Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam korito za rože

Imam korito za rože

Tako podolgovato….na balkonu….. in notri po tanovem spi čist lepo stegnjena naša Demi… :))))

Zlato pišče naše…. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Dej ji še eno lombreno zrihti, pej sončna očala …. da je ne bo sonce preveč “zasmodilo” …. :))))

BTW … moje mače si je našla mesto v akvariju … :)))

aja, sem mislila, da je Demi mačka ;))

hahaa…. sej ni mona….. da bi na soncu ležala….. pa še v svojem črnem plašču… :))))

V akvariju? Ma te mačke si svašta zmislijo… hahaha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Ma ona je naš mačji piščanček…. :)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

aha, pol je muca :))))))))))))))

kaj jaz vem, kaj vse ljudje privlečejo domov… sam mene poglej ;))

Zdej grem pa malo fotke z morja gledat…. sem jih ravnokar skinla… :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

… ideje “za krepat”

… samo ne pokazat mački, da si ne zmisli kašnu novu …. :))

… sva na istem … sm imel tudi jst že en mali ZOO doma … zdej pa se je Hvala Bogu zadeva “zreducirala” na ribe … :)))

pri nas pa imamo sam še psa :((
pa otroke 😉

no, saj načrtujem še enega cucka pripeljat, pa se mož kr neki upira… Kakor, da on skrbi za tega :))))))))))))))

ti kar mirne duše kakšno pripopaj gor al pa pošlji privat, da se nam mal sline cedijo po počitnikovanju ;))))

tiger :))))))))))))))

hahaha…. the best.. sploh zadnja… :)))))

Dokler je bila naša mucka majhna in je imel E. še navaden monitor, je kr gor spala… :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

hahaha

hihihi

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Uf, coprnica si….-;)))))))))
Se mi sline cedijo po kolenih zdaj…..-;)))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Tudi meni….. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

:))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))) no, pa si me ;))))))))))

sej tisti storžki so super in zahod tudi… hehe… najbrž nima smisla upat, da je VZHOD?? :)))

jaz sem mislila na kakšne bolj konkretne slikce ;)))

Kaj pa je zate konkretno? :)))

Kaki sufrarji?

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Ja, a nis…pozaugala vsega kar je blo okol tebe?-;))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Mi je poznano to korito!
:)))

ja, kakšna lepa telesca :)))))

New Report

Close