Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imejte čim več otrok. Otroci so naše bogastvo.

Imejte čim več otrok. Otroci so naše bogastvo.

Vendar jih ne dajajte državi za sužnje.

Pljuniti politiku v obraz, ko ga vidiš ni greh.

 

Hadis…

Ženite one koje su vam omiljene i koje rađaju djecu, jer ću se ja ponositi sa vašim mnoštvom na Sudnjem danu.

 

Darči ne čakaj na drugega… zakaj bi ti moral on… ja se strinjam deloma… samo ce vidis da ne mores racunat nanj in da ne misli narest ok ambient… takrat sam poduzmes šta ti se poduzima…

In komu pa morajo sluzit?

Darci… shvati!

Al si z Bogom… al pa proti…

Samo dve strani so.

Božja stran… al pa druga.

Nema treče.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 19.04.2024 ob 22:01

In komu pa morajo sluzit?

Darci… shvati!

Al si z Bogom… al pa proti…

Samo dve strani so.

Božja stran… al pa druga.

Nema treče.

Muslimani ne plačujejo davkov zemljskim lažnim oblastem?

dfgf

Ja v novem pazaru npr veliko njih ne placuje davka… naj nebi… kao odbijajo 😝😂

 

Lej darci… drzava mora nekje dobit denar… sem ti ze enkrat pisal za vodo… kao racunajo… jst zdej lahko grem z cisterno do tacna al pa ljubljanice… ti isto vsak.

Mesas pa da mas v sobo not napeljano. To ne more bit zastojn. Omrezje potrebuje vzdrzevanje… sanacijo… ja res je. Smo placali mi…

Ampak nimas prav. In mesas. Ne more bit vse zastojn.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 19.04.2024 ob 22:11

Ja v novem pazaru npr veliko njih ne placuje davka… naj nebi… kao odbijajo 😝😂

 

Lej darci… drzava mora nekje dobit denar… sem ti ze enkrat pisal za vodo… kao racunajo… jst zdej lahko grem z cisterno do tacna al pa ljubljanice… ti isto vsak.

Mesas pa da mas v sobo not napeljano. To ne more bit zastojn. Omrezje potrebuje vzdrzevanje… sanacijo… ja res je. Smo placali mi…

Ampak nimas prav. In mesas. Ne more bit vse zastojn.

Ne trapaj. Kje pa je država? Dej povej, da jo grem zadavit, da ne bo več rabila in zapravljala denarja.

Ti je država dala vodo ali Allah?

Je neko omrežje omogočil Allah ali država po tvoje?

Na čem pa politik stoji, ki mu plačuješ luksuz? Na tem kar je on ustvaril ali na tistem, kar naj bi Allah po tvoje?

Ti je mamo pa ata dal Allah ali ti jih je dala država?

Ti je hrano dal Allah ali ti jo je dala država?

Ti je zrak, ki ga dihaš dal Allah ali država?

Ti je pamet dala država ali Allah?

Kateri denar pa je od Allaha, eur, usd, Bitcoin, da praviš, da ni vse zastonj?

Je Allah mamino vagino pa očetovega junaka med nogami dal na ŽETONE?

Plačuješ ptičke, da ti čivkajo ob lepem vremenu?

Ti je jabolko reklo PLAČAJ ME?

 

 

Mnogim se jebe za cel svet,za boga, za ljudi, zadovoljujejo samo svoje usrane riti.Nic jim ni sveto,nobenega ne cenijo,ne vidijo, razen svoje črne duše. Ljudje so pokvarjeni,pa se delajo fine. Ne ne. Ne gre to tako.

dobro ti pišeš ampak škoda te je za ta mon. Res.

Jeste. Allah je sve dao. U pravu si! Sve je Allahovo. Gospodar svih svjetova! Vladar života i smrti.

 

Lej… ne mores ti pricakovat da bos dobil neko vrednost samo tako… ne mores ti prit v trgovino pa samo vzet s police. No dej. Posejaj pa nesi vse tja v trgovino…

Mislim kak sistem bi ti. To takoj vidis da nebi delovalo.

Ne more ti nekdo napeljat vodovoda pa ti ga vzdrzevat kar tako… dej ti.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 19.04.2024 ob 22:23

Jeste. Allah je sve dao. U pravu si! Sve je Allahovo. Gospodar svih svjetova! Vladar života i smrti.

 

Lej… ne mores ti pricakovat da bos dobil neko vrednost samo tako… ne mores ti prit v trgovino pa samo vzet s police. No dej. Posejaj pa nesi vse tja v trgovino…

Mislim kak sistem bi ti. To takoj vidis da nebi delovalo.

Ne more ti nekdo napeljat vodovoda pa ti ga vzdrzevat kar tako… dej ti.

bozomon meni država ni dala ničesar. Niti pice mi plačala, kot jo je migrantom.

Če je vodovodar kaj počel sem mu pomagal se mu zahvalil in mu plačal. Če ni be z denarjem plačal bi mu poplačal s hrano ali s čim kar bi jaz zanj storil. Ne rabva države. Država samo jemlje od tsitega kar mi počnemo. Ker nje ni pa pomeni da jemljejo pogoltne riti ki se imajo za državo. To so gnusobe. To so hudič svetu. Ti praviš Allah je tisti, jaz pravim Oče. Oče od mene ne zahteva da se mu klanjam. Pričakuje pa da sem mu poslušen in vreden življenja, ki mi ga je dal in da bi mu bil v ponos in čast. Koliko mi to ratuje je druga tema.

Trgovina je market. Kaj pa ti misliš, da Allahu je všeč, da se trguje z nečem in manipulira kar je on ustvaril?

 

Odgovor na objavo uporabnika
fgsdgsdgsdg, 19.04.2024 ob 22:30

bozomon meni država ni dala ničesar. Niti pice mi plačala, kot jo je migrantom.

Če je vodovodar kaj počel sem mu pomagal se mu zahvalil in mu plačal. Če ni be z denarjem plačal bi mu poplačal s hrano ali s čim kar bi jaz zanj storil. Ne rabva države. Država samo jemlje od tsitega kar mi počnemo. Ker nje ni pa pomeni da jemljejo pogoltne riti ki se imajo za državo. To so gnusobe. To so hudič svetu. Ti praviš Allah je tisti, jaz pravim Oče. Oče od mene ne zahteva da se mu klanjam. Pričakuje pa da sem mu poslušen in vreden življenja, ki mi ga je dal in da bi mu bil v ponos in čast. Koliko mi to ratuje je druga tema.

Trgovina je market. Kaj pa ti misliš, da Allahu je všeč, da se trguje z nečem in manipulira kar je on ustvaril?

 

ti še vedno nisi stopil na realna tla?

LEj. Prvo… moraš da se klanjaš.

Drugo. To isto kar ti hoces ma rothscild… nekako kot da bi ti to samo da si gor pri ocesu…  kr tako..  ker se tebi zdi… sploh ne ker si za to kaj naredil…

Res ne razumem zakaj bi ti moral kdorkoli… drugemu obvezo dajat.

To za trgovanje… kr ni mu usec😂

Kako pa se mislis prezivet? Spet drugemu obvezo dajat?

Da se manipulira ne. Pise kako treba trgovat. Da pravilno merimo… npr uceri sem bral za mesarje… ti drgac ne smes priredit vage. Ispravno mjerite na kantaru i na litru pise.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 19.04.2024 ob 22:35

LEj. Prvo… moraš da se klanjaš.

Drugo. To isto kar ti hoces ma rothscild… nekako kot da bi ti to samo da si gor pri ocesu…  kr tako..  ker se tebi zdi… sploh ne ker si za to kaj naredil…

Res ne razumem zakaj bi ti moral kdorkoli… drugemu obvezo dajat.

To za trgovanje… kr ni mu usec😂

Kako pa se mislis prezivet? Spet drugemu obvezo dajat?

Da se manipulira ne. Pise kako treba trgovat. Da pravilno merimo… npr uceri sem bral za mesarje… ti drgac ne smes priredit vage. Ispravno mjerite na kantaru i na litru pise.

 

Fant moj vaganje imaš opisano zato, ker so ljudje na stopnji norcev in ne božjega spoznanja. Zato poduk o poštenosti.

Sicer pa mesar ne prodaja svojega mesa. Prodaja meso drugega bitja. Mu je bitje dovolilo, da prodaja njegovo meso za denar? Tudi, če bi mesar svojega prodajal mu je Oče dovolil, da svoje meso, ki je od njega prodaja?

Na svetu si že in ni se ti treba dokazovati, ko omenjaš Rotchilde in nek vrh.

Delo zla je, da zahteva od tebe,da se mu dokazuješ. Če si tu si že dokazan dokaz božjega dela in obstoja. ZBUDI SE

Bozomon, če bi stvarnik zemlje in nebes hotel imeti trgovino bi ti jo na rit nataknil in bi se ti z njo rodil.

Si kje v svetu in naravi videl brez človeka trgovino in je narava pocrkala, ker je ni bilo?

Kaj, če bi za kak dan odložili knjige in z lastnimi očmi pogledali na svet, kaj je in kaj kaže?

Odgovor na objavo uporabnika
fgsdgsdgsdg, 19.04.2024 ob 22:54

Bozomon, če bi stvarnik zemlje in nebes hotel imeti trgovino bi ti jo na rit nataknil in bi se ti z njo rodil.

Si kje v svetu in naravi videl brez človeka trgovino in je narava pocrkala, ker je ni bilo?

Kaj, če bi za kak dan odložili knjige in z lastnimi očmi pogledali na svet, kaj je in kaj kaže?

TI bi nekaj kar ma drug… samo ce on razmislja kot ti… od kje njemu kar bi ti?

Tko nic ni urejeno.

Jezus očisti tempelj

(Mt 21,12–17; Lk 19,45–48; Jn 2,13–22)

15 Prišli so v Jeruzalem: Stopil je v tempelj in začel izganjati tiste, ki so v templju prodajali in kupovali. Menjalcem denarja je prevrnil mize, prodajalcem golobov pa stole 16 in ni pustil, da bi kdo kar koli nesel skozi tempelj. 17 Učil je in jim rekel: »Ali ni pisano:

Moja hiša naj se imenuje hiša molitve za vse narode,

vi pa ste iz nje naredili razbojniško jamo.«

18 Ko so to slišali véliki duhovniki in pismouki, so iskali način, kako bi ga umorili. Bali pa so se ga, ker je vse ljudstvo strmelo nad njegovim naukom. 19 Ko se je zvečerilo, je odhajal iz mesta

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 19.04.2024 ob 22:57

TI bi nekaj kar ma drug… samo ce on razmislja kot ti… od kje njemu kar bi ti?

Tko nic ni urejeno.

Ne, to ti praviš. Če je tvoje je tvoje.

Ne želim si tvojega. Ne želim si tujega. Vendar kaj pa je tvoje, če ne tisto, kar ti na riti poje?

Kaj pa si prinesel na zemljo, kot pa svojo nago rit Bozomon. Če si z nago ritjo prišel, kaj je potem tvoje?

Ne razumes ti tega. Trgovina v dzamijah je prepovedana. Nije ti to pijaca. Ti mas drugace hadis ki pravi, da ce slisis nekoga ki prodaja, je kupil to… reces naj mu to ni blagoslovljeno.

Ni jim on prevrnil mize ker bi bila trgovina prepovedana. Ampak zato ker ne spada v Bogomoljo.

Odgovor na objavo uporabnika
fgsdgsdgsdg, 19.04.2024 ob 23:01

Ne, to ti praviš. Če je tvoje je tvoje.

Ne želim si tvojega. Ne želim si tujega. Vendar kaj pa je tvoje, če ne tisto, kar ti na riti poje?

Kaj pa si prinesel na zemljo, kot pa svojo nago rit Bozomon. Če si z nago ritjo prišel, kaj je potem tvoje?

STari… nerazmen si…

A ne jes vecino zivljenja hrano ki jo je drug zagotovil? Trgoval nebi.. kako vrednost dal v zameno se manj. Mel bi pa na sebi obleko… nad glavo kritino… okoli sebe opeko…

Tebi kr pripada.

Pejt off the grid.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 19.04.2024 ob 23:01

Ne razumes ti tega. Trgovina v dzamijah je prepovedana. Nije ti to pijaca. Ti mas drugace hadis ki pravi, da ce slisis nekoga ki prodaja, je kupil to… reces naj mu to ni blagoslovljeno.

Ni jim on prevrnil mize ker bi bila trgovina prepovedana. Ampak zato ker ne spada v Bogomoljo.

Bozomon, tempelj je hiša molitve in čaščenja. Ko bi na svetu veljala Božja beseda in njegov red bi CELA ZEMLJA BILA NJEGOVO SVETIŠČE IN TEMPELJ. To pomeni, da je trgovina povsod gnusoba.

Premisli, premisli. Če je v neki hiši nekaj gnusoba, kaj ni gnusoba to isto tudi drugje?

Če je grdo ali je izven hiše lepo? Če je umazano ali je izven hiše čisto?

 

Bozomon cel svet je off grid. Cel svet je CEL SVET,kot je del cveta CVET.

Ja. Cela zemlja je mesdzid.

Potem se svedi na vodo in travo. Napojis se lahko v bliznji reki, napaseš pa na bližnjem travniku.

Naredite mi cel svet SVET.

A razumes da ce vsi razmisljajo kot ti, si nag, lacen in pod milim nebom… nema elektrike… nema nic. Nobene infrastrukture.

Uredu je darci…

Bozomon. Ti lahko sadiš in saditev storiš. Niti sad niti zemlja nista samo tvoja.

Če meni ne pustiš od sadu plodu in zemlje zakaj bi jaz tebi pustil saditi sad v zemljo, da ti daje plod in si ga vzameš, ter obratno?

 

Odgovor na objavo uporabnika
fgsdgsdgsdg, 19.04.2024 ob 23:11

Bozomon. Ti lahko sadiš in saditev storiš. Niti sad niti zemlja nista samo tvoja.

Če meni ne pustiš od sadu plodu in zemlje zakaj bi jaz tebi pustil saditi sad v zemljo, da ti daje plod in si ga vzameš, ter obratno?

 

JA ok… ampak kaj pa ti delas?

A razumes da ce vsi tako razmisljamo, noben nima.

Vidi… mesas raj pa zemljo.

New Report

Close