Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Internet, ne bodi ga treba

Internet, ne bodi ga treba

Pozdravljeni!!

Zanima me nakej, ali se vam je kdaj zgodilo, da ste si s kom dopisovali po internetu, celo po gsm-u, na skrivaj seveda in ste bili čisto obsedeni od tega, čeprav človeka, s katerim ste to počeli, sploh niste poznali, nasprotno, zelo malo ste vedeli o njem.

Če ste bili smi v tem, akko ste nehali, kako ste vse skupaj prekinili???

Lepo nedeljo vsem, Sigma

Saj se vidi, kaj ne, kakšne napake sem natrosila, Oprostite moji norosti!

Ja, jaz sem se zaljubila v gospoda Plemenitega preko foruma.
Par ostrih besed, pa sem bila na tleh. hehe 😉

Težko je nehat……………..

Čim prej se dobi z njim-njo in spoznal bos, da oseba niti pod razno ni taka kot si si jo predstavljal, bil obseden z njo…in potem te vse mine.
No… lahko pa se zgodi, da je oseba se boljsa, potem pa…ja potem pa bo, pač kar bo, saj vedel-a boš pri čem si.

Aha, z enim sm si enkrat kar okol 8 mescev tkole pisala. Fin obcutek, ko ne ves kdo je na oni strani, slik pa si tud nisva menjala:) Si fajn high, ja. Ja, nc, potem pa sva se dobla in niti ni blo tko katastrofalno. Pac en tip. Zdej pa nimava vec kontakta.
Ma ce ces bit high in zapravt kup dnarja, si kr pisi. Ce pa hoces, da vse to ˝lepo˝ kar je mine, se pa dobta. Kr tko nehat pisat ne bos mogla. Preverjeno:)

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

Ne razumem čist, zakaj bi za pisanje zapravila kup denarja????

kaj pa me to stane?

Ja jaz ti svetujem da to osebo spoznas v zivo..potem se lahko vse spremeni.No lahko te pa se bolj obsede. 😉 Drugace pa pac nehaj mu pisat, nehaj sodelovat v debatah z njim (na forumu, ircu, chatih itd.)

www.studentarija.net

Kot ti z mano, a ne Rubčy?

Dragi KIR…jaz nism prov nic obsedena s tabo 🙂

www.studentarija.net

Jaz pa s tabo sem, saj imaš odgovor na spodnji temi

Kir, sem pa opazila, da si strašen , kar se obsedenosti žensk s teboj tiče, tukaj na forumu.

Jih je kar veliko obsedenih s teboj, menda si pravi jezdec, ali pa imaš samo dober jezik, oz. prstke, hehehe

Lep pozdravček, Sigma

Hahaha, nakladaš mal, draga. Ni tako hudo, rad se pa pogovarjam, kolikor pač delo dovoljuje.
Nekaj znana si mi, si bila že kdaj na forumu – tem ali ženskem, seveda pod drugim imenom? Ali se motim?

Pa lep pozdrav tudi tebi!

sigma sigma a si se zatreskala al kaj

ti pa res ne veš kaj je obsedenost in kaj zezanje;))

No, saj sem vedel, -JAZ me ne mara, samo zeza se, hahahaha

Žal, KIR, zamenjal si me, nimam drugega nicka.

Poljubček, hehehe

vem jaz marsikaj, nič bat

Poljubček tudi tebi! Samo še vedno me daje firbec: le kako naj rešim tole sigmo?

nene, jaz te ljubim, kot ti mene…obsedena sva en z drugim , haha

saj sem vedela, da si pametna;))

Ja, čist za skup sva! Najina ljubezen je neskončna, hahaha

brezmejna-popolna…, hahaPŠŠŠŠŠŠŠ, ne okol govort, bo naju hitr kdo hotu narazn dat;))

SMS stane…

Try to tell me what I shouldn't do, you should know by now I won't listen to you!

poznam tud take, k je iz internetnega poznanstva ratala celo poroka

New Report

Close