Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam možnost maščevati se ženski, ki me je trpinčila

Imam možnost maščevati se ženski, ki me je trpinčila

Dokler sem bila ponižna, skromna deklica, ki je vsem ustregla in živela v prepričanju da moram vse odpuščat, da bom boljša od drugih sem imela veliko težav. Moje vodilo je bilo, da ne smem gojiti zamer, ker s tem škodim sebi in drugim. Da bi presegla zamere sem se trudila in ker mi ni uspevalo, mi je to povzročalo dodaten stres. Knjige o duhovnosti so bile polne teorije, uporabnih nasvetov pa nikjer. Dokler nidem ugotovila, da je vse skupaj bulšit, so hodili po meni, jaz pa sem še dodatno trpela, ker mi odpuščanje ni uspevalo.
Ko sem si priznala, da sem človek in ne svetnik, sem vsakič usekala nazaj, vrnila milo za drago in dodala še obresti. Situacija se je hitro spremenila, imela sem mir in celo spoštovanje. Celo želodčne težave so izginile. Bluzatorke s filozofijo odpuščanja pa so še vedno na udaru.

Sovraštvo in maščevanje imata eno slabo lastnost… Da se vedno ozreta nazaj.

Pa to je tema iz februarja 2015, tisti ki jo je na plano privlekel, se vam pa najbrž v ksiht reži, kako ste jo zagrabili.

Ne opaziš, da se stare teme gor vlečejo, ko nekomu nove niso pogodu?

jaz opazim, samo tisti, ki tako zagreto odgovarjajo in rešujejo problem, očitno ne.

Smotana si kot zajla.

In s čem ti je blizu ta oseba na visokem položaju?

S ku*rcem?

Jaz se ne bi maščevala. Zakaj? Tudi sama verjamem v karmo in ne rabim biti jaz razsodnik.
Bi pa predlagala, da pač peljejo postopek kot tak – torej ne da se vse pomede pod preprogo, ampak da se jo zaradi nepravilnosti opozori (opozorilo pred odpovedjo). Ampak to bi svetovala, ker je pač prav, da se ne pometa nepravilnosti pod preprogo.
Seveda pa odločitev o tem nikakor ne more in ne sme biti od tretje osebe. To zadeva kršiteljico in podjetje oz. njihovo pravno službo.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

vse se vrača, vse se plača. Dobro bo z dobrim poplačano, slabo s slabim. Če je pravica, potem je sedaj možnost, da za svoja nečedna dejanja in ne samo tebi. Ta ženska je delala slabe stvari tudi drugim ljudem in jim škodovala tudi zdravstveno-psihično. To ni normalno in ni prav. Naj plača svojo kazen. Če je to neke vrste kazen, potem naj bo to to. Jaz sem za to, da mora plačati!

Imaš prav, da je treba začeti postopek – pošten postopek. Ampak, ta oseba je škodovala z mobingom vsem zaposlenim ljudem, tako, da so psihično trpeli. To je kaznivo dejanje in ne samo z opozorilom, ampak dejansko s takojšnjimi sankcijami – odpoved takoj! Skliče se uradni sestanek z vsemi odgovornimi in pristojnimi osebami v podjetju direktor, vodja, ta ženska in mogoče tudi zaposelni) se dejansko pove naglas resnica o njej, predloži kakšen dokaz kako je zdravstveno škodovala zaposlenim….. in se ji da odpoved. Ker če bo samo opozorjena, bo še vedno to počela naprej. Šele, ko jo bo doletela prava kazen, bo spregledala.

Imaš prav, da je treba začeti postopek – pošten postopek. Ampak, ta oseba je škodovala z mobingom vsem zaposlenim ljudem, tako, da so psihično trpeli. To je kaznivo dejanje in ne samo z opozorilom, ampak dejansko s takojšnjimi sankcijami – odpoved takoj! Skliče se uradni sestanek z vsemi odgovornimi in pristojnimi osebami v podjetju direktor, vodja, ta ženska in mogoče tudi zaposelni) se dejansko pove naglas resnica o njej, predloži kakšen dokaz kako je zdravstveno škodovala zaposlenim….. in se ji da odpoved. Ker če bo samo opozorjena, bo še vedno to počela naprej. Šele, ko jo bo doletela prava kazen, bo spregledala.[/quote]

Ja ampak če vodstvo ve kakšna je, ima možnost začeti uradni postopek, po pravilih. In ne rabi mešati bivše zaposlene oz. odločitev prelagati na njo. Če se mobing še dogaja naj se skliče njene podrejene na individualni sestanek, jih povpraša in reši.
To, da pa ima nekdo, ki ni več tam zaposlen, to možnost da odloči ali se bo pometlo pod preprogo ali bo sankcija precej huda, je pa bedasto.
Kakšen vodja je to, da ve za nepravilnost, za napake, pa ne ukrepa? Zakaj ne?
Samo nek brezjajčnik bo svojo odločitev prelagal na pleča nekomu tretjemu..

Ni prav za mobing, se strinjam. A mobing bi jaz prijavila takoj – sploh tako hud. Neko maščevanje za nazaj pa… Pa verjemi sem mobing doživela in tudi odšla zaradi nega iz drugače dobre službe. In veš kaj – karma naredi svoje.. Ni bilo dolgo, ko je šef izgubil službo zaradi menjave glavnega vodstva (kar je sicer bolj izjema kot pravilo).

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Imaš prav, da je treba začeti postopek – pošten postopek. Ampak, ta oseba je škodovala z mobingom vsem zaposlenim ljudem, tako, da so psihično trpeli. To je kaznivo dejanje in ne samo z opozorilom, ampak dejansko s takojšnjimi sankcijami – odpoved takoj! Skliče se uradni sestanek z vsemi odgovornimi in pristojnimi osebami v podjetju direktor, vodja, ta ženska in mogoče tudi zaposelni) se dejansko pove naglas resnica o njej, predloži kakšen dokaz kako je zdravstveno škodovala zaposlenim….. in se ji da odpoved. Ker če bo samo opozorjena, bo še vedno to počela naprej. Šele, ko jo bo doletela prava kazen, bo spregledala.[/quote]

Ja ampak če vodstvo ve kakšna je, ima možnost začeti uradni postopek, po pravilih. In ne rabi mešati bivše zaposlene oz. odločitev prelagati na njo. Če se mobing še dogaja naj se skliče njene podrejene na individualni sestanek, jih povpraša in reši.
To, da pa ima nekdo, ki ni več tam zaposlen, to možnost da odloči ali se bo pometlo pod preprogo ali bo sankcija precej huda, je pa bedasto.
Kakšen vodja je to, da ve za nepravilnost, za napake, pa ne ukrepa? Zakaj ne?
Samo nek brezjajčnik bo svojo odločitev prelagal na pleča nekomu tretjemu..

Ni prav za mobing, se strinjam. A mobing bi jaz prijavila takoj – sploh tako hud. Neko maščevanje za nazaj pa… Pa verjemi sem mobing doživela in tudi odšla zaradi nega iz drugače dobre službe. In veš kaj – karma naredi svoje.. Ni bilo dolgo, ko je šef izgubil službo zaradi menjave glavnega vodstva (kar je sicer bolj izjema kot pravilo).[/quote]

Sprašuješ kakšen vodja je to? Večina je takih, stvar zlizanosti in tega, da se jim ne da s takimi zadevami ukvarjati. Sem to že večkrat imel priložnost videti.
Naslednje vprašanje je koliko je pravih vodij s kompetencami? Na kratko ti lahko podam odgovor morda 10-15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Vse ostalo je šrot, ritoliznikov, komolčarjev, ustrežljivih navzgor, manipulatorjev ipd. kalibrov. Če kdo ne verjame, slabo opazuje, ni dojemljiv, ni bil v dovolj podjetjih…

Ja ampak če vodstvo ve kakšna je, ima možnost začeti uradni postopek, po pravilih. In ne rabi mešati bivše zaposlene oz. odločitev prelagati na njo. Če se mobing še dogaja naj se skliče njene podrejene na individualni sestanek, jih povpraša in reši.
To, da pa ima nekdo, ki ni več tam zaposlen, to možnost da odloči ali se bo pometlo pod preprogo ali bo sankcija precej huda, je pa bedasto.
Kakšen vodja je to, da ve za nepravilnost, za napake, pa ne ukrepa? Zakaj ne?
Samo nek brezjajčnik bo svojo odločitev prelagal na pleča nekomu tretjemu..

Ni prav za mobing, se strinjam. A mobing bi jaz prijavila takoj – sploh tako hud. Neko maščevanje za nazaj pa… Pa verjemi sem mobing doživela in tudi odšla zaradi nega iz drugače dobre službe. In veš kaj – karma naredi svoje.. Ni bilo dolgo, ko je šef izgubil službo zaradi menjave glavnega vodstva (kar je sicer bolj izjema kot pravilo).[/quote]

Sprašuješ kakšen vodja je to? Večina je takih, stvar zlizanosti in tega, da se jim ne da s takimi zadevami ukvarjati. Sem to že večkrat imel priložnost videti.
Naslednje vprašanje je koliko je pravih vodij s kompetencami? Na kratko ti lahko podam odgovor morda 10-15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Vse ostalo je šrot, ritoliznikov, komolčarjev, ustrežljivih navzgor, manipulatorjev ipd. kalibrov. Če kdo ne verjame, slabo opazuje, ni dojemljiv, ni bil v dovolj podjetjih…[/quote]

saj meni je jasno. Jaz sem zaradi tega odšla iz dobre službe. Ni bilo vredno zdravja. Ni pa tudi vredno da bi se žrla kakšne posledice bo imel nekdo zaradi mojega maščevanja. Saj slej ko prej tak človek naleti na mino.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

New Report

Close