Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu iščem

iščem

Moj mož je na službeni poti. Stara sem 35 let, 168 cm in 65 kg, dolgi svetli lasje, rjave oči. Danes bi se dala dol s tipom do 30 let, vsaj 180 cm visokim, črnim, športne postave. Ima kakšen tak kaj časa? Aja še to, seksa ne plačam, plačam pa hotel. Sem iz Lj.

pa taxi iz štajerske do lj??? (:-P)

aja, leta mi ne štimajo, nč ne bo ;-)))

Mislim da bo treba po oglasnik!!!

Preverjaš, ali je tale forum namenjen prav temu, kar iščeš? Bomo videli, če pa ne bomo pa vseen povej.

nima cajta za oglasnik… tip je šel DANES na službeno pot! (:-P)

Tigrica, jaz sem tako za. Pri letih ravno ne gre, je pa pri cm več – pri višini in tam tud…

ja kaj še čakate pol

A ne? Pa lepo prooosim, povejte no, kako je blo!

na taxi (:-P)

Ko tole berem, mi je kr hudo, da ni nobenga kavalirja, ki bi te “poštimu”.

Daj javi se mi, pa da kakšno rečeva v tej smeri, če si seveda zainteresirana. Opis odgovarja, le črn nisem tolko, kot si si po vsej verjetnosti zamislila.

Če je mož na službeni poti, zakaj pa ne bi kar pri tebi doma. Najprej masaža s sprostitvijo, potem pa še kaj.

A mož je komaj šel, ti bi pa že …
Uh, kako močna ljubezen je med vama ….

Ima pa a-j dober predlog, da si ne bi delala še stroškov.

Moj je tudi na službeni poti, pa mi še na misel ne pride, da bi se dol dajala takoj, ko ga ni doma.
Kaj pa, če tudi tvoj mož katero dol daje ? A ti je vseeno? V tej vajini zvezi nekaj ne štima. Razmisli.

tigrica… še bolj verjetno tiger… pa se zadaj veselo reži

Tigrica pojdi na forum nejcpass.com pa boš takoj dobila kakšnega mačota za avanturo.

SEM ZA AKCIJO

tigrica….jest sem za…povej kdaj in kje pa uletim in stvar kvalitetno opravim…

Res napačna izbira foruma. Sem našla drugje. Moralnih naukov o mojem zakonu pa res nisem pričakovala.

pa sej jest ti nč ne moraliziram….jest bi te sam dobr pofukal….

jebiga…spet ven padem, k sem blond

lol

Ah sj ene mamo pa rajs blondince 😉

ha ha ha še ena ki brez veze naklada.

jaz sem tak samo ti si strašno predebela bajsa ha ha

spet si ga boš drkal ha ha kaj ne vidiš da se en bedak zajebava.

New Report

Close