Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Igral bi ginekologa

Igral bi ginekologa

in ti naredil temeljit in strokoven ginekološki pregled.
Ležiš gola na postelji in ti najprej pregledam dojki s prsti natančno, bradavički pa z jezičkom in ustnicami. Zaželjene so predvsem mlade mamice, ki še dojijo, saj bi poizkusil tudi požirek materinega mlečka.

Potem bi se spravil na gladko pobrito muco in natančno pregledal ter otipal zunanji del spolovila. Narahlo raztegnem velike sramne ustnice in pregledam ter pretipam ščegetavčka s prsti in pre3dvsem z jezikom. Pregledam in pretipam vso notranjost, vsak vogal preližem in čisto narahlo grizljam. Ker nožnice ne morem pregledati, ti vtaknem tiča brez kondoma in te namesto izdaje certifikata nategnem! Katera je za?

PS.: napotnica ni potrebna

Se to povej, katerim bos dal prednost? ;)))
Ja, seveda tistim bolj rizicnim, a ne? Tistim, ki ze doolgo niso bile na pregledu. Tistim se moras najbolj posvetit, da kaksna pomembna malenkost ne uide nadzoru ;)))
Kdaj torej? Ja, ja, zdele se bo pa backa oglasila, bos pa takoj napotnice zahteval ;)))
Petek je, uzivajte!

Vse po vrsti, zato se nič ne prerivaj! Ordinacija je odprta!

Kolk visoko številko pa dobim? Se ne znam prerivat, pol sem pa zmerej nekje zadaj. Kt, en takle pregled bi pa res že rabila – menda so potrebni vsaj 1x mesečno, pa se mi počas čas izteka.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Saj vidiš, da si čist spredaj, kar sleci se, hahaha. Tak pregled mora bit vsaj vsak drugi dan!

ha ha ha, upam da se bo javla kakšna s fuuullll kosmato, ahahahha.

KIRči ni čudno da te backa odpikala, če bi pa vsako k bi ti jo pokazala

he he

dobro jutro

A ni to lepo?!? Nikakršnjih razlik ne delam. Muca pa le mora biti obrita, ne maram kocin v ustih. Kakšno imaš ti?

mislm da je bil odgovor v temi si jo pobrijete za ginekologa, neki tazga se mi zdi, še neki si me napadu tam.

pa tvoj še gladek al pika

tema : britje

Me že kar malo pika, no ko pričnem s pregledi, bo spet pobrit.
Ne spomnim se tvojega odgovora, nimam pa časa, da bi poiskal.
PS.: a ni hudo, da me je backa kar odpikala? Pa tako sem ji pihal na dušo, pa ne samo njej, ženske ste res čudna bitja

Kdaj se lahko naročim?

Kar takoj, Mojca. Samo belo haljo na golo kožo oblečem (pa nič ne zapenjam gumbov, hahaha. Orodje pa pregled nožnice mora biti zunaj

Đizus……………..ahhhhhhhhhhhhh, sem kar brez besed ostala…………

Ne pa brez lulike! Pa še potrjenega zdr. kartončka si lahko

hhahah, potem pa še bom jaz tebe pregledala, oralno!

Komaj čakam!
Še nikoli nisem bil na ginekološkem pregledu

Užival boš tako, da ti bodo kocine same odpadle , ti jih ne bo rabla ženka brit! hahahaha

kaj smo čudna bitja, vi ste k morte met vse kar leze in gre. pihaš njej pa še 10 na dušo ti ti, ne gre to tko

Kdo razume ženske?
Delajo si pirsinge, tatuje po celem telesu, liftinge,
delajo si carske reze in liposukcije, v ustnice vbrizgavajo silikon,
si operirajo prsa, se depilirajo z vročim voskom in pulijo obrvi.
A ti ne dajo f*u*kat v rit ker jih to boli!!!

Haha, Sasheen, za zadnjo alinejo mi je najbolj žal.
A v luliko bi dala, no meni, mislim?

ha ha ha ha, men pa ne pa mojmu tud ne k dam kamor hoče, če je priden pa nežen

Pa nič, boš raje samoplačniško, ne? Pa še slabša storitev se ti obeta

ha ha ha, vidš kakšen si. ni čudn da te je Backa odpikala. no a si najdu tisto temo al ne od prej

Nisem, toliko drugega dela imam.
Ja, backa me je pa kar! A ni to čudno – dokazal sem ji, da nisem škrt kot kakšen Gorenjc, vsem podarjam ljubezen, pa sex. Tako dober človek sem, hahah

nimaš časa za tle čvekat pa maš pa ljubezen razdajat ti ti bi te po nagi riti

New Report

Close