Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek In kaj pravite na Golobovo migracijsko politiko ?

In kaj pravite na Golobovo migracijsko politiko ?

Odgovor na objavo uporabnika
slainte, 26.03.2024 ob 14:15

Odgovor na objavo uporabnika
so bile in bodo, 26.03.2024 ob 12:55

Migracije so bile in bodo. Samo ozkogledneži tega ne vedo. A če bi pobrskali par rodov nazaj, jih bi veliko ugotovilo, da so njihovi predniki prišli od daleč. Sploh po 1.sv.vojni so ljudje iskali ekonomsko varnost in veliko se jih je ustalilo tudi pri nas.

 

@so bile in bodo 26.03.2024 ob 12:55

Migracije so bile in bodo. Samo ozkogledneži tega ne vedo. A če bi pobrskali par rodov nazaj, jih bi veliko ugotovilo, da so njihovi predniki prišli od daleč. Sploh po 1.sv.vojni so ljudje iskali ekonomsko varnost in veliko se jih je ustalilo tudi pri nas.

Si bom sposodila stavek od @Hoho:
Vstopili so ilegalno, torej na kazniv način in mi mislimo, da se bodo te budale znale integrirati

Ampak, res, samo ozkoglednezi kot TI, ne vedo/ne razumejo razliko migracij nasih dedov in te drhali danes!
Moj ded je leta 1910 migriral v Ameriko in ti lahko danes pokazem na netu sledljivost njegovih podatkov od kod je prisel, kam je sel, z vsemi naslovi in osebnimi podatki.

Pa peeesda, ali res obstajajo osebki kot @so bile in bodo, ki ne razumejo danasnje INVAZIJE tujerodnih ljudi, ki nima nobene zveze z ekonomijo???

O, pa je kar lepo ekonomija razlog. Tam en pakistanski brezposelnež najbrž ne razmišlja o invaziji in zatiranju drugih kultur, ampak o dobri papici, lepih oblačilih in ubogljivi ženi in otrocih.

Golob ima zajedalce za pametne in delovne. Kaj ta zemlja nosi 🤦‍♀️ Resnična žalitev za tiste, ki smo se šolali in s trudom dosegli, kar smo. Jaz če želim po boljše življenje v tujino ,bom morala najprej uredit vse papirje in lepo na letalo, ne bom niti upala na črno preko držav in v njihov azil.

Odgovor na objavo uporabnika
pa saj, 26.03.2024 ob 13:55

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 26.03.2024 ob 13:51

Odgovor na objavo uporabnika
pa saj, 26.03.2024 ob 13:20

Te migracije sedaj so čisto drugačne. V 60-tih je tudi veliko Srbov in bosancev prišlo v Slovenjo, saj smo bili v jugi. Ampak so se popolnoma asimilirali. To, kar zdaj prihaja, pa se noče asimilirat, pokažejo sovražnost že takoj na začetku, hočejo dominirat, se ne prilagajajo…

To je nekaj čisto drugega. Poglej si Švedsko, madona, pa Dansko…

Asimilirali? Sam vi debili ste jih do danes napadali.

In če govoriš o 60 letih, pol ne skrbi. Boste tudi za arabce lahko rekli čez 64 let, da so se asimilirali.

ne govorim o tebi, Kokoš, ti si Albanc, vi se ne asimilirate. Sej vidiš, da nikol nisi nič delal.

In ne, nič jih nismo napadali, nihče ne napada bosanca, ki se v Sloveniji nauči slovensko, cela družina, ki mu ni vseeno, kako njegov otrok dela šolo, ki jim je izobrazba vrednota. Nihče takih priseljencev ne napada!!!

 

No že sam MON je dokaz, da ni res kar ti zmeda zblojena piseš. 🙂 Že tukaj se, da najti ogromno nestrpnosti proti srbom, bosancem in vsem tajužnim že zgolj zaradi tega kar so.

Vsakemu migrantu na aplikacijo naslov Golobovega stanovanja, al pa od partnerke v Škabrijelu na Primorskem in naj se ilegalci tam zabavajo! 

Ljudje smo oblikovali državo zase, ne za tujce, pristojnosti PV so določene in osebnostna nagnjenja niso ustrezna osnova za odločitve o naseljenosti države.

Migracije so bile in bodo. Samo ozkogledneži tega ne vedo. A če bi pobrskali par rodov nazaj, jih bi veliko ugotovilo, da so njihovi predniki prišli od daleč. Sploh po 1.sv.vojni so ljudje iskali ekonomsko varnost in veliko se jih je ustalilo tudi pri nas.

 

Torej podpiras iztrebljanje Indijancev. Tudi v Ameriko so bile migracije. Koliko domacinov je migracije prezivelo?

 

Migracije so res bile in bodo, ampak nikoli prej in nikjer v takih stevilkah, kot se dogajajo od leta 2015 naprej.

Nas rodovnik sega so 1652, zato ti lahko povem, da imam dve skupini prednikov, ki so prisli od drugje. Prva skupina so bili Nemci, ki so od srednjega veka naprej poseljevali slovanska ozemlja od Baltika do Crnega morja. Druga skupina pa so malo pred 1700 prisli iz centralno – evropskih slovanskih drzav. Vsi drugi moji predniki, to je vecina, so ziveli na nasi zemlji ze vsaj 400 let, nekateri celo se vedno na istem naslovu kot v 17. stoletju.

Po prvi svetovni vojni ni bilo kaj dosti doseljevanja v Slovenijo. Jaz vem samo za enega cloveka, ki pa je bil Rus, vojni ujetnik, ki je bil zajet med 1. svetovno vojno in je ostal v Sloveniji in se tu tudi porocil. Bil je sovascan mojega deda.

Podpiram. Čez 20 let jih bomo še prosili, da ostanejo v Sloveniji.

Sem pa za to, da takoj začnejo delati, mlade pa v šolo, da gredo skozi nas izobraževalni sistem.

 

 

 

Lp

New Report

Close