Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek In naši mili in zlati MUCI …

In naši mili in zlati MUCI …

………. tudi eno tako lepo misel:

“Dopusti mi, da sem lep v notranjosti
svoje duše in da so vse zunanje lastnosti
v harmoniji z mojim notranjim bistvom.

Da bi imel modreca za bogatega in da bi imel
tolikšno bogastvo, kot ga lahko nosi in prenese
samo človek, ki obvlada samega sebe.”

(Sokratova molitev)

Vidiš, muca moja mila, stvari in reči, dogodki, navade, želje …… se res spreminjajo in molimo zanje vsi, da bi jih lahko sprejeli. In bili potem z njimi zadovoljni. Ampak – nekaj malega pa je vedno isto, enako – midve bova ostali to, kar sva, veseli in razposajeni “mladenki”, rjoveči materi, zabavni sosedi, življenja željni ženski ……… četudi kda pa kdaj kateri od naju krepne PC, četudi se mesec in pol ne slišimo, vidimo in otipljemo(phe, samo virtualno, seve! ……….) ostanemo mi – MI! Zato – nič in nobenih skrbi. Samo da spet vse zaživi. Moj in tvoj PiSi in potem ……… se nama pridruži vesoljni svet!

Čauči muca, do ponedeljka!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija,če bi tebe neb poznala,potem potem bi mi nekaj velikega manjkalo..Tako da sm vesela,srečna da te poznam..in ob enem,da poznam skoraj vse gmajnarčke.Resnično! Vsi skupaj ste en velik žarek v mojem živlenju…….šmrc šmrc..na zdej sm se pa začela topit ko puterček…

Glede spreminjanja pa takole….ma jest sem en taka “sera” ,ki se hitro prilagodi,navadi…slabe stvari hitro pozabi,…palim na čarobno besedo,ki odklepa moj srček; je res samo lepa topla beseda…vse drugo ni važno…..
Ja ja jest ostajam tisto kar sm,po tistem kar me poznate..heheh Pa ne bi naštevala….Glavno da smo dobre volje,nasmejani,odštekani in prfuknjeni…
Mam pa eno željo,ki vem da je velika…..Nesem jo povedat,ker pravijo da se potem ne uresniči..je pa povezana z vami vsemi dragi moji gmajnarji in seveda z med.overjem ……..Več pa ne povem….

Marička resnično ko takole premišljujem zdejle o tebi in še o eni mački mi rata lepo toplo pri srcu…Izkoristita dan z željo,da bi se čas za trenutek ustavil za vaju in da vaju pusti pri miru….Lupčke za obe************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close