Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus INTERSPAR CELJE

INTERSPAR CELJE

Kako je mogoče,da je na oddelku kruha prodajalka brez maske,brez rokavic?
Tako nezaščitena se veselo steguje v notranjost vitrine z slaščicami.
Tudi na oddelku mesnice ista zgodba.

In tako neodgovorno odnos je po vsej verjetnosti še marsikje;očitno pa to moti samo mene.

Si jih opozoril/a? Naj uganem – ne. Zakaj pa ne?

V sredo sem sla po kruh in meso v interspar v celje. Pri kruhu je prodajalec imel rokavice, mesar pa ne. Odrezal mi je kos mesa in sem ga opozorila na higieno in, da mesa ne nom vzela. Mi je rekel, da se bo meso itak speklo in mi nima kaj bit. Zahtevala sem, da si nadane rokavice in mi odreze nov kos mesa. Bilo mu je zelo tezko. V ta interspar ne grem vec po meso

V sredo sem sla po kruh in meso v interspar v celje. Pri kruhu je prodajalec imel rokavice, mesar pa ne. Odrezal mi je kos mesa in sem ga opozorila na higieno in, da mesa ne nom vzela. Mi je rekel, da se bo meso itak speklo in mi nima kaj bit. Zahtevala sem, da si nadane rokavice in mi odreze nov kos mesa. Bilo mu je zelo tezko. V ta interspar ne grem vec po meso
[/quote]

Poglej število okuženih v bolnišnični oskrbi iz vašega konca čez teden ali dva in več.


Priznam,da jih nisem opozorila in sicer iz dveh razlogov:
_Prvi je bil ta,da je bila na oddelku kruha ,pred menoj gospa,ki je kupovala slaščice.Sama nisem stala za njo,že zaradi varnosti,ampak sem razmišljala,kaj naj kupim ježke ali torto.
No,ko sem videla,kako se prodajalka brez kakršnekoli zaščite steguje v notranjost vitrine,da je dosegla slaščice za gospo,me je seveda tisti hip minil apetit in sem odšla naprej,kjer je bil mesar ,ki je bil prav tako brez kakršnekoli zaščite.Mesa nisem nameravala kupiti,zato ga tudi nisem opozorila.

_ drugi razlog je pa ta:
Četudi bi opozorila prodajalca na oddelku kruha in mesa, ali pa katerega drugega-ker nisem preverjala ostalih,bi bilo moje opozorilo pravzaprav zaman.
Lahko,da bi si tisti moment nadela zaščito,a škoda je bila narejena že pred tem.
Težko me je prepričati,da imajo te osebe odgovoren odnos-kot posameznik-,do svojega dela.

Že pred virusom je bilo popolnoma vsakdanje ,da se je kruh prijemal z roko,kljub drugačnim navodilom inšpekcije,da pa se v takšnih okoliščinah kot so sedaj , tisti ,ki živijo od našega denarja, niti minimalno ne potrudijo za higieno mi da pa jasno vedeti,da vodstvo take trgovine misli le na svoj dobiček in se požvižga na kupce.
Kajti kupci vedno bodo-če ne ti, pa drugi.

In zato v vseh takih trgovinah skorajda ne kupujem postrežnih izdelkov.

A to da so nekateri ljudje samopostrežni kajžarce, kruh itd… vzemali brez rokavic in brez prijemke pa ti je bilo okej? kaj vse se preko umazanih rok prenaša, a to vas prej ni skrbelo… ma ste dvolični ej….

Mislim prej pred korono …


Seveda ni bilo ok. Ampak tega ravno iz tega razloga nisem kupovala!

No,da ne bom samo kritizirala :
Kruh v Interšparu Celje je bil včeraj ves pakiran,kar je pohvalno!

New Report

Close