Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Informacija! ( Banka Slovenije! )

Informacija! ( Banka Slovenije! )

Evo punce!
To sigurno spada sem gor!!
Ma saj res kar verjeti ne morem kaj vse bodo še nardil!!

POGLEJ SI TOLE IN SE ZAMISLI !!!

Od 1.10.2004 je možno poizvedovati po transakcijskih računih fizičnih oseb na naslovu:

To ni hec, probajte odtipkat svoje ime in priimek…
(da vas opozorim, izjemno neprijetno je ko se tvoje ime in priimek pojavita na internetu).

Pozanimala sem se na Banki Slovenije. Stvar je popolnoma legalna in je uvedena na zahtevo ministrstva za finance na podlagi Zakona o plačilnem prometu (baje je bil objavljen v UL št.37). Rečeno mi je bilo, da s tem ne kršijo Zakona o varnosti osebnih podatkov ker je poleg številk naših transakcijskih računov objavljeno le ime, priimek in kraj stalnega prebivališča, oseb z istim imenom in priimkom pa je v istem kraju lahko več. Tokrat bi bilo lepo biti Janez Novak….

Pa še ena zelo prijetna informacija, ki bo o vas na voljo vesoljni Sloveniji – v primeru da kadarkoli dobite administrativno prepoved in na nobenem od vaših računov ne bo dovolj denarja, ki bi vam ga določena državna ustanova lahko pobrala, se bo na že omenjeni strani BS, pojavil zaznamek v razdelku EVIDENCA O NEPORAVNANIH OBVEZNOSTIH – podatek izkazuje pomanjkanje sredstev za poplačilo določene obveznosti imetnika na računu!!!

Super, a ne… najprej bodo vsi lahko videli kje imate svoje dinarčke, potem pa še da ste brez njih…

No samo za informacijo, ker vas najbrž večina ne bo verjela da je to res, tako kot jaz nisem do ene ure nazaj.

Lep dan še naprej!
Vallery!

big brother, pa to.
Mislim, ne morem verjet. To so moji osebni podatki. Naj se najde en kerlc ki bo zlorabu tole zadevo, pa smo v riti.

Ti bo vsaj kdo lahko kaj nakazal :o)))
No, jaz sem že mislila, da se vidi tudi stanje na računu…

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Pišuka, ne vem, če jim ne bi poslala maila in predlagala, naj objavijo še naše PIN kode, da se raznim barabam ne bo treba preveč matrat….
A niso št. TRR tajne??? Pa kaj hudiča koga briga, pri kateri banki imam jaz odprt račun?

naj nekdo legitimno preveri, ali resnično ne kršijo Zakona o varovanju podatkov, in če je to res, pošljemo vsaka zase protestno pismo banki slovenije, bankam, vladi itd…

A ni tko, da vsak pa res ne ve kakšna je tvoja davčna številka? A moraš vse podatke vnesti?
LP LIlA

Ne, je dovolj samo ime in priimek. Poskusi, boš videla!
Sem ravno v petek klicala na NLB in jih prosila, naj mi povedo TRR od naše čistilke, pa je rekla, da so to osebni podatki in da take informacije ne dajejo po telefonu. Ko sem ji rekla, da imam pred seboj njeno hranilno knjižico in prebrala številke, ki so pisale v knjižici, mi je samo dodala eno številko in vmes črtico in povedala. Torej če pa ne bi imela HK pa ne bi zvedela številke, no bi jo izvedela pa danes.

Svašta! Znimivo pa je, koliko je enakih imen in priimkov, kot je moj!

jaz sem pa unikatna in moja familija tudi… no kaj, a se bomo pritožili ali ne?

A misliš, da bi kaj pomagalo, če se pritožimo?

hi, hi, tudi jaz imam kar nekaj soimenjakinj..

lp
n

Da se ne boste prevec trudile – so ga ze zaklenili .

so že skenslal-

ja, je blo na tv!

In kako se je ta novica izpred 5-ih let zdaj znašla na Čveku?

New Report

Close