Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam možnost maščevati se ženski, ki me je trpinčila

Imam možnost maščevati se ženski, ki me je trpinčila

Tudi tiste, ki jih je maltretirala in so bile na tabletah zaradi svinje, so imele otroke. Mogoce ji pa vesolje zdaj ponuja priloznost, da sproba, kako je to.

Iz vsega prebranega in iz lastnega življenja lahko sklepam, da je v Sloveniji mobing zelo razširjen in nihče ga ne sankcionira, ker se vsi bojijo/bojimo še lastne sence. Ljudem, ki nas vsak dan maltretirajo nihče nič ne upa in to je postala že ustaljena praksa po drugi strani pa ogormno ljudi izgubi psihično in fizično zdravje zaradi teakih sociopatskih oseb, ki zlorabljajo moč, ki jo imajo zaradi svojega položaja v službi.
Pravijo, da drugim ne smemo narediti tega kar sami ne želimo, da nam kdo naredi. Ne vem včasih na delemo lahko odgovorimo le mi sami, ne vem pošlji ji tole vse “pomotoma” mogoče se bo najdla v opisih.

Dobila si celo paleto odgovorov, ti pa naredi po svoji vesti.
Maščevanje ni kaj pria izbira. Če sestra ve za nepravinosti tvoje bivše šefice, mora nanje odreagirat po svoji vesti, ne po tvojih namigih. Nikakor se napake ne bi smele prikrivati. Je pa odvisno od teže njenih napak….. zaradi nekih malenkosti ne more človek frčati iz službe, za večje napake je pa hudo narobe, če še naprej sedi na stolčku. Sestra se mora držat svojih meril, brez da ji kaj sufliraš!

Če imaš opravka s psihopatom in sprevrženim značajem, jaz nimam pomislekov.

Leta so 50+? Pa kaj? Se ti smili? Zakaj pa? Si se ti njej smilila? Kaj je delala, ko je bila ona na konju? Boš sedaj svetnica?
Če se ti zdi, se maščuj.

Evo, jaz sem naletela samo na eno takšno mino in priznam, nisem svetnica, z veseljem se maščujem. Občasno, ko se mi zazdi, vmes pa naj čaka in se sprašuje, kaj bo sedaj. Pa ta oseba nima 50+, precej manj, pa tudi ne bo več dobila službe. No, morda jo bo, pa bom poskrbela, da jo bo tudi izgubila. Ima otroke, pa kaj? Jaz jih imam tudi. Nje to ni zanimalo, zakaj bi mene?
Meni je smešno, kako je vsa nervozna. Sem prepričana, da me sovraži iz dna srca, pa ne more niti migniti in vem da bi me pregazila, če bi imela to moč. Na srečo je nima, jo imam pa jaz.

Če razmišljaš o tem, boš to skoraj gotovo tudi naredila, na forumu iščeš samo še potrditev za svojo odločitev.

Saj ni cudno, da je v Sloveniji toliko mobinga in barabij. Z new agevskimi parolami oprane glave mislijo, da je treba vse potrpeti in odpustiti. Barabe to dobro vedo in nam zato serjejo po glavi. Marsikdo bi hudicevo pomislil, ce bi vedel, da lahko dobi kontra. Tako pa vedo, da se nad pohlevnimi ovcami lahko izzivljajo, saj bodo le sklonile z antidepresivi nafilane glave.

S tem ko se boš mašcevala bos ista kot ona. Toda si ze dokazala da si boljša s tem ,ko si raje sla stran kot trpela njeno diktaturo.

Življanje je kratko in tudi ona bo prišla na vrsto ne skrbi, vse se ji bo vrnilo.

Ne delaj si težav in živi mirno naprej .

bad karma!

Ne maščuj se,s tem bi samo pokazala da sta si slične.Če pa je naredila napako,ni edina,vsi smo zmotljivi,kaj češ.

Takrat bi razmišljala in jo takrat prijavila in se borila. Zdaj je mimo.
Sestri bi pa povedala tudi, da naj opravlja svoje delo, ne pa skriva še ona.
Torej, če imajo napako pri njej, naj se ta napaka reši / tako ali drugače – brez tebe, seveda. Ti si svoj vlak zamudila.

Ce je delala sranje in so se nasle nepravilnosti – ni milosti – samo ADIJO!
Pa kaj je z vami ljudje, ce nekdo dela sranje na svojem delovnem mestu, potem je nekaj najbolj normalnega, da ga brcnejo na cesto, pa ce ima dva dni do penzije al pa 40 let. Milsim ej, da se dejansko najdejo ljudje, ki sem vpletajo karmo itd itd, … nima veze!

Zato pa je Slovenija tam, kjer je. Se ce je moznost kaj popraviti – se bojo nasli ljudje z razlogi, zakaj ne bi.

Tudi če se ji maščuješ ne boš srečna! Pozabi! Vest ti ne bi dala miru!

Če se boš po maščevanju dobro počutila in bo odtehtalo ves duševni nemir izpred let, potem le. Če pa vsaj malo dvomiš v to, se ustavi. Vse se vrača, vse se plača. Ni nujno, da ti veš, kdaj bo dotična “plačala” svoje početje. Ti poskrbi, da ne bo nikogar, ki bi se moral zaradi tvojega početja maščevati tebi.

Namesto, da razmisljas o mascevanju, raje preveri, ce baba se vedno izvaja mobing nad drugimi in ce – naj leti na cesto, kot je dolga in siroka. Ce se je umirila, jo pa pusti na miru.

Jaz bi se definitivno in to dvojno… pa tudi nebi iskal mnenj na mon-u oz. bi se mi popolnoma hebalo za njih..-:)

Si se ti njej smilila? Se ji drugi? Nee.Torej?? Itak, daj zlobi vedet, da se vse vraca, zakaj bi vse potlacila vase, kot nemocen otrok.So stvari, ki se ne pozabijo, tako da…Za zadoscenje

Ne pusti je na miru.Ženska te je zavestno uničevala.Vrni ji.Univerzum ti daje vso pravico.
Verjetno še danes nad kom izvaja mobing,pomisli na druge,ki jim lahko rešiš duševno zdravje.

Odpusti, pozabi …to ne gre, ce dolgo casa dozivljas grozne pritiske. Jaz te popolnoma razumem…tudi jaz sem menjala sluzbo zaradi ene krave, ki ni omembe vredna,.. vsi ki te prepricujejo, da se ji ne mascujes se ne znajo postavit v tvojo kozo, kako si dozivljala vse te grozote v sluzbi, saj kdor tega ne dozivi si ne zna predstavljati. Jaz po parih mesecih dela drugje ne moram pozabiti tega trpincenja.
Vsaka palica ima dva konca, tudi ona bo dobila porcijo! Cas pokaze svoje.
Na tvojem mestu nebi sprasevala nobenega ampak samo napadla, ce imas veze…
Pa pomisleki, kje bo sluzbo dobila,…hallo!!!!! Si pozabila kaj ti je delala???
Samo v napad!!!! Sporoci, kaj bo iz tega…

Od februarja 2015 do septembra 2016 se je verjetno že kaj zgodilo.

Ma kakšno odpuščanje…in pravljice od odpuščanju. Za take zadeve pri meni ni odpuščanja. Če bi se meni dogajalo nekaj takega in če je priložnost vrnem z lahkoto in nasmehom.

Ali ti bližnja oseba na položaju lahko uredi, da te zaposli na višje delovno mesto od te sodelavke? Če je odgovor da,,bi jaz to izkoristila. Drugače pa se ne bi maščevala, saj bi to pomenilo, da sem se spustila na njen nivo.

Jaz bi prijateljici rekla, naj s to žensko naredijo po pravilniku.
Če so njene kršitve dovolj za odpoved, bo pač letela. In to niti slučajno ne bo tvoja krivda, ampak njena, ker je ona kršila pravila. Niti slučajno pa ne bi nikogar nagovarjala, naj zadevo pomete pod preprogo, ker se mi zdi to neetično.
Kako pa si se ti odločila?

Če je ta oseba naredila sestrinemu podjetju škodo, povrhu pa ima sestra tvojo informacijo o njenem značaju, ni zaupanja vredna in ni prav, da tvoja sestra prikriva njene napake.

Ja kdo pa misliš, da je to sranje pozitiva, pa bodite prijazni, odpuščajoči, boste kaznovani, če ne boste taki….. ven dal, ljudje, ki dobro vedo kako deluje človeški um. Človeka je treba imeti na vrvici drugače spozna kdo je. Smo pa vsi udeleženi v temu nihče ni izvzet tudi tisti, ki misli, da je preskočil lestvico. Jo ne bo nikdar.

Ja kdo pa misliš, da je to sranje pozitiva, pa bodite prijazni, odpuščajoči, boste kaznovani, če ne boste taki….. ven dal, ljudje, ki dobro vedo kako deluje človeški um. Človeka je treba imeti na vrvici drugače spozna kdo je. Smo pa vsi udeleženi v temu nihče ni izvzet tudi tisti, ki misli, da je preskočil lestvico. Jo ne bo nikdar.[/quote]

Ni za nikaamor, ker je prespektiva vedno tudi odnos, ki ni za nikamor mnogokrat tudi tu.

New Report

Close