Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imamo maturantko

imamo maturantko

Moja sestrica je danes maturirala in zato imamo danes družinski praznik. Uganite, kam bomo šli? :-)) In vklopite spomine….

Najprej v Kit. zid in potem še v eno ribjo :)))))))))

Mimogrede – čestitke za sestrco in lep praznik vsem !

Bo kar pri Kitajski ostalo. En mal sem že pozabila, kaj od vsega (razen piščanca in račke, ki sta bili le pečeni) mi je bilo dobro (kaj bolj mokrega). A se kej spomnite?

Iskrene čestitke tvoji sestrici !

Mimogrede, spet nas dražiš, ko nekam greš, le kaj bi to bilo…

Čestitke in veselo popoldne na Kitajskem zidu 🙂

Jani

Saj je Brus razvozljal. Zajček, kitajska bo to. Daj zajči, spomni se, kaj ti je bilo tam dobro za jest, da jaz danes tisto naročim.

Čjšpovo vino bo po moje :)))))))))

zajčkov pulover :)))))))))

Jes, jes. Res bo veselo. To pa bo. Sam jest bom čist sama. Brez moža, brez otrok…. Vsi so me zapustil…. Najprej vsi čakamo kaj bo, k pa je, pa nobenga nikjer. Kje je pravica

Kitajska restavracija po Kitajsko ?

Tuki čiči papi !

Pandica… hm, a se nismo neki ponujal prejšni teden, da ti kratkočasimo vikend? No?

Jani bi danes jedel rakov čips, zraven pa kitajsko začinjeno zelje :))) In seveda…. cviček 🙂

ja ja to bo. pol pa airbag….

heheh, če se spomnim :))))))))))))))))))))))))))

Joj, praši Pandica Bruskota, on me je futral :)))))))))

A veš, tisti kar si mi ti svetovala, a je bil to piščanček z mandeljčki, uha, je bilo najboljše, pol pa tista svinjina v zosku, tisto mi je brusko skoz na talar metu :)))

fuj, stiropor:))))))))))))))))))))))))))))))))

hahahahahahaha pa tolk je bil dober z kislim zeljem… mnjamsi stiropor :)))))

hehe, a veš, mene je že samo ime ” rakov ” uh, dol vrglo ):

🙂 sej je čist nelogičen 🙂 No ja, če Kitajci pravijo da je rakov, potem bo rakov a ne 🙂

Ma men so bli tisti zvitki na začetku ful boljši. Ampak spomin si mi pa osvežil

Svinjino pravi zajček – brusko ti naj bi basal zajčka z eno svinjino, dej povej kaj je to blo (a se sponiš)?

zajci in medvedi smo bolj konzervativni pri izbiri hrane. Mislim, da bo piščanec z manjdelji, pa račka kr vredu. Hm ampak tale svinjina – ne morem se spomnit kaj je to bilo. Sam če je blo zajčku všeč, bo men tud…

maš prov ja.. so bli dobri tisti zvitki… uh, škoda, Barbara bi ziher vedla, kaj smo papapicapali :)))

bo, bo, ker meni je bilo, pa sem tko zbirčen zajček…

edino mi ni bilo všeč, ko me je tista kitajčica zalila z vinom…:)))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

New Report

Close