Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Igral bi ginekologa

Igral bi ginekologa

izvoli

Bravo, KIR moj! Še sreča, da bi ležala na postelji….Nategneš?
Lepo bi bilo, ja. In noter spustiš? Brizgneš v notranjosti, da začutim tvoje sokove, se pomešajo z mojimi…oh. Pasal.
A potem bi sledil še ginekološki pregled tvojih organov, ne de? Mal umit, potem pa na posteljo ležat nagec….pa pride dr. ginekologinja, ha ha, da te porihta, tako, da utrujen na koncu zaspiš….zadovoljen, srček!

Po lulčku pa nič?

Saj sem vedel – lepo napisano kot vedno, oh princeska moja! Komaj čakam, da mi napraviš pregled – še nikoli nisem bil pri ginekologinji. Pa da te napolnim, to pa je moja največja želja

jaz

Samo pregled bo popoln!

seveda mora bit popolen, šlamparije ne maram

zelo si zahtevna! Pol pa še sex, ne?

pa ne samo enkrat

OJ!

Jaz bi mela takoj tazga ginekologa.
Kdaj si prost? Samo racbim temeljit celopopoldanski pregled.
Hitro odgovori, sem ze zelo potrebna

Balinčka, saj ga lahko opravim vsak dan! Kar lepo v vrsto stopi in se sleci

Kar zrini se naprej!

vidim da danes imaš pa več časa za čvekanje.jaz bi se že postavila v vrsto sam ne vem kje ta vrsta je?
v najlepšem kraju v sloveniji? če si lahko malo bolj natančen

Tam, kjer je najlepše, kjer sonce najlepše greje, ptički najlepše pojo in rožice najlepše cveto. Pa ti?

povsod je lepo, če si znaš lepo naredit.ljubljana-okolica

Tudi ti? In tu take rastejo?

seveda,najbrž zaradi svežga zraka smo tolk lepe.
na koncu bova še ugotovila da delava v isti firmi.

KIR, daj povej, ali si ti isti KIR na Tjavedan?

Najbrž je res zrak kriv, haha.
V isti firmi praviš? Mater, kar mal si me prestrašila. Bova pač oba dobila del. knjižici naenkrat

Ne, tam sem čist drugačen, hahaha
Zakaj sprašuješ?

sploh ni panike,dokler je delo narejeno lahko tud seksam na delovnem mestu.sam bi bla bl težka ker je 45 bab v mojem oddelku, pa 2 desca k se držita načela šta ja mora ako sam ljep i pametan-groza

Pa vas hočeta vse posexat? Blagor njima. Sicer jaz bi najprej tebe, oz. samo tebe, kako sem neroden!

zakaj te je pa prestrašlo če bi bla oba v isti firmi, če si tak kot praviš da si potem je to samo voda na tvoj mlin.žena sigurno ne bi vedla.

ne nobene nočeta poseksat.tko zelo buzerntsko se obnašata

nisi neroden samo prehitro misliš s spodnjo glavo kot z zgornjo

New Report

Close