Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu igram se z ognjem

igram se z ognjem

PONEDELJEK…. Začelo snežiti je. Zdi se mi, da je tisti čaroben občutek, opazovati te bele snežinke, ki jih veter nosi zdaj sem, zdaj tja… Stojim pri oknu in zrem v nebo …opazijem ples snežink… ne vem……ko jih gledam……tam na nebu mi dajejo občutek, kot da tudi sam lebdim z njimi. ….Kot da me nekaj hoče odlepiti od tal in dvigniti v nebo… In spomini , želje, sanje…..privrejo na dan…
Tako rad bi te imel ob sebi…..kako rad bi, da bi lahko ure in ure zrla skozi okno v nebo in se predajala čarobnemu in omamnemu doživljanju snežink. …Tako rad bi občutil tvojo kožo, vonjal tvoj vonj…….občutil tvoj dotik, ki bi umiril mojo nemirno dušo…. KO bi vedela, kaj bi danes dal, da bi lahko doživel tvoje telo……samo enkrat, samo ta tvojn dotik……in v takih trenutkih te zelo pogrešam. Danes še posebej.
In tako zaman pčakam, da se mi boš pridružila in opazovala snežinke… tudi danes bom sedel v tišini, tako kot že veliko časa, kot da je tista pregrada edino kar naju loči..toda jaz……..jaz bom še naprej lovil svojo snežinko in prižigal svojo iskrico v očeh…

Toda želim si več……želim si Tvoje telo, ki se mi bo predajalo…brez sramu..želim tvoj jezik na svojem telesu, tvoj jezik, ki bo raziskoval dele telesa, ki jih do s4edaj še nobena ni…….želim, da ne boš nikoli odšla….da bi se zavedala da poti nazaj ni več ……..želim, da se z jezikom dotakniem tvoje bradavičke….da si jo nežno vzamem v usta in jo grizljam ..medtem ko z rokami raziskujem tvoje obline od prsta na nogi… pa vse do vrha obeh tvojih nabreklih bradavick…..želim, da priznaš, da ti pase z jezikom drseti po telesu in puščati vlažno sled… .. želim,da bi tvoje telo plesalo navidezni ples. Ko se bom dotaknil tvoje mucke, ko bom vanjo vstopil in z jezikom raziskoval njeno notranjost….
Želim , da boš končno pozabila na svet okoli sebe predvsem pa na občutek, da pripadaš njemu……..in da se mi končno prepustiš in zaupaš svoje telo …..in…

..zaupaš sebe?

leta letijo - iščem stevardeso

zehhhhhhhhhhh, se še komu zeha? nobenemu?

Jaz bi zgodbo skrajšal za polovico in prešel na akcijo:-)

jaz se sploh ne bi obremenjeval z zgodbo ampak samo AKCIJA!!! tega razotu manjka, akcije-upssssssssssss

Točno tako;-)Kje pa so danes naše vroče ženske?Jih je sneg zamedel?:-)

vroče ženske so se ohladile-žal jih je nesla spomladanska pozeba-so zgleda bolj krhkega zdravja, ker jih nenadne spremebe vržejo iz tira

:))))))))))))

khmmmmmmmmmmm,…..upsssssssssss

Prehlajen,nenadoma?

kaj mucek? vroče al zebe?

Ko to tamo pjeva? Dobro jutro…

Gabrijel, Razota ne beri več, te je spravu čist v depro, zdej si pa še hrkat začel kot on…Ne vem, ne vem če bo šlo tako naprej ti nič dobrega ne kaže.

Alexa ti si me očarala in prevzela…

New Report

Close