Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Internet, ne bodi ga treba

Internet, ne bodi ga treba

Haha:)
Ja, bi rekla, sej tolk k se zdej folk prek neta spoznava… Ma sej je fajn:)
So pa verjetno redki taki k se porocijo. Ena moja kolegica se bo tud verjetn s tipom z neta, sam k onadva sploh ne paseta skupi, pa se ona ga vara:)

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

ja tedva sta pa kar srečna, pa tud že pestujeta, tako da zgleda vse ok!
čist zaljubljena….

Jaz pa priznam nekaj, da je tako lepo mirno-sproščujoče-čudovito, ko človek ugasne računalnik, tv , phon, in zivi en teden brez vsega tega “sranja”, jupiiiiiiiiii, jaz bom praznike prezivela na tak način…ja vsemu temu bom rekla ” ne bodi jih treba in šla….”*-*!!

Jaz tudi. Na morje. Lepo se imej, pa tudi vsem ostalim forumovcem želim lep podaljšani vikend, praznike, kar koli že proslavljajo – glavno, da se ne dela! :-)))

U Ž I V A J T E !!!

Ja morje nas čaka, še malo pa bomo mmmmmmmmm, uzivaj tudi ti!!

Hehe, tudi jaz sem svojega spoznala preko interneta… Preko irca, natancneje 🙂 Pa ze tece 5. leto, odkar sva skupaj 😀

Moje čestitke! To je dokaz, da se preko interneta najdejo tudi čudovite osebe

Oh, KIR, verjemi mi, veliko jih je :). Sem jih kar nekaj spoznala in veliko parov poznam, ki so se spoznali preko interneta (tako je, ce se druzis s sami racunalnicarji :D).

Huh, pa nič ne vem o tem…? Si bila na tleh zaljubljena ali na tleh sesuta?

😉

Itak pa še vedno čakam na tvoj mail…

Mi ni čisto jasno, kako si lahko dopisuješ z nekom na mail, po internetu ali celo na gsm, če nič ne veš o njem.

Seveda, začneš si dopisovat, ko veš še bolj malo, pa vendar precej več kot nič… ker sio ga npr opazil na forumu, klepetu etc etc….

Načeloma, če igraš z odprtimi kartami, z vsakim mailom zveš o človeku več in te to prtivlači ali pa ne… In če te to privlači, potem sicer lahko postaneš obseden, ampak takrat ne moreš več govoriti o tem, da o človeku nič ne veš.

In če ti je človek všeč… zakaj pravzaprav prekinit???

Midva sva se zacela pogovarjati na ircu, ker je pac obema dolgcas (medi med vajami na faksu, njemu pa doma 🙂 ). No, in sva se tam spoznavala, pa potem nekaj mailov, potem pa v zivo in v bistvu je sele takrat preskocila iskrica, prej je bil samo kolega, ki chetam z njim preko neta 🙂

Pa se nisi zaljubila že pri internetni komunikaciji?

New Report

Close