Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imejte čim več otrok. Otroci so naše bogastvo.

Imejte čim več otrok. Otroci so naše bogastvo.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 19.04.2024 ob 23:10

A razumes da ce vsi razmisljajo kot ti, si nag, lacen in pod milim nebom… nema elektrike… nema nic. Nobene infrastrukture.

Uredu je darci…

Imaš se za vernika Božjega reda razmišljaš pa kot indoktrinirana programirana budala.

Začni ustvarjat ne pa bluzit. Ko boš ustvarjal boš videl da ti ni treba biti ne nag ne lačen, če bi bilo samo od tebe odvisno. Če si lastno curo magari s suho travo ne znaš pokrit potem je čas, da nehaš fantazirat.

Odgovor na objavo uporabnika
fgsdgsdgsdg, 19.04.2024 ob 23:14

Imaš se za vernika Božjega reda razmišljaš pa kot indoktrinirana programirana budala.

Začni ustvarjat ne pa bluzit. Ko boš ustvarjal boš videl da ti ni treba biti ne nag ne lačen, če bi bilo samo od tebe odvisno. Če si lastno curo magari s suho travo ne znaš pokrit potem je čas, da nehaš fantazirat.

JA darci… dosta ganđa talk-a…

Samo ti budi hipi…

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 19.04.2024 ob 23:15

JA darci… dosta ganđa talk-a…

Samo ti budi hipi…

Kašna ganđa? Povem ti resnico in pamet ti mene žališ da sem zadet? Pa nisem ti papak brezglavi, da me boš okoli laži vrtel v katero sam verjameš.

 

Bozomon, če zdele vse trgovine zginejo iz sveta pa vse obleke, čevlji in ljudje in samo ti ostaneš. Bi se ne znal zaščititi pred mrazom si storiti bivališče in se nahraniti? Če tega nisi sposoben se nisi naučil ama ništa od kar živiš.

Jaz ne bom delal za tvoje bogastvo, kar sam si ga naredi.

Čim več otrok, več raznih dodatkov, pa še pokojnina brez enega samega dneva v službi. Otroci v zastonj vrtcih, gospe, zavite v ninze pa se lepo redijo…

New Report

Close