Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ima kdo internet preko AMIS-a?

ima kdo internet preko AMIS-a?

Vaše mnenje o Amis?

Zelo rada bi ga imela, pa me na..gu..jo že skoraj dva meseca…. Ne vem kaj se dogaja, ampak očitno nekaj ne štima! Sem jezna, ker sploh ne vem več kaj narediti. Čakam in čakam, obljubljajo priklop vsak petek in tako že dva meseca :-((( Čez kako leto ali dve se ti javim, da povem kako je moje mnenje….seveda, če bom do takrat že priklopljena :-(((

ga imam, edina pomanjkljivost je, da hitrost povezave ravno ni tako visoka, kot bi naj bila glede na paket, ki ga imam.

Imam, priklopili skoraj v roku, za enkrat ni težav, izpadov, hitrost štima…

hitrost povezave je mogoče ta podatek 1024/512 sem razmišljala da bi vzela ali pa 1024/256

ja, to je podatek za hitrost. druga številka ti pove, kako hitro lahko oddajaš podatke. če pošiljaš dosti mailov, ki imajo večje priponke, potem bi bilo boljše vzeti 1024/512

Sprobala sem dva operaterja. Najprej Arnes. Bila je živa polomija. Že na samem začetku nismo našli skupnega jezika, ko sem jih vprašala za določene zaqdeve, če mi lahko povejo kak ,,pameten,, anitvirusni program. Tu so mi dejali v stilu, ja gospa za to pa morate sami poskrbeti. Ok, vem, da je moj pc in sem sama odgovorna.

Šla sem na Amis. Slika popolnoma drugačna. Vse so mi razložili kaj je vredu in česa se naj izogibam. Hitrost je dosti boljša. Res pa je, da seja pač plačujem 3.000 sit več in nimam nobenih težav z njimi. Če pa se zgodi, da pokličem na njihovo št. katertea je brezplačna, pa povedo na zelo prijazen način, ni slišati nobene arogance.

Če bi se še 1x morala odločati h komu po dostop do neta, definitivno AMIS:

To je moje mneje.

Jaz ga imam. Ni težav. Zadovoljna.

jaz tudi.
zadovoljna.

imam tudi njihov varnostni sistem, tudi zelo zadovljna.

New Report

Close