Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek In naj pride resnica na dan

In naj pride resnica na dan

Drage moje dame,…. resnica je ta, da je nick Zaskrbljena Ida, prav tako nick Živčna kot strela in še kak drug nick, ki ga bom zaenkrat še zamolčala nastal z namenom provocirati glupe ženske na starševskem čveku.

In zgleda, da mi je kr dobro uspevalo. Zdaj se mi pa ne da več, ker sem utrujena od vas. Sem pričakovala več konstruktivnih debat, ostrih odzivom, pa sem ugotovila, da je tukaj v večini tak intelektualen poden, da glava boli.

No, pa lep dan.

Aja, pa v resnici pojma nimate kdo stoji za temi nicki.

pa koga to briga

Sem mislila, da je to bistvo anonimnosti. Očitno sem živela v zmoti.

Ja dobro jutro!
Kaj si mislila, da nam ni kapnilo?

Pa bodi sedaj še malo Zaskrbljena strela al pa Živčna Ida da bo še malo zanimivo :))))
Dej ne it nooooooo :))))

ŽIVLJENJE SE NE ŠTEJE PO ŠTEVILU VDIHOV,AMPAK PO ŠTEVILU TRENUTKOV, KI SO TI VZELI DIH !!!

O.k. razumem, da provociraš tiste, ki ti grejo na živce in ki se ti zdijo glupi. Razumem, čeprav se mi zdi, da si na tak način na istem nivoju oz. še malce nižjem kot tisti, ki se tebi zdijo takoooo glupi. Nižja si pa zato, ker si s tem svojim prcanjem na limanice spravila tudi take, ki so ti želeli svetovati. In veš kaj, na koncu si ti tista ta glupa, ki si krajša čas z nekim bednim provociranjem in ne tisti na katere je vse skupaj letelo. Ker draga moja, tak post lahko napišeš neštetokrat pa mentalitete tega foruma ne boš spremenila. In nad svojo inteligenco se lahko malo zamisliš. Ker dokaz ali višek inteligence ni pisanje nestrpnih in žaljivih postov pa če z njimi dokazuješ še tako pomembno stvar. Kar pa mentaliteta tega foruma ni. Skratka, pljuvaš po glupih ženskah na starševskem čveku, hkrati si pa sama sinonim za bebavost in primitivnost. Drugim očitaš točno to, kar sama tako lepo predstavljaš. Ja višek inteligence si.

vrjetno je našla partnerja pa bo rajš njega JEBALA kot pa nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

🙂

😛

Dvomim, da si tako ženšče sploh lahko dobi kakega partnerja.

Dvomim, da si tako ženšče sploh lahko dobi kakega partnerja.[/quote]

uuuuuuu pišuka pa ressssssssssssssss

mislim baba čist si zmešana 🙂

brihta kaj si mela preveč časa al kaj…. pjouuuuu kera luda žena

likat pojdi

1krat me je vrglo ven, verjetno je celo kak globlji razlog.
V tvoje debate, provociranja se nisem spuščala, ker se mi ni dalo. Si kontradiktorna, hkrati si pričakovala nek višji nivo na tvoje bedno provociranje, to ravno ne gre, ker se marsikomu ne da trošiti energije, negativne. Po drugi strani si višji mon-ovski intelekt, ki pa v svoji superiornosti res ne rabi in ne bi smel trošit in porabit preveč energije in se pri tem celo utrudit.

lažeš. to si ai izmislila ker ne maraš ide. kolikor sem jo brala je nekaj stvari tako realno povedala,da ne verjamem da je izmišljotina.

zganjanje homofobije in nestrpnosti po forumu je po tvojem znak višje inteligence?

e…
ne bi rekla, no

V nobeno od teh tem nisem pisala, vendar me zanima, zakaj si šla podžigat sovražnice živali in iz sebe delat idiota, ki nima pet pik v glavi?

[quote=”

Ves monovski svet bo ob izgubi naše drage katalizatorke Zaskrbljene Ide (et al.) obnemel jutri in v nedeljo, ko sta razglašena dneva žalovanja. Sožalna zasebna in javna sporočila prihajajo tudi s konkurenčnih forumov, še posebej so se izkazale sočutne RRjevke.

Ida, pogrešali te (vas) bomo!

(vsi vržemo prgišče zemlje)

Se podpišem.

Tudi jaz se podpišem pod tole.

Itak pa ne bo razumela…

Uf, tole razkritje me je pa do konca pretreslo. Česa ti ne poveš ?! Odslej bo moje glupo brezciljno življenje zasijalo v povsem novih dimenzijah.
Me pa čudi, da se je takšen mogočen intelekt tako hitro zmatral. Glede na začetni zagon bi pričakovala več energije … Morda pa je ključna težava zate ravno konstruktivna debata.

Pa daj povej nooooooooooo, kdo si, ker bom sicer kar v depro padla, tega pa res ne moreš narediti, saj se vse dni, odkar si se pojavila, sprašujem kateri biser se tako zaskrbljeno skriva.
O tebi sanjam ponoči in premišljujem podnevi, kdo siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ???!!!!! …………..

Glej, saj je vseeno a je bla provokacija al ne. Tu gor visim kadar mi je dolg čas in hvala bogu za takšne tipice kot si ti, da mi malo preženejo ta dolg čas…hvala za trud.

A še vedno ne dojameš??

Za nickom Zaskrbljena Ida in ostalimi zoper katere ste se razburjale ne stoji oseba, ki jo opisuješ, ampak je ta oseba popolnoma drugačna svoje zapise pa je prirejala glede na situacijo. Vse je izmišljeno. Od A do Ž. Morda Zaskrbljena Ida celo ni ženska.

Žaljivi in nestrpni posti so bili napisani z namenom. Ker ste na to popizdle, se pustile sporovocirati. Ker ste na vsako mojo objavo lajale. In to je bil cilj. Ker so imele teme 1000 in več ogledov. Teh nickov inpostopv nikoli nisem ustvarila z namenom, da vesoljnemu monu pokažem svojo inteligenco, ampak zato, da vas podjebavam. Ene ste izgubile živce,se popolnoma vživele in to je bil moj cilj. Dosežen.

A ti je pol pršlo?

A še vedno ne dojameš??

Za nickom Zaskrbljena Ida in ostalimi zoper katere ste se razburjale ne stoji oseba, ki jo opisuješ, ampak je ta oseba popolnoma drugačna svoje zapise pa je prirejala glede na situacijo. Vse je izmišljeno. Od A do Ž. Morda Zaskrbljena Ida celo ni ženska.

Žaljivi in nestrpni posti so bili napisani z namenom. Ker ste na to popizdle, se pustile sporovocirati. Ker ste na vsako mojo objavo lajale. In to je bil cilj. Ker so imele teme 1000 in več ogledov. Teh nickov inpostopv nikoli nisem ustvarila z namenom, da vesoljnemu monu pokažem svojo inteligenco, ampak zato, da vas podjebavam. Ene ste izgubile živce,se popolnoma vživele in to je bil moj cilj. Dosežen.[/quote]

Skratka, v življenju ti je tako dolgčas, da moraš hkrati igrati nekaj virtualnih alter egov. A to zato, da ubiješ višek časa? V kolikor to ne delaš v pridobitne namene, ti nagliho povem, da imaš težavo. Sama s sabo. Take bedarije po netu počnejo moji učenci. Najstarejši imajo 14 let in ne slovijo po visokem ajkjuju.

A še vedno ne dojameš??

Za nickom Zaskrbljena Ida in ostalimi zoper katere ste se razburjale ne stoji oseba, ki jo opisuješ, ampak je ta oseba popolnoma drugačna svoje zapise pa je prirejala glede na situacijo. Vse je izmišljeno. Od A do Ž. Morda Zaskrbljena Ida celo ni ženska.

Žaljivi in nestrpni posti so bili napisani z namenom. Ker ste na to popizdle, se pustile sporovocirati. Ker ste na vsako mojo objavo lajale. In to je bil cilj. Ker so imele teme 1000 in več ogledov. Teh nickov inpostopv nikoli nisem ustvarila z namenom, da vesoljnemu monu pokažem svojo inteligenco, ampak zato, da vas podjebavam. Ene ste izgubile živce,se popolnoma vživele in to je bil moj cilj. Dosežen.[/quote]

Ljubica draga kaj pa je tu za dojeti? Da si tako blentava, s tako zafuranim življenjem, da greš svoje frustracije glede virtualnega sveta reševati z žaljivimi posti? Če kdo česa ne dojame si to ti, ki ne dojameš, da se večini monovk gladko j.e.b.e za tvoje frustracije, tvoje nicke, tvoje namene, tvoje mnenje bla, bla, bla, bla… Daj ne blebetaj. Mislim, da si pa nekdo vzame čas in piše kozlarije samo zato, ker hoče nekoga podjebavati? Ja res je najbolje, da ostaneš v virtuali in tu čistiš svoje zamere do anonimnih virtualnih uporabnikov.. Ker reala je očitno zate prehuda stvar. Res si patetično smešna.

men je sicer ravno al jebeš tle vse al sam določene, samo jst temu nebi lih reku inteligenca al pa podjebavanje ampak psihične motnje, razcepljena osebnost… nč kej tazga da se bi blo okol tega kjer kol hvalt… za podjebavanje človk ne rab lih neke hude inteligence, to lahk dela 5 letn froc.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close