Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Internet je štrajkal…

Internet je štrajkal…

…grrrrrrrrrrrrrrr…kak sem jezna,kar naenkrat mi je vse zablokiralo in nisem morala niti brat niti pošiljat….kako sem jezna…

Sprevržko zdaj grem pogledat maile,bomo videli,hmmm…..
Pa zajtrk s Sharkyjem mi je padel v vodo,ti smola prekleta…

Upam,da ni kdo mislil,da sem vam kaj zamerila oziroma,da je kdo zameril meni….

Meni je tako žal!!!!

Lupčkov en kontejner in pol….

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Hi, Trilči, nisi edina, meni se danes dogaja, da moram kar naprej ročno osveževati…. mislim, poste!

:-))

Stari beži,Trilči bo pizdila,ker se mu bo nalagalo pol ure!
Pa saj te imam rad,no
Sp

saj to pa jaz počnem non-stop!A je kaka druga fora?
PO 10 LETIH SEM PA RES ANALFABET,ŠE SREČA,DA ZNAM F***t,no vsaj mislim,da znam.
Cenim te!
Sp

Dragec,kdaj si poslal slikice…jaz še nič nisem dobila…smrk…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Bom pa jaz katero dobro zate rekla, prav?!

Trilči, ne huduj se, tale dečko je res pravi fant od fare – zelo ga cenim, ne naredi mu kaj hudega, predvsem pa mu jajčka in sredinčka pusti…prav?!

:-))))))

Če je tvoj mail pravi,bi jih mogla imet pred več kot dvema urama.
Drugače bom pa jaz popizdil…in ti jih poslal še enkrat!
Sp

Ne, včasih se avtomatsko novi posti prikažejo… sploh, če jih kdo napiše…:-)))

Cmoka…itd.

Mail je pravi,lahko pa še probaš enega,če drugače ne gre:

[email protected]

Bo tale tud vredu…pač probaj,ker me TAAAAAAK firbec mantra ne glede kakšne so slikce….jezna ziher ne bom…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Pa ne…to vem…ampak vse mi je utripalo,pa pol spet ne in nisem imela sploh povezave…no v glavnem da mam zdaj…saj moram jaz tudi te pa te po “osvežitvi” klikat…a Sonči še dela “dobra dela” ?

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja, enega je že naredila zame, drugi jo še imajo med sabo. Blagor njim. Res.

Če ti je pa utripalo, imaš pa morda smenike prižgane…:-))
Cmoka na lička.

Ma saj je vseeno…samo,da sem sedaj z vami in se bašem s tuno ;))))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

a res?! Mnjami…. imaš rada ribice?! Jaz zelo, na splošno morsko hrano (no, pa sladkovodne ribice tudi)….
Me že danes veseli, jutri je petek, dan za ribje kosilo….mmmmmm.

no ja,s težavo jo spravljam dol,ker nimam rada rib…ampak školjke,lignje in hobotnico,to pa obožujem…tuna je beljakovinska hrana in pač moram…če hočem jutri brez musklfibera na trening…
Drugače sem pa bolj zelenjaven in sadni tip…samo da je zeleno in trdo…za ananasom pa umiram…mljask…
Da se o čokoladi in torticah sploh ne menim…..

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Obrni malo naslov: [email protected],ga bom vsavla v profil,če oni ne gre…oprosti dušo!!!!!!!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

He, ti se bi pa lahko malo razpisala in nam nekaj nasvetov dala…:-)

Trilči, tudi jaz in ligenjčki, pa hobotnica in školjke smo veliki prijatelji – no, jaz sem jim verjetno sovražnica…:-))
Sladkarije – hmmmmm, jokkkkkaaaaaaaaammmmm. Z veseljem, edini problem je ta, da potem nimam podna…:-(
Pa tudi tunice so dobre. Mljask.
Pravzaprav – ničesar na svetu ni, da žverca ne bi probala in imela rada…. no, ja, edino kuhana govedina mi gre bolj rodo dol….:-)))

no no zverciak mala….
ki pravi:::::Pravzaprav – ničesar na svetu ni, da žverca ne bi probala ****

moje skromno mnenje…mogoče pa je še kje tam skrito…..in neužito…
hihi

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

Trenutno kot šprtnik gledam malo bolj na prehrano…in sladkarije bolj ali manj odpadajo…(v jok pa na drevo)….
V hladilniku imam dva kosa višnjeve torte…Prideš???Reši me te agonije…
Če pa hočeš kaj za prehrano vedet,pa kar vprašaj….

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

trilčika

ti ne rabiš športa…..
ti rabiš sex…pa veš zakaj…pri sexu se pozitivno spreminja razmerje med dobrim in lsabim holestorolom, kar je posebno zdravo za srček….

hihiihihi

samo a ti to veš??????????in verjameš

leta letijo - iščem stevardeso.....

To pa preventivno izpljunem. Prav?!

Cmoka na lička.

kako si me natrofil???…auč….maš prav veš…ampak sex brez ljubezni ne gre (pr meni)…kaj češ,sem pač čudna…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ja, da bom potem lahko celo noč na kolesu sedela in (se) gonila?! :-))) Ne, hvala. Rajši kofe. Brez cukra.

Cmoka na lička.

Na sobne piciklu se mi pa zmeša…kava pa ziher paše…ampak jaz sama sebi pač pravim: samokontrola…brez sladkarij se počutim ko bivši narkoman-čokoman…saj te pa te se pregrešim ;))))))
Mogoče pa nam manjka kašen dober ded????

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Žverca skromno: ” Ja.”

:-)))))

hhiihihi

pa saj tisti ki bo s tabo s…., bi te tako ljubil…..

mislim, to boš morala pri sebi razčistii…..kako nimaš ljubezni…pa toliko je okoli tebe…revčka boga…….sam malo se ozri in …..nekaj se bo že našlo tusdi zate…ni vrag

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close