Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek In ko gre …

In ko gre …

..za hrib,se pa meni solze ulijejo!Klapa,vi tega občutka sploh ne morete doumeti,razen,če mi niste enaki!
bom skrivnosten in v solzah naprej(no ja,še par minut mogoče)
Sp

Kdor ve,kaj sem zgoraj napisal (mislil) mi lahko tudi pove,ker iščem sorodne duše!
V SLO vas je pa takih cca 2000.
Lepi bodite!
Sp

Sonček gre za hrib… se mi zdi… ?
Pr nas se je tudi par minutk nazaj skril, pa verjetno ne pride nazaj ;(

Res si nekam čudne volje, ti duša danes?! Sagurnu si kej slabga pojou snouči. 😉

Čauči

Nak,ni sonči!tega dans sploh nisem vidu!
sem pa res neki božanskega jedu snouči in sploh nč me ni težalou!
Sp

Hm, pole pej ne vejm kej bi tu blu… Mislm, kej bi šlu za hrib… in kej bi blu s tvojim zdravjem narobe…
Ma reč ženki nej te mal pocarta, no! 😉 Boš sprostil tistu vn in bo bulši. 😉

Zdravje?ODLIČNO! Ne se bat,tisto sem danes že nekam odložu(ma ni bil tvoj hram,saj to si vidla,ne),lohko pa ljubici namigneš,ker tam pa že en cajt nisem nič odložu!
Sp

Če si tako siten tudi pri ljubici, ni čudno da te zanemarja…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:-))))))))))))))))))
Ku si ga zabila, Sončika! 😉

Ma najbrž že kašn uržoh!
Siten?Če bi ti spala samo tri ure,bi zdaj verjetno golf igrala,a ne?

Helči, kje je najin Rzbojničk, ta jih mora tudi malo dobiti, lumpek, bereš kako ga užiga brez naju???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma uržah gor ali dol, kakor se boš obnašal do nje, se bo ona do tebe, veš to…čeprav je ljubica, bi jaz na tvojem mestu ravnala malo bolj previdno z njo, a nisi vceraj trdil, da želiš samo njo, da je ena in edina…ne vem občutek sem dobila da si nor nanjo in ne vem, ne vem, če ti ne bo lepega dne ušla, če si zoprn vedno na takšen način, ljubice so baje zahtevne, veš to, če ne dobijo tu, gredo drugam…vsaj tako pravijo, pa saj ti to bolje veš kot jaz, kajti jaz se nisem bila ljubica in upam, da tudi ne bom…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja Sonči,tko je pa tako.Vedno se ena najde!statistično je več žensk na svetu,kot moških…sorry!
In nočeš biti ljubica?
Prav……tudi dobro.
Sp

jp, berem…. ma rajš ne bi o tem, ker mi začne srček čudno delat…. pa ga ne smem forsirat…. srčka, mislim, ker mi lohk še odpove….

kej čmo, pomlad nas je vse en mal zadela…. eni so zaljubljeni, eni potrebni, eni lumpi…. tako se ta svet vrti, hihihi. .. 😉

Ti se kar tolaži, ne in nočem biti ljubica in upam da tudi nikoli ne bom…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Torej?

Kaj torej….ja sonce je zašlo, hladno postaja zunaj…še malo in bo večer, si imel to v mislih pod torej;))!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,predvsem,da postaja hladno in,da moram…………..
Sp

da moraš iti ninati…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prenos misli!Ampak,ne morem zaspati,če nimam nekaj zraven..
Sp
Btw.: pa ne se zdaj ponujat,ker si že zašlo!
Sp

Pojdi v posteljo, zapri očke in sanjaj, sanjaj o tistem, ki ti je še posebno pri srcu in ninal boš kot angelček!!! Cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

En fak!sem včeraj cel večer mislil na tisto(pa sem bil na žuru,kjer se načeloma človek sprosti!),in mislim nanjo ves čas,včeraj,zdaj,jutri(?).To je za znoret!
Sonček,pomagaj mi to prebroditi!Ti tako lepo svetuješ…ma ne me poscat,ker imam prav neke posebne vrste pričakovanj..
Sp

Samo Helči je poskusla ugotoviti,kaj sem mislil.
Mi pa to,kar sem napisal zelo veliko pomeni!
Nič,bo drugič bolje.Hvala Helči,ker si me vsaj poizkušala razumeti.
Sp

Pojdi ninat, kajti jutri bo vse lepše in boljše

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ko gre tisto za hrib, ti tisto naredi občutke ob katerih ti tečejo solze…in kaj naj ugibam, če pa mi je takoj jasno iz tvojega pisanja ta vikend, da je tisto sigurno tvoja ljubica, ki si jo predstavljas kot sonce…in ko zahaja, se poslavlja od tebe in ti si žalosten, je tako???
No pa naj te malo jaz potolažim ki sem tudi neke vrste sonček,vsaj moj nick je tak… saj bo bolje, boš videl, že jutri se boš smejal marsikaterim turobnim mislim , ki si jih imel ta vikend…sem uganila vse tole, ali se hudo motim…cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sorry Sonček,si mi vse,ampak tokrat nisi uganila!In samo cca 2000 ljudi v SLO bi lahko uganilo to,kar sem mislil,ampak na tem forumu očitno ni nikogar od njih:-(

Aha, in ko gre letalo za hrib, se pa tebi solze vlijejo, je res 2000 pilotov v Sloveniji, ali sem zopet usekala mimo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close