Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imela bi tretjega otroka

Imela bi tretjega otroka


v mojih očeh. da imaš otroke z drugim, z njim pa ne in nabaviš psa in rečeš. To je pa najin skupni otrok.
jaz bi ti rekla samo adijo.
Otroci so sad ljubezni med dvema – to sem zadnjič, na moje presenečenje, slišala izreči še mojega očeta. In da je normalno, četudi imaš novega partnerja, da se tako gleda na otroka. če bi meni nekdo rekel,da si pa z menoj ne želi otroka, ker ima že prejšnje iz prejšnje veze – bi se mu samo zahvalila in šla končala vezo.
kaj šele,da mi reče,da bo kot sad najine ljubezni raje nabavil psa.
me že ne mara, nima rad, in s takšnim nimam v vezi kaj početi.


v mojih očeh. da imaš otroke z drugim, z njim pa ne in nabaviš psa in rečeš. To je pa najin skupni otrok.
jaz bi ti rekla samo adijo.
Otroci so sad ljubezni med dvema – to sem zadnjič, na moje presenečenje, slišala izreči še mojega očeta. In da je normalno, četudi imaš novega partnerja, da se tako gleda na otroka. če bi meni nekdo rekel,da si pa z menoj ne želi otroka, ker ima že prejšnje iz prejšnje veze – bi se mu samo zahvalila in šla končala vezo.
kaj šele,da mi reče,da bo kot sad najine ljubezni raje nabavil psa.
me že ne mara, nima rad, in s takšnim nimam v vezi kaj početi.
[/quote]

No, no. Moj partner ni imel te smole, da bi mu rekla, da z njim ne želim imeti otrok.
Je treba najprej prebrati, morda tudi malo premisliti, potem odreagirat, če že. Ne pa na prvo žogo skakat.

Nikjer nisem napisala, da je bilo tako kot zaključuješ. Kdo si, kaj se ti je hudega zgodilo, da si prišel/la do takih zaključkov?
Pod črto – partner ni bil nikdar težava.

V najini vezi (avtor/ica otrok in jaz) otroci verjetno ne bi bili problem. Bolj se zaradi ihtavosti in zaradi iskanja drame ne bi ujela…


v mojih očeh. da imaš otroke z drugim, z njim pa ne in nabaviš psa in rečeš. To je pa najin skupni otrok.
jaz bi ti rekla samo adijo.
Otroci so sad ljubezni med dvema – to sem zadnjič, na moje presenečenje, slišala izreči še mojega očeta. In da je normalno, četudi imaš novega partnerja, da se tako gleda na otroka. če bi meni nekdo rekel,da si pa z menoj ne želi otroka, ker ima že prejšnje iz prejšnje veze – bi se mu samo zahvalila in šla končala vezo.
kaj šele,da mi reče,da bo kot sad najine ljubezni raje nabavil psa.
me že ne mara, nima rad, in s takšnim nimam v vezi kaj početi.
[/quote]

Zakaj pa žalitev?? Ona ima že dva otroka! Zakaj torej bi morala nujno imeti še enega z zdajšnjim partnerjem??? Itak jo pa on ni prav preveč forsiral v to. Verjetno je razumel, da ni več med mlajšimi. A če bi pa tega pustila, pa še prej imela otroka z njim in potem čez par let spoznala drugega, bi pa še s tistim morala imet otroka al kako? Hahahaha. Odločitev je prej njena kot njegova 😉
Čist pravilno, da so nabavili psičko 🙂

otrok sam ljubezni?za veliko ljudi ne.sploh v teh časih ko se skoz menja partnerje

Ti meni repliciraš? Res bo nekaj z luno…
[/quote]
Res bo nekaj v zraku…
Ko berem tvoja razmišljanja se čudim, kakšne osebe imajo dandanes vse dostop do spleta..
Mogoče je pa res samo luna kriva in si ti druge dni skoraj normalna

Zakaj pa žalitev?? Ona ima že dva otroka! Zakaj torej bi morala nujno imeti še enega z zdajšnjim partnerjem??? Itak jo pa on ni prav preveč forsiral v to. Verjetno je razumel, da ni več med mlajšimi. A če bi pa tega pustila, pa še prej imela otroka z njim in potem čez par let spoznala drugega, bi pa še s tistim morala imet otroka al kako? Hahahaha. Odločitev je prej njena kot njegova 😉
Čist pravilno, da so nabavili psičko 🙂
[/quote]
smotan/a si ti – jaz sem napisala svoj pogled na to in kako bi jaz to razumela in odreagirala. Beri beri. Al tega ne zmoreš, ker komaj čakaš da napadeš mene in žališ.

Jaz to tako razumem in čutim kot sem napisala. če bi lahko jaz sprejela njegove otroke, bi pričakovala,da ima ta partner tudi toliko spoštovanja do mene in moje želje po lastnem otroku. če je nima in ne bi želel otroka z menoj, nočem biti s tako osebo. še manj,da bi mi kupil psa kot sad najine ljubezni, da bi mi rekel,naj svoje materinstvo in otroka nadomestim s psom. Zame bi bila to žalitev. Vse navedeno.
še enkrat pišem zame osebno in to sem tudi zgoraj napisala, že na začetku svojega posta. pisala sem o svojem pogledu.


smotan/a si ti – jaz sem napisala svoj pogled na to in kako bi jaz to razumela in odreagirala. Beri beri. Al tega ne zmoreš, ker komaj čakaš da napadeš mene in žališ.

Jaz to tako razumem in čutim kot sem napisala. če bi lahko jaz sprejela njegove otroke, bi pričakovala,da ima ta partner tudi toliko spoštovanja do mene in moje želje po lastnem otroku. če je nima in ne bi želel otroka z menoj, nočem biti s tako osebo. še manj,da bi mi kupil psa kot sad najine ljubezni, da bi mi rekel,naj svoje materinstvo in otroka nadomestim s psom. Zame bi bila to žalitev. Vse navedeno.
še enkrat pišem zame osebno in to sem tudi zgoraj napisala, že na začetku svojega posta. pisala sem o svojem pogledu.
[/quote]

Čemu se razburjaš? Preberi prvotni post, preberi svoja odgovora in še kaj vmes.
O čem ti to v svojih odgovorih? Iz česa si vse to povlekla? Iz česa veje užaljenost?

Kakšna drama. Kakšna ihta.

Verjetno si samska. Ostani samska…

Sigurno ne.

Čemu se razburjaš? Preberi prvotni post, preberi svoja odgovora in še kaj vmes.
O čem ti to v svojih odgovorih? Iz česa si vse to povlekla? Iz česa veje užaljenost?

Kakšna drama. Kakšna ihta.

Verjetno si samska. Ostani samska…
[/quote]
čemu se ti razburjaš? Od kje ti potreba po sojenju mene?

jaz se nisem nikjer razburjala, napisala sem svoje mnenje svoj pogled na to. imam pravico. zakaj pa se ti razburjaš name, je pa vprašanje, zakaj te moti,da sem jaz napisala svoj pogled na to.

Ne skrbi, nisem samska, in tudi ne bom samska.
Sem pa bila tudi že v preteklosti, in rečem bolje to,. kot pa zabiti minuto s tečnobo kot si ti, Ki samo čakaš na preži,da lahko začne soditi druge in jim najedati.

jaz sigurno ne bi, ti pa moraš odločitev sprejeti sama.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


Res bo nekaj v zraku…
Ko berem tvoja razmišljanja se čudim, kakšne osebe imajo dandanes vse dostop do spleta..
Mogoče je pa res samo luna kriva in si ti druge dni skoraj normalna
[/quote]

Predvidevam, da si se v tej temi prvič oglasil/a. Zato te, izjemoma, sprašujem: kaj te je “zmotilo” v mojem pisanju?

Če pa je tvoj odziv namenjen le “kotaljenju snežne kepe” oz. “dajmo naštepat še par strani odgovorov”, lahko tudi ne odgovoriš.

P.S.
Ne vem, zakaj dobivam občutek, da ljudje vlečejo svoje zaključke, brez da bi prebrali, kaj je bilo v temi že napisanega.

Tele travme okoli mene in pubertete so naravnost smešne.
Meno sem že dala skozi in sem komaj vedela za to. Pač se ni treba smiliti sam sebi zaradi nekaj nevšečnosti.
Puberteta pa tudi ni tak bavbav, če so odnosi v družini urejeni.

Tretjega otroka sem rodila pri 38. Si ne predstavljam, da ga danes ne bi bilo.
Mena pa je mene začela martrati že pri 44. letih in me je mučila vse tja do 50. leta. Ta moj najmlajši otrok pa ni imel nič pri tem, mučila bi me ravno tako, če njega ne bi bilo. S puberteto pa mi ni delal prav nobenih težav.
Ko je maturiral, mi je bilo 57 let in kaj potem? Eni starši so tudi starejši. Eni so suhi, eni debeli, eni so čudno oblečeni, eni izgledajo starejši, eni so neurejeni, ljudje kot ljudje pač.
Tako da avtorica, če ga želite imeti, ga imejte! Vso srečo.

Zakaj ga nisi imela prej?

In zakaj si ga želiš ravno zdaj?

Če si sploh znaš iskreno odgovoriti.

Če gre za filanje praznine, kot je ena opisala svojo prijateljico, je veliko pametneje nabaviti psa.

Verjetno avtorica ne bere več teme. pa vseeno. Jaz sem 4 leta mlajša pa tudi razmišljala o tretjem. Pa imam tudi pomisleke.


čemu se ti razburjaš? Od kje ti potreba po sojenju mene?

jaz se nisem nikjer razburjala, napisala sem svoje mnenje svoj pogled na to. imam pravico. zakaj pa se ti razburjaš name, je pa vprašanje, zakaj te moti,da sem jaz napisala svoj pogled na to.

Ne skrbi, nisem samska, in tudi ne bom samska.
Sem pa bila tudi že v preteklosti, in rečem bolje to,. kot pa zabiti minuto s tečnobo kot si ti, Ki samo čakaš na preži,da lahko začne soditi druge in jim najedati.
[/quote]

Ufff…ampak ti imaš pa res ornk težave.

Dihaj. Dihaaaaj.

Saj bo. Če ne z leti, pa s tableti.


smotan/a si ti – jaz sem napisala svoj pogled na to in kako bi jaz to razumela in odreagirala. Beri beri. Al tega ne zmoreš, ker komaj čakaš da napadeš mene in žališ.

Jaz to tako razumem in čutim kot sem napisala. če bi lahko jaz sprejela njegove otroke, bi pričakovala,da ima ta partner tudi toliko spoštovanja do mene in moje želje po lastnem otroku. če je nima in ne bi želel otroka z menoj, nočem biti s tako osebo. še manj,da bi mi kupil psa kot sad najine ljubezni, da bi mi rekel,naj svoje materinstvo in otroka nadomestim s psom. Zame bi bila to žalitev. Vse navedeno.
še enkrat pišem zame osebno in to sem tudi zgoraj napisala, že na začetku svojega posta. pisala sem o svojem pogledu.
[/quote]

Vidim da si res..hm, kratke pameti. Kakšen je tvoj pogled, ni važno. Pametuješ avtorici posta “Ja ne vem no”, kakšnega deca ima itd…da te ni sram! Preberi ti malo bolje! On ni rekel, da noče z njo otroka, ampak bi pa ne, vseeno mu je. Če to razumeš. Njej je prepustil odločitev. In kaj potem, če je s to “praznino” kupila psičko???
Super odločitev, sploh pa, če zdaj ničesar ne obžaluje. Da ni zanosila v tretje.

Vidim da si res..hm, kratke pameti. Kakšen je tvoj pogled, ni važno. Pametuješ avtorici posta “Ja ne vem no”, kakšnega deca ima itd…da te ni sram! Preberi ti malo bolje! On ni rekel, da noče z njo otroka, ampak bi pa ne, vseeno mu je. Če to razumeš. Njej je prepustil odločitev. In kaj potem, če je s to “praznino” kupila psičko???
Super odločitev, sploh pa, če zdaj ničesar ne obžaluje. Da ni zanosila v tretje.
[/quote]

Za sinhroniziran napad name pod vec niki. Ja diktator. Samo napisem ti imas prav, da das mir. Resnico je drugacna, ampak s tabo se sploh sekundo kaj pogovarjati je brezbeze, jer ti diktator vsiljujes drugim vse po tvoje, diktiras drugim njihovo ravnanje kaj smejo in kaj ne… pac taksen si. Diktatorski. Samo mene pusti na miru komadiraj tvoje doma. Od mene p a dalec stran. Tudi poste lahko ignoriras, ker tebi nisem nuc rekla. Komentirala sem post druge avtorice. Tako da lahko mirno preskocis, ker se nisem pogovarjala s teboj. In se tufi ne zelim. Razumes. Ce me lahko pustis ma miru.

ne ne ne in ne..
Pri 42 sicer telesno in fizično kondicijsko nisi prestara. Prihahajo leta, ko se lahko cca 10 let malo odpočiješ, predno vnuki pridejo…..
Ampak – pomisli naprej, za čez 10 let in več: mena te bo zahvatala čez cca 10 let, lahko se hitro staraš, ne boš imela kondicije take, kot pr 30ih za otroka. Saj veš tisto: “A je to njegova babi, ali mama”?

Vlak je počasi odpeljal. Zavoljo otroka ne zavoljo tebe, ker trenutno zmoreš.

Meni osebno se zdi nekam pozno ampak ok… kolega je bil “nesreča” za abrahama… kakor se grdo sliši… jebiga. Met starše ki bi ti lahko bili že dedki / babice je mal hecno.

Sicer pa nima veze. Probajta, sploh če čutita neko dodano vrednost v vajinem skupnem življenju. Vsaj nekdo bo poskrbel za nataliteto.

ne ne ne in ne..
Pri 42 sicer telesno in fizično kondicijsko nisi prestara. Prihahajo leta, ko se lahko cca 10 let malo odpočiješ, predno vnuki pridejo…..
Ampak – pomisli naprej, za čez 10 let in več: mena te bo zahvatala čez cca 10 let, lahko se hitro staraš, ne boš imela kondicije take, kot pr 30ih za otroka. Saj veš tisto: “A je to njegova babi, ali mama”?

Vlak je počasi odpeljal. Zavoljo otroka ne zavoljo tebe, ker trenutno zmoreš.
[/quote]

Tako otroku odreces zivljenje zavoljo otroka pravis. No comment.

To je vajina odločitev. Mene bi skrbelo, da bi bilo z otrokom karkoli narobe.

Tako otroku odreces zivljenje zavoljo otroka pravis. No comment.
[/quote]

Kaj da otroku odrekam življenje? Jaz svoje imam,z veseljem – dovolj in je pečica zaprta za rojevanje. Z razlogom. Sprejmi.
Če ga ne mislim imet, mu nič ne odrečem življenja. Ne ravnam pa se po načelu, da je treba imet toliko otrok, kolikor jih Buh da. Naka.

Sem svoje poslanstvo opravila v primernem času, v letih ko je fertilna doba ženske še na vrhuncu, prav tako njena kondicija, z veseljem. In z možem uživava, ker so otroci že ven iz pubertete, midva pa se z veseljem posvečava drug drugemu , je spet užitek tapravi.Pač mož je sedaj zame številka ena, potem pa otroci :). Ki jim seveda nič ne manjka, to tudi priznajo …

Baba brez Iq. Škoda cajta za njo… Peti 60 bo hotela imet se enega

pa kje pridete ven s takimi idejami. Dokler si sposobna zanosit se nisi prestara – ti sporoca mati narava. Mirno nosecnost ti zelim

New Report

Close