Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek inšpekcija za delo-

inšpekcija za delo-

kam sporočiti anonimno na inšpekcijo za delo okolica Domžal,in če kličem z mobitela a me lahko dobijo—–namreč imamo še po 25 dni lanskega dopusta,nadure,ki jih ne plačajo–a je to vredno prijavit

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Veliko sreče želim! To je vse, kar lahko iz lastnih izkušenj s to inšpekcijo rečem…

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Jaz pa sem z inšpektoratom za delo Postojna zelo, zelo zadovoljna.LP

Ampak če hočeš ostati anonimen, ti ne morejo kaj dosti pomagati?
Kaj pa sindikat?

Brez skrbi, varujejo tvojo anonimnost. Kam se obrnit v vašem okolišu, pa ne vem.
Če pa že vztrajaš pri telefonu, imaš pa tudi funkcijo skrite identitete.

Ko sem jaz prijavila delodajalca osebno na inšpektoratu v Postojni, so naredili zapisnik, katerega sem podpisala, da je vse resnično, kar sem navedla. Referentka mi je rekla, da je bolje, da sem o tem tiho. Vprašala sem jo, če bodo k delodajalcu kar uleteli, je odgovorila: “Seveda, ker, če bo privatnik kaj izvedel, lahko papirje priredi”.
Nihče ni vedel, samo moja hči. Bilo je pa za vse udeležene “presenečenje” popolno. LP

New Report

Close