Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek In še res je !!!!!!

In še res je !!!!!!

Dobro jutro, prijateji Tjavendanovci.
V glavi imam pregovor “Kdor ne misli na
druge, bo kmalu ugovotovil, da tudi drugi
ne mislijo nanj”.
Dokaj resničen se mi zdi, zato hitim misliti
na vas, znova in znova. Da boste tudi vi kdaj
pomislili name, da kljub poredkejšemu
javljanju vseeno mislim, močno mislim na vas.

Lepo jutro vam želim, sončen dan, ker je danes sreda, dan nekje v sredi tedna, v katerem se ponavadi veliko naredi in postori. Dan, ki je namenjen sestankom ……. in uradnim opravkom. Dan, ki ga bomo začeli loviti že zelo zgodaj in ga lovili do pozne večerne ure. Ni potembna resničnost tega dneva, prijatelji, ampak to, kaj si pod tem predstavljamo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mariči in vsi ostali. Lep in razkošen dan :))

Hy, zajček, si v pripravi bele kave? Že diši,
kajne, bela kava, topla, domača, prijetna…
Ali pa mleko, vroče vroče mleko in …………
rožičev štrukelj……

Muca, dobro jutro, kje si bitje, se preteguješ ob peči, pod pečjo ? Slišim tvoj jutranji stokec, ko se telo pretegne, ko zleze spalna srejčka nad popek ….. v obraz pa človek v tem hipu ni podoben sam sebi, temveč nekomu, eh, nekomu……no ja, morda tistemu, ki je letos zmagal na tekmovanju animacij ……ŽVERCA, ja, ja, sem šla pogledat, ŽVERCA je zmagala.

Ej, fantje, dekleta, bom jest odslej naprej ŽVERCA, a je prav? Tako čudovito lepa grda stvarca ? Žverca, pa še tako simpatično ime ima, tale Žverca!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Marička, dobro jutro vsi ostali 🙂 Naj bo sreda čim krajša, sestanki čim bolj zanimivi in sreda najkrajša, kar je lahko!

Jani

zajčku cmoka

dragi moj prijateljček gozdni, zajček ti prilimava cmok nazaj. Vesel, zadovoljen in cmokast :)))

marički cmoka!!!

….dan ko se postori vse, tole izgleda jest ubogi škrat še nisem čist dojela:(

nekega jutra ko se zdani – bo verjetno tudi meni kapnilo ker dan je ker:)))

do takrat pa se prekopicujem in ljudem nagajam;-)

vas pa cmakam pa prletim naokol – grem pohledat na kuledar…..

severnici cmoka!!!!

uuuuuuuuuuuuuh :)))))) hvala :))) vračam 🙂

Kaj ste prisrčni !

Cmoke za vse
(((((((((::)))))))))))

niobica je dele dobla en taaaak vroooooč cmoook ud mene – jest sm poiskala kuledar in zabeležla da grem z njo k polnočnc:)))))))))

Kaj se mi je pa danes zgodilo …
zihar so ponoci palcki po
bajti spanciral , dobri
ali zlobni … relativno

ZJutraj mi ni delalo nic , ne radioura , ne
mobiji , ne telefon , ne racunalnik … pa
ni elektrike zmanjkalo .

Kaj je to bilo ? Kdo je to bil ?
A verjamete v čudeže ?

Čudežen dan gmajnici !

Hvala , kontra !

Mene je strah … a vidiš zgoraj … čudeži ?

Si ti koga videla , ki bi šaril po moji bajti ?

Cmok

No, ja, nekdo je res.

ja Niobica moja zlata – na šverc sem ti poslala toooooooolk sončnih žarkov, pa verjetn spet nič ne ubogajo – ko vejo da ima ata Sonce komando… boš mela hišo tkooooooooooooooo razsvetljeno da novš nč lučke rabla pržigat:)))

S.O.S. (severnica objema s(v)pet)

Hvala , me je že manj strah ,
pa še dan se je naredil …

Objemam vse v šest .
tud tebe zvezdica

:)))))))))))))))))) cmoka

niobi cmoka!!!!

New Report

Close