Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Interent

Interent

Koliko plačujete uporabo interneta? Iščem ugodno ponudbo, ker me je T2 skenslal, ker ni parica nekaj uredu.
Pri Sinfoniki je 3800, ampak plačiješ še inpulze 3,05 in to kar nanese. Kaj predlagate?

Mi imamo Siolov paket trio – IP telefonija + televizija + internet. Vse skupaj je 10k mesečno. Obstajata tudi paketa duo (dve izmed teh opcij) in uno (izmed teh opcij) – poglej na njihovi spletni strani. Mi smo z našim paketom zadovoljni (prej smo imeli Telemach varianto TV + internet, za isti denar, pa je bila povezava počasnejša, na koncu se je internet non stop obešal).

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Kabel net – arnes – 4165 sit/mesec

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

siol, studentstki paket okoli 6.000

modri adsl – siol – 7.200

mI ENAKO.

6.600 – siolov študentski paket

Se mi zdi, da ful veliko plačujete samo za internet… Kakšno hitrost pa imate za ta denar?

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

a sploh imaš možnost širokopasovnega dostopa do interneta?

To je namreč pomembno. Če pišeš o impulzih, pomeni, da bi imela klicni dostop prek klasičnega modema?
T.

New Report

Close