Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imate raje mačke ali pse?

imate raje mačke ali pse?

Torej, ste pasje ali mačje ljubci?

🙂

lp, ewy

Pse.

Bolj pasje ljubec, sploh pa če so psi bolj dlakasti. So mi pa tudi občasno kakšne perzijke všeč, čeprav mi mačke bolj hinavsko delujejo.

mucke

Definitivno “pse” – na turnih dilcah.

Če bi morala izbirati o živih variantah, imam pa najraje ribe. Ajde, če bi šlo za glavo, bi izbrala pse.

LP

Pse.

OTROKE

Rada imam oboje, vendar mačke doma ne bi imela. Psi so mi pa nasploh najboljšejša in najlepšejša živalska vrsta pod soncem :)))

Oboje, mogoče za odtenek rajši pse.

Imamo psa, rajsi pa imam macke. Nekako sem z njimi bolj na isti valovni dolzini.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

kuzkeljubka 😉

Aja, sebe sem pa pozabila 🙂

Mačke, itak!!!

lp, ewy

eno in drugo!
Imam psa in mačka, tako mi ni samemu treba lajat, niti miši lovit:-)))))

Definitivno pse… Je vsaj nekdo vesel, ko prideš domov 🙂

oboji se mi zdijo luštne živalce, sam ne bi se pa označla kot pasje/mačjeljubko.. recimo, da sem bolj naklonjena mačkam:)

Pse.

Mačke bolj kot pse, ampak oboje zelo.

Oboje.

Oboje in imam muco in kužka doma 🙂

a tvoji spadajo v živalski svet?

Muce . . . nora sem na njih in vse so mi lušne:) Imam pa tudi psa in ga imam zelooooooo rada.

Mačke “občudujem” le od daleč, ker sem alergična na mačjo dlako. Psi mi ne delajo problemov, ga pa nimam, ker ni prostora. Imam pa morskega prašička in zajkljo (ovnača), ki mi sledi kot kužek. :)))

Aja, pa še ribe imam! 🙂

Mucke, ker so bolj za premečkat in pregnest.

Rajši bi imel psa pa ga nimamo, mačk niti ne vem kako ne obrajtam, imamo pa mačka, ampak ta je pa car širnega vesolja. Freddy Miller se kliče in je barabin da mu ni para.

*************************************************** Iščem urejeno damo z velikimi joški, napeto ritko in globokim grlom, ki bi bila veliko zdoma, zelo premožno in dobrega srca, ki zna odpuščati.

New Report

Close