Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Igranje vlog

Igranje vlog

Sm brala prej en post – mislm da od Taje20- kako bi ona rada izzivela fantazije – igranje vlog, duhovnik- porednica itd. kar je se vse tm napisala.
A vi to kdaj izvajate? Mate kksno posebno najljubso igrco..al je to samo popestritev?

www.studentarija.net

Rubyfruit, igric je milion! In izmišljati se jih je treba vedno nove, ponoviš le tiste, ki najbolje sedejo. Seks brez fantazije in igris je kot juha brez soli…Pridi, pa vidi, pravijo

ja no sj jaz wem da je igric miljon..mene zanima ce to prakticirate al vam je to prevec itd.

www.studentarija.net

Seveda prakticiram, pa vedno bolj in sex je vedno boljši in vedno bolj zanimiv

KIR:

:))))))

tole si pa tko napisal, kot da se sam s sabo igraš igrice :)))))

brez zamere!

LP

Remedy

Mam preveč dela, sej vidiš, pol pa včasih kaj mimop, kaj češ. Služba je služba..

Jaz jih imam v glavi 1000, samo se vedno vse tako hitro odvija, da mi jih ne uspe realizirat. 🙂

jst se grem ful rada te igrice….problem je, ce mas sramezljivega tipa, ki mu je dost misionarski polozaj, pa mal za spremembo zenska zgoraj….upam, da takega tipcka nimas….probaj, mene ful rajcacjo te igrice….ful not padem..ponavadi v sluzbi tko scenarij sestavim….in pol seveda ves dan sam o tem razmisljam…mmmm….zdej si me pa spomnila….

No, moja Rubyfruit, a bi enih 50 igric midva sprobala dons, al ne?

Kaj ce bi jih pa 10 najljubsih pa tiste se tok bl kvalitetno a?

www.studentarija.net

S tabo bi jih kar 50 najljubših. Kaj se pa zamudiva? Dva dni in dve noči, nč več!

Ti Taja20 si mi pa res ena posrečena deklica, si ne morem kaj, da te ne berem, ker maš zelo take, kako naj rečem neposrečene odgovore. Naprimer dva zlo zanimiva za razmislek:

1. mene ful rajcacjo te igrice….ful not padem..ponavadi v sluzbi tko scenarij sestavim….in pol seveda ves dan sam o tem razmisljam…

2. …razen sluzbe seveda…to pa je poglavje zase…ker pa je moje delovno mesto odgovorno in ne pride v postev lahkotnost…

Upam, da mi ne zameriš, ampak si mi postala že prav zanimiva:)
LP

Ja ti si omenjal samo en dan..pa sm mislila da nimas vec casa 😉

www.studentarija.net

Kakšne pa, npr.?

Zate bi ga vzel bistveno več, nis prebrala?

New Report

Close