Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu iščem

iščem

Kdo ve kako se je tole končalo?

:))))))))))))))

Končalo tako, da je mož prišel s službene poti in nabrisal nepotešeno ženo..ali pa ne..kaj pa veš s kom je bil on na sl.poti..če je sploh bil;))…

Tigrica, upam, da si dobila kar si iskala..čao.

Koliko novih nickov se je pojavilo..vidi to;))..vsi neki pisal..a za akcijo noben..haha

hihi…bi jo res???

ja, pred dobrim letom….hahaha

sam da jo je..neda;))

Pa saj ne morem verjet!!!!!
Ženska odkrito išče jebača, pa se je nihče ne usmili!!!!!!
Ljubi bog, fantje, kaj je danes z vami??????

…Bolje vprašaj fantje kaj je blo z vami pred enim letom. Ja vem tud sama se moram potrudit, da dobim kakšnega kvalitetnega jahača. Pisat pa jezikat znajo dons že vsi, ko je pa treba it v akcijo je pa čist druga pesem.

Se prav bojim, da težko dobiš “jahača”.

hm….s tem se ne strinjam.

Moraš spremenit taktiko. Manj se trudi. -:)

Ko se ne trudim mi pravjo, da nč ne nardim, Ko se pa trudim je pa spet vse narobe. Pa ni problem v jahaču, ker jih je za vsakim voglom. Problem je v kvaliteti.

S to rečjo je pa tko kot z nakupom na tržnici. Moraš dat več sadežev skoz roke, ad najdeš dovolj zrele.
Zdej pa če ti sam čakaš, da te neki doleti, lahko fašeš samo še zaležanine. Tečnoba pa tut ne bo kr tko zginla ;)))

Hehe, očitno takih do 30 let tule gor ni kaj dosti. Sploh pa je takole komu odgovarjat bolj loterija kot ne. Kot prvo ne veš ali je zajebancija ali ne, kot drugo neveš ali so njena leta res 35 ali jih ni mogoče treba pomnožiti krat 2 in kot tretje – le kdo se meni za konkretno jebarijo kar na forumu? 🙂

Jaz mam občutek kot, da lutam po tržnci v predsezoni. Vse je nezrelo. Ugrizneš enkrat in izpljuneš. Pa sploh nisem zbirčna. Sam neki užitnga bi rada. Kej tacga kot sem jaz: zrel sadež. Se kr cedi od mene.

Hm, zdaj pa res ne vem, a sem jaz tak intuzjast, ali se da res vse iz oči brat….-;)

Ampak resno, ko ga pogledaš v oči……mislim, da se ne da zgrešit, pri kakšnemu strast enostavno iskri…..do neba.

In kjer je strast je ponavadi tudi kvaliteta. Strast vsekakor ni isto kot nagon. Kjer je prisoten samo nagon, zna biti zelo klavrno. In potem je seveda pomembna tudi zrelost sadeža, ja….

Menim, da nas je kar nekaj zrelih, ki bi želeli pustiti kakšno seme za nadaljevanje rasti. Še vedno se premalo trudiš. Poišči tapravo stojnico! Zdaj recimo si ravno prišla na tržnico. Pojdi naprej, tja proti Plečnikovim arkadam. Vidiš tisti poštni nabiralnik? No tam se ustavi in kasneje zavij proti Kapitlju ter počakaj. Svež kaki iz katerega se cedi ti zadovolji trenutne potrebe. Hruške so tudi že dobro zrele. Ker pa ti bo sadje premalo, pojdi v bližnjo pekarnico in si vzemi topli žemljici. Taki, ki se sami odpirata. Da pa ne bo tudi to prepusto, odkorakaj proti Tromostovju in se ustavi v kateri izmed mesnic. Klobase so sveže in sočne. In izbrane!

:-))))))))

Sej palčki v resničnem svetu tut ne obstajajo, veš. ;)))))

(pa nikar zamerit, ker sem k dopisu dodal en mal pikrega nasmeha) 😉

To sem že vse sprobala in je vse res, ampak so pa trgovci čudaki. Imajo ful navite cene. Enkrat sem jih jemala resno pol sem se pa pri njih zadolžila pa zlepa nisem več prišla na zeleno vejo. Zdej mam pa drugo taktiko. Grem direkt do kmetov, ki imajo pridelka čez glavo, pa se jim en sadež gor al pa dol prov nič ne pozna. Pa radi kej šenkajo. Pa prov fino jih je gledat ,kako so zadovoljni ko osrečijo lačno in potrebno dušico. Raje mi mi ljupči povej, če veš za kakšnega direktnega pridelovalca. Je škoda dinarčkov pa cajta trošit za sadeže, ki si jih lahko drugje zastonj natrgaš.

Cmoka

Prodaja od ust do ust je najbolj zanesljiva in ugodna. Da ne rečem godna. “Poštni nabiralnik” je punkt, kjer najdeš pridelovalca. Ne čakajo tam ravno dolgo in v gruči. Zato se kar podvizaj! Ker imajo, sicer ne morem rečt skromne sadovnjake, ampak bolj malo sadežev, ki bi jih lahko kar tako delili, se boš mogla res kar hitro k poštnemu nabiralniku obrnit in počakat, če tam trenutno ni nikogar. Vem pa da prihajajo redno in preverjajo, če je morda kdo prišel.

Cmoko pa le nazaj ujemi. 😉

Oh, jaz pa občasno kakšnega vidim! V resničnem svetu. Ki me pol popelje v svet pravljic:)))))))))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Mislim, če pa ženske težko najdete nategovalce, potem pa nevem ali se moški rojevamo s praznimi jajci ali pa ste ženske postale subjekti kot bi rekel Rugelj: “kjer človeku sploh ni več, da bi si ga ob pogledu nanje vrgel na roke” 😉

Ko pa ste moški lovci, me pa plen. In da ste zadovoljni, moramo vsaj nekaj časa teči pred vami. Le kdo pa mara neko obnemoglo stvarco.
Pa še bolj nazorno: mormo laufat vsaj 3x okrog gnojišča, da nas nimate za kokoške.
No, pol pa gre en dan, pa dva, me smo pa še vedno nepotešene.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Jamski človek. Ona si prepeva “Ti dam, ti dam, ti dam, …” – on pa v pozi lovca išče točno določeno stvar. Mi lovci, ve nabiralke. :))))

Bolj nazorni kot z omenjanjem “poštnega nabiralnika” pa tut ne mormo bit. Ali je pač treba bit res totalno eksakten? Pol nima smisla vsa predigra, jebemtiš. Se motim?

hehe, se režim že kar nekaj časa tem nabiralnikom in “kmetovanju”…
mogoče pa imata vidva različne poglede na predigro??!!

lp

Ne, ne motiš se. Čar vsega je v predigri. Zato pa tečemo, in vabimo. In ko nas ustrelite, šele potem smo nebogljene. Kar vam odgovarja.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

New Report

Close