Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem dekle, ki bi bila pripravljena živeti na kmetiji

Iščem dekle, ki bi bila pripravljena živeti na kmetiji

Nic me ne tepe, sploh pa ne tako zivljenje na kmetih, kjer te ponucajo prav za vse, pa se nic ni vredno

Rabite še kak dokaz, da tardicionalisti živite v preteklosti?

Babe nočejo kmetov. Nobene. Tudi kmečke ne. Sploh pa nobena noče v tujo bajto na kmete, da jo bo tašča terorizirala.

Dinozavri živite v preteklosti.

Bi bilo zanimivo vedeti, kaj je na papirju njenega.
Jasno, da boš zdaj napisal, da vse, pa še dodatno penzijo ji plačuješ.

Pa ti si sposoben brez pretiranega nerganja poprijet za gospodinjska dela, glede na to, da ona poprime tudi za vecjimi kmetijskimi deli?
Ali si si samo nasel eno putko, da jo bos lahko izkoriscal do onemoglosti in naprej?
Pol smo pa babe vsekane, ker se ne pustimo izkoriscat.

Raje napisi katera gospodinjska dela opravljas, me prav res zanima?

je sploh pomembno kaj je moje kaj je njeno? glej vse kar imava sva naredila in ustvarila skupaj,bil sem nekoč na pogled neprspektiven, bolhca namesto avta, račun vedno prazen… danes pa nobena stvar ni problem, samo delat je treba

Dokler je vse tvoje, itak da ti ni pomembno.

Joj kokoši kako ste bedne, ko jo boste srečale na ulici boste ziher vedele ta je to ona…. Ne ne boste vedele ker vam ni enaka zna delat, zna potrpet , zna pa tudi uživat in zato verjamem da se vaše poti ne bodo križale.

Fotko pošlji, da presodimo!
Tvoja bore malo vidi zunanjega sveta, ker se mora stalno okoli tebe vrtet. Posesivnež na kubik.
Imaš vse znake po specifikaciji posesivneža.
Upam, da ji uspe zbežati, da se reši.

Napisi mi prosim, katera gospodinjska dela ti opravljas, glede na to, da ona poprime za tvojimi deli!?

Nobena a ne, ker si en obicen kmet zarukan, potem pa zalis s kokosmi.

Kokos te je vzgojila!

Vse zna, vse dela, ampak vseeno je vse tvoje.
In če/ko ti bo zadišala kakšna mlajša, se bo morala cufati s tabo za drobtinice.
Res je, drži se je, tako neumnih ne delajo več.

Seveda tam me je čakal na smrt bolan oče, za katerega sem skrbela do smrti in mati, ki je bila živčna razvalina. In seveda nisem prišla zastonj. Koga pa lastni starši obrnejo??? Razumem, če jih želiš zajedati, ampak začasno pa mislim, da vsi pristanejo.

Seveda tam me je čakal na smrt bolan oče, za katerega sem skrbela do smrti in mati, ki je bila živčna razvalina. In seveda nisem prišla zastonj. Koga pa lastni starši obrnejo??? Razumem, če jih želiš zajedati, ampak začasno pa mislim, da vsi pristanejo.

Japs, prakse iz 40 let nazaj ne delujejo več. Tudi Tomo Vinkovič več ni v modi.


Ja ja, to je tudi moj bivši govoril. Ajaaa, a ti si hotla, da bi bil avto na tebe napisan? A da ne bi bila oba avta napisana na mene? Ja zakaj, a mi ne zaupaš? Se misliš ločit ali kaj 🙁 Pa da bi blo pol stanovanja napisano na tebe, zakaaaj? A veš, da nisem sploh pomislil, da bi ti to hotla, sem kar na sebe napisal, ker se mi je zdelo tako nekako najbolj smiselno. Pa saj ja ni važno, mucica, na koga je napisano, saj je vse naše.

Pol čez par let je govoril pa zelo drugače.

Jaka 31
Ti imaš deklo, sužnjo, ne pa ženo! Ko bo stara, bo zgarana do konca pa še takrat se bo mogla sama rihtat.

Uboga ženska in njej podobne, res upam, da jih pamet sreča še preden je prepozno.


Ja ja, to je tudi moj bivši govoril. Ajaaa, a ti si hotla, da bi bil avto na tebe napisan? A da ne bi bila oba avta napisana na mene? Ja zakaj, a mi ne zaupaš? Se misliš ločit ali kaj 🙁 Pa da bi blo pol stanovanja napisano na tebe, zakaaaj? A veš, da nisem sploh pomislil, da bi ti to hotla, sem kar na sebe napisal, ker se mi je zdelo tako nekako najbolj smiselno. Pa saj ja ni važno, mucica, na koga je napisano, saj je vse naše.

Pol čez par let je govoril pa zelo drugače.
[/quote]

Ce ni vazno na koga je napisano, je lahko tudi na zeno, pa je potem zena lastnica vsega.
To pa fantje ne bi, potem pa kar naenkrat rata se kako vazno koliko in kaj je pisano na koga.

Glejte piške, kure vam je očitno prehudo, midva furava že skoraj 30 let, a mlajšo da bi si omislil, visoko se cenite dekliči, saj nisem nor !
Naša dobro ve da jo cenim, pa tudi doma ni privezana kot ve nabijate, vsak dan gre lepo v službo, med svoje kolegice, tam da možgane na pašo, napolni baterije, evo ravnokar je prišla v delavnico, ker je pometala stopnice..

Aja piške pa plača ji ostane zase, za njene potrebe, razen letni servis avta in registracija to je njeno, gume so moje,koliko pa vam ostane za luksuz? Raje jamrate in zmerjate eno pametnejšo od vas…

O ne ti se visoko cenis, ce mislis, da bi katera od mlajsih prisla k tebi gospodu delat na kmetijo, ves dinozavri so tudi ze izumrli in tako bo tudi s tvojo podobo.
Aja ni privezana doma, celo delat gre lahko, da ji slucajno ne bi ocital pol klobasice ob kolinah, ki bi jo pojedla. Jo mora se placat verjetno. Vas kmetov pa ja ne bo noben izkoriscal, mar ne!?

Njenega pa še vedno nič.
Haha pa celo plačo ji pustiš sami porabiti, res velikodušno.

Evo ugašam stroje, grem gor nekaj pojest, pogledat odmeve, stuširat in ….ležat,ne spat, če ne drugega malo debate, smeha, potem pa …takoj bo ura 4.30 ko bo ura zapela in spet bo nov dan..

Njenega pa še vedno nič.
Haha pa celo plačo ji pustiš sami porabiti, res velikodušno.
[/quote]
ja celo plačo, je kaj narobe morda ? aja zavist to je problem!

Koliko nam ostane za luksuz?
Dovolj, da nam ni treba enga glupega izkoriscevalskega kmeta prenasat.
In kaksen luksuz si vidva privoscita, ajde, da slisimo? Pri vsem tem garanju verjetno najmanj Havaje

Edino pošteno je da tisto kar je imel mož pred poroko je pisano nanj kar je imela žena nanjo. Vse kar ustvarita skupaj v zakonu pa če je samo žlica ali luksuzna jahta je pisano na oba pol/pol ali po dogovoru ena stvar nanj, druga na njo v enaki ali približni vrednosti. Vse ostalo je nateg En je nategnjen drugi je nategator. Saj v zakonu je vse skupno naj bo skupno tudi lastništvo na papirju

A vi veste, da ste tega kmeta ubil? Samo povem…

New Report

Close