Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ima(m) problem

Ima(m) problem

Nekaj je začela tudi mene vročina zajebavat.To (zaenkrat) še ni problem!
Problem(pa ne zame) je ta,da se meni obupno hoče seksat in višjo temperaturo,ko imam,bolj bi porival.
A ma še kdo kako tako ludalaštino?
Pismo bi… otroc spat,takoj,žena pa…hej ljubica,danes pa tud od tebe nobenga glasu!A mate vse AFŽ?
Sp

Na srečo vročine nimam. Sexa pa se mi ja…že kar nekaj časa 🙂

Samo moram danes hitro pankat, ker grem jutri v LJ, pa se moram naspati, da bom pridno vozila 🙂

Vsem ki boste nocoj tukaj, želim obilo zabave…Jutri bom mislila na vas, upam na boste tudi vi kaj na mene.
Mogoče se jutri kaj oglasim, ko pridem iz LJ(verjetno bo pozno), če ne pa v nedeljo zvečer, ko pridem od babice…

Lepo se imejte cukri sladki pa cmoka za vse!
Še posebej za enega…on že sam ve kateri je ;)))

Vitamini, sprehod, ne pusti se tej vrocini, saj ves da te nihce ne more spraviti v posteljo…pa naj te sedaj položi vročina??? Haaalllooooo???

Uživaj in če te res že mora kdo ali kaj spraviti v posteljo naj bo to vse kaj drugega kot pa vročina, boš mislil na to??? Cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Joj,bošček…ja tako si vsaj vročino zbiješ,jaz pa bivši sva tako delala…;))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A češ reč,da gre vsa vročina v ta spodnji štuk in potem na plano?:-)

…no,pri tebi ne vem…zagotovo pa dobro ven zašvicaš in to je zdravo ali ne????Pa še tisti hormoni sreče se izločajo in podobne substance…po nekih raziskavah sex dobro deluje proti glavobolu in še nekaterim bolečinam,ki se jih ne morem spomnit…Probaj!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No vidiš,pa si dala znanstveno razlago za moj pojav.Seksat,ko ste bolni in to čimveč!:-))
Sp

New Report

Close