Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu IŠČEM ENEGA

IŠČEM ENEGA

Lep pozdrav

Iščem enega, ker sem doma nesrečna. Mož že ni svojega penisa vame dal toliko časa, da se mi že meša. Pomagam si z rokami, vibratorjem, a kaj, ko bi rada živega imela.

A je kje kakšen, ki bi me potešil?

Piši mi na email…tudi doma dobim malo kar želim…tako si želim!!!!

p.s.povej od kod si?

he he marelica, s teboj je nekaj močno narobe, če ne moreš dedca dobit, sploh če samo za sex.

matjažu se najavi, če še sprejema in nima prevelikega navala ; )

Zdi se mi, da je malo neroden. Ko ženske iščejo on ne išče, ko pa on išče ženske ne iščejo. ts ts ts

Zanimivo je, da ni ki to ena in ista oseba…

misliš da je hemafrodit?

ja sej, dandanes človek nikoli ne ve….

Ja, veš kako je. Preko neta nikol ne veš kdo je kdo.

Enim to uspeva…

uspeva na netu ja. to je pa tud vse.

Nekateri so pa že s tem zadovoljni 🙂

Salamonc ti bo pomagal, da te zadovolji.

zadovoljeni tudi?

dobra provokacija…..za vse machote tega foruma:)))

…hm…a misliš, da jebe sam sebe?! 🙂

Res sem bila oblečena v črne hlače in črn puli…. in res sem imela spodaj rdeče perilo. In čisto zares sem bila nervozna in posrana, kaj bo, če prideš….

In te ni bilo. Čakala sem vsaj tvoj klic. Tudi tega ni bilo. Usedla sem se na tribuno in razmišljala o tebi. V bistvu te ne poznam, ne vem kdo si, kako dejansko izgledaš. Razmišljala sem ali si vsaj za drobec tako zanimiv kot tvoji maili. Tvoje zgodbe in tvoja sanjarjenja. Sedela sem tam med ostalimi starši zazrta nekam naprej in razmišljala o tvojih zgodbah. Všeč mi je bila tista o pasjem sprehodu in zaželela sem si te. Če imaš dobro domišljijo, potem gotovo veš kaj ženska potrebuje. In prisežem, da sem v tistem trenutku potrebovala tebe. Nogi sta mi ob misli, da te imam pod sabo, silili narazen. Joškici sta otrdeli, v obraz se je stekalo vedno več in več krvi. Postajalo mi je vroče. Ustnici sta ravno tako otrdeli. Stresla sem se. “Kje si!?”, me je zanimalo. “Zakaj nisi poleg?” Roka mi je čisto nevede pobožala joškico. Zdrznila sem se, saj sem videla žensko, ki me je nedaleč stran opazovala. Pristopila je in vprašala: “Ste v redu?” Presenečeno sem jo pogledala in se nasmehnila. “Sem, sem. Vse je v redu.” “Vidim, da se dolgočasite. Ste za kavo?”, me je povabila. Tamali je bil nekje v slačilnici in do tekme je bilo se precej časa. Na tribuni pa mi, roko na srce, res ni bilo za čepeti. Privolila sem. “Kaj bi zdaj dala, da bi bil ti ta ženska. Da bi pristopil in me presenetil z žametnim glasom. Spet sem se zalotila, da razmišljam o seksu. Ritka se mi je zaradi metuljčkov v trebuhu stisnila in muca je postajala vedno bolj nestrpna. In to kljub temu, da sem se odpravljala na kavo z neko žensko. Halo!? Hodila je pred mano in nekaj govorila. Nisem spremljala o čem, sem pa z nenavadnim zanimanjem opazovala njene boke. Bila je oblečena v oprijete hlače, ritka pa je bila napeta,kot bi bila moška. “Sej mi bo se zanimiva ratala, jebemti!”, me je prestrelilo! Prišli sva do praznih prostorov z omaricami, kjer so bili tuši in nekaj priprtih vrat. Res ne vem kaj mi je bilo tisti trenutek, toda pri prvih sem za hip postala in jo nagovorila. “Se opravičujem. Lahko za hip počakate?” Obrnila se je in prisežem, da me je s svojim pogledom zapeljevala. “Ste res v redu? Nekam rdeč obraz imate.” Brez besed sem ji počasi pristopila bližje in jo poljubila. Nisem razumela svojega telesa toda nekaj me je gnalo. Presenečena mi je z odprtimi očmi vrnila kratek poljub. Zaželela sem si jo vendar nisem niti slutila, da naju je opazil moški, ki je bil na drugi strani prostora. Prijela me je za roko in povlekla za sabo. Vstopili sva v sobo, niti ne vem kaj je bilo v njej. Vrat za sabo ni zaprla. To sem ugotovila kasneje. Naslonila sem se ob steno tik pri vratih, izpustila torbico in jakno ter jo objela. Poljubljali sva se. Nežni poljubi so mi dražili ustnice. Bila je čutna. Z jezičkom mi je krožila po kotičkih ust in oblizovala usta. Vračala sem ji s kratkimi poljubi. Z ozko priprtimi usti sem jo vsakič, ko sem začutila njena usta prislonila moker poljub z jezikom. Prisesala se je na mojo ustnico in jo nežno povlekla vase. Čutila sem jeziček, ki me je lizal. Za trenutek sem se odmaknila in jo poskušala pogledati v oči a te je imela priprte. Znova sva se poljubili. Tokrat sta se jezika srečala na pol poti in se rahlo dotaknila. Imela je topel in mesnat jezik. Čutila sem njeno roko, kako me je pobožala po bedru. Z zunanjo stranjo dlani je povlekla proti muci. Jezika sta počasi, res počasi krožila drug po drugem in drsela skozi slino. Krožili sva z glavo in se dotikali obrazov ter poljubljali. Glavo sem nagnila na stran, da sva dobili več prostora in se končno strastno zalizali. Usta sem imela odprta ravno dovolj, da sem dobila ves njen jezik. Objela sem ga z ustnicama in počasi vlekla in popuščala. Dišala je. Bog kako lepo je dišala. Prijela me je za ušesna mešička in ju gnetla. Glavo sem pomaknila vstran in se ji prepustila. Poljubila me je na vrat. Se enkrat. In se enkrat. Naredila sem ji več prostora in se ji ponudila. Takrat pa je vstopil “on”. Prišel je od zadaj in se brez besed vključil. Ona me je poljubljala na vrat, njegovi roki pa sta mi čvrsto stiskali zadnjico. Pod ušesom sem začutila se en jezik. Bil je trd in kot bi me hotel preluknjati, se je premikal po meni. “ON JE!” Vedela sem da si ti! Dišal si po divjem brinu in ne znam ti povedati, kako zelo srečna sem bila v tistem trenutku! Obrnila sem se in temu “neznancu” pritisnila poljub. Na lice! Poljubljala sem te in te gledala v oči. V pol temi sem videla, da so modre. Na nosku si imel, mislim da nekaj pegic. Čisto ne preveč očitne a prisrčne. Obrvi, ki so zaokrožile nad očmi so bile v barvi kostanjevih las in bil si neobrit. Nekaj malega kocin. Dovolj, da se je slišal rezek zvok praskanja, ko sem z roko potegnila proti ušesom. “Lahko bi me vsaj poklical!”, si zašepetala. Prijel si me v ritki in rahlo povzdignil. Ravno toliko, da si ženski za mano pokazal, kdo kontrolira položaj. Roki sem preselila na tvoje mednožje in z blazinicami pretipala kakšne hlače imaš na sebi. “Pet gumbov!” in z nasmehom sem ti ponudila jezik. Posesal si ga v usta in s svojim krožil po njem. Počasi sem ti odpela pas in gumb po gumb, dokler nisem v roko dobila kos mokrega mesa. Moj bog, ampak resnično velik je bil. Brez pomišljanja sem počepnila in si ga vtaknila v usta. Topla sluzasta tekočina mi je napolnila usta. Mmmmmm. Sladkobnega okusa se je vsa topla pocedila po grlu in prav rada sem jo pogoltnila. Ob tem sem ustvarila vakuum, ki je povzročil rast kurca v mojih ustih. Hlače sem ti potegnila do kolen in te prijela za ritko. Bila je napeta in prav z veseljem sem jo gnetla. Čepela sem tam pod tabo in ti obdelovala tisto, kar sem si od najinega prvega kontakta najbolj želela. S prsti si mi povlekel skozi lase in me približal k sebi. Usta mi je napolnil gladko depiliran *****. Vsega bi pojedla, če nebi bilo napetih jajčk. Pobožala sem ju od spodaj in čutila otrdelo naježeno kožo, ki je prekrivala tvoj moški “zaklad”. S premiki glave naprej in nazaj sem si ob drkanju polnila usta. Čutila sem tisto tvojo žilo, ki si jo tolikokrat opisoval. Res sem jo čutila. S spodnje strani kurca, prepletale pa so ga napete žile. Kri ti je napolnila lepotca. Doma ga imam tudi na voljo, ampak tvoj je drugačen. Lep. Moški! Odpela sem si hlače in potisnila roko vanje. Muca je bila premočena! Zaželela sem si te v sebi. Vstala sem, se obrnila in med nagibanjem naprej, potegnila hlače do kolen. Rdeče hlačke sem pustila na sebi. Te si mi s toplimi in nežnimi dolgimi prsti potegnil vstran in se zarinil vame. Prvi vbod! Bil je počasen in čuten. Z rokama si me objel pod trebuščkom in privzdignil ter me tako sklonjeno nabodel. Sprva sem čutila glavico kurca, ki je kipela izpod kožice. Bila je nenavadno velika. Če nebi bila rahlo priraščena ob kozico bi bila gotovo se večja! Toda kako je to možno? Čutila sem kako si z vrhom res trdega kurca, saj sem ga držala v roki in usmerjala skozi pizdovje, razprl sramni ustnici in počasi prodiral vame. Čisto počasi si s počasnim kroženjem za trenutek vstopil in nato izstopil. Vendar ne ves. Ostal si v meni, vendar samo za toliko kolikor si se približal. Počasi si drsel skozi premočeno rožnato meso, ki sem ga nastavila samo tebi. Z roko si me pobožal po bedru in se bolj vstopil vame. Prvi vbod je res najlepši in povem ti, da me ravno zaradi tako lepega začetka še zdaj prevevajo mravljinci. Ko si bil že skoraj čisto v meni sem se nasadila do konca. To je bil znak, ki si ga dobro razumel. Počasi si ga vlekel skozi mene in mi polnil telo. Not in ven. Pa not in ven. Počasi in trdo. Not in ven. Odzivala sem se po svoje. Vsakič, ko si bil napol v meni, sem se pritisnila nate. Kako lepo si krožil v meni! Vsakič ko si se premaknil v bokih in zakrožil, si s trdim kurcem vlekel skozi stene mokrih mišic. Stiskala sem jih, da bi te čutila prav z vsemi čutili, ti pa si vstopal in izstopal. Pred sabo sem zagledala žensko, s katero sem prej vstopila v prostor. Že je slekla hlače in naslonjena na steno ter z razširjenimi nogami kazala, na črtico obrito muco. Drkala si jo je. Stala je tam tik pred mano in si drkala. Lepo je dišala a sem priprla oči. Razmišljala sem sabo o tebi in najinem ljubljenju. Preprijel si me pod ritnici in ju rahlo razširil. Dobil si več prostora in me nabijal. Vbodi so postajali vedno bolj odločni. Zelo dobro sem te čutila. Pritiskal si vame, jaz pa sem ti vračala s krčenjem mišic. Glavica k…urca se je prebijala skozi moje meso. Hotela sem te gledati v oči. Obračala sem se proti tebi in te z roko objela okoli bedra. Še bolj sem pritiskala in se z roko vlekla proti tebi. V trenutku si se ustavil ga izvlekel iz mene in me obrnil. Počepnil si. Stopila sem k steni, naredila korak naprej in se naslonila. V manjšem loku, kakor sem se postavila ob steno, sem ti ponudila svojo muco in si jo drkala. Drkali sva si obe. Ženska poleg me je pogledala in si slekla bluzo. Tudi jaz sem prijela za puli in ga povlekla s sebe. Rdeč modrc! Se spomniš kako poln je bil? Bi ga imel zdaj pri sebi? Bi vohal moj vonj? Ga imaš še v nosu? Ko sem te pogledala, sem opazila tvoji razširjeni nosnici. Kot divja žival si stegni roko proti joškicam in ju božal. Odstranila sem trakec z rame in ti pokazala desno dojko. “Te mika tale kolobar? Pa tale bradavička?” “To je samo tvoje”, sem ti rekla in začutila oslinjene prste, kako so posvaljkali otrdeli čepek. Rjava bradavička se je večala in postala čisto trda. Kolobar je postal izrazit in naježen. Majhne pikice so nakazale kakšen vihar se je dogajal v mojem telesu. Roko si premaknil nazaj na muco in s prsti razširil sramni ustnici. Z jezikom si potegnil preko muce in se tik pred vrhom razporka ustavil pri nabreklem ščegetavčku. Kri ga je napolnila in ne znam ti razložiti kako lepo je bilo tisto kljuvanje v njem. Vsakič, ko si z vršičkom jezika podrkljal preko, so se vaginalne mišice stisnile in ustvarile dodaten pritisk. Tako je bil se bolj dovzeten za vsak tvoj dotik. Stala sem tam nad tabo in se predajala tvoji domišljiji. Oslinil si si prste in jih ponesel vame. Počasi si samo z enim prodiral vame, z jezikom pa dražil ščegi. Kazalec si mi potisnil čisto do konca. Obrnjen navzgor je drsel skozi mokro meso in se podrgnil ob sramno kost. Izvlekel si ga ven in ponesel v usta. Videla sem, kako z zaprtimi očmi uživaš v mojih sokovih. Bil si voda mojih telesnih rek. Oslinil si še sredinec in ga skupaj s kazalcem znova porinil vame. Prejšnji občutek naslade, ko si od znotraj podrgnil ob sramno kost je bil še bolj popoln. Zdaj te je bilo več. Potegnil si prste ven in mi ju ponesel proti ustom. Prijela sem te v zapestju in pocuzala svoje sokove. Si predstavljaš kolikokrat sem sanjarila o tebi? S tvojo sliko! Dovolj je bil samo pogled nanjo in s priprtimi očmi sem ob drkanju sanjarila kako si tisti trenutek ravno ti tisti, ki vtika prste v mojo muco. Masturbirala sem neštetokrat. Vsakič, ko sem prebrala tvoj mail. In zdaj se mi je želja končno izpolnila. Okus moje pizde mi je bil znan. Tebe! Tebe pa se nisem okušala in v tisti sobi me je želja po slasti tvojih sokov peljala na rob pameti. Spustila sem ti roko, ki si jo z mojo slino ponesel proti muci. Vsaj tako sem mislila. Ustavil si se na ritki in krožil preko stisnjenega anusa. Ponovno si mi polizal muco, ravno toliko, da sem za hip popustila ritko in v naslednjem trenutku sem v sebi čutila prstek. Porinil si ga ravno dovolj in se ustavil. Izvlekel si ga in obliznil, pocuzal, potegnil iz ust, ga ogledoval in zopet pocuzal. Tako mokrega si ponesel proti ritki in mi ga znova zasadil. Tokrat globlje a še vedno dovolj previdno. Odpirala sem se ti. Medenične mišice se čisto sprostila in se osredotočila na občutke v ritki. spet si povlekel prst ven in ga polizal. Zdaj si pljunil nanj in ga porinil. Porinil si ga do konca. Povem ti, da me misel na ljubljenje v rito sicer mika, a redkokdaj to tudi uresničim. Takrat pa je bila želja res velika. Hudičevo pasalo mi je. Prst v mojem anusu me je naredil se bolj pohotno in zavedla sem se, da sem žensko poleg sebe prijela za muco in pogledala v oči. Ta se je odrinila od stene, pristopila in me poljubila. Z jezikom sva zaokrožili in pridušeno ječali. Zahotela si je še malo tebe in počepnila. Ti si vstal in ji potisnil ***** v usta. Drkala ti ga je, medtem ko sva se poljubljala. “Hočem te v sebi. Potisni ga vame, lepo te prosim! Nimava veliko časa. Daj. Zdaj!” Se spomniš teh besed? Odmaknil si se od nje in stopil predmé. V loku, kot sem bila z rameni naslonjena na steno, sem še bolj razširila nogi in se ti razprla. Prijel si me za bedro desnice, podprl in pristopil bližje. Prijela sem te za kljuvajoči ***** s katerega se je pocedila njena slina in si ga zasadila v pizdovje. Z boki sem sunila vate in si te vzela. Prislonjen name, si me z roko objel okoli vratu in pritisnil navzdol. Nabijal si me kot žival. Čutila sem kako tvoj, rahlo v levo zasukan ***** pritiska ob moje stene in bilo mi je, da bi najraje zakričala. Nisem se mogla zadržat. Morala sem glasno, vsaj ječati. Sililo me je k orgazmu. Pogled nate, ko si me strastno polnil in poljubljal po prsih in lizal vrat me je pripeljal do vrhunca. Se bolj sem stisnila muco in čutila prve znake. V obrazu sem čutila mravljince, ki so mi skoraj omrtvičili ustnice. Ko sem jih obliznila nisem čutila kaj dosti. Pritisk v telesu je naraščal. Kri mi je zalila obraz in tudi v predelu medenice me je močno stisnilo. Skozi telo so potovali impulzi, ki so našli stičišče nekje v meni. V trenutku se je vse spremenilo. Zdaj sem postala dovzetna na vsak tvoj dotik. Kratek stik najine kože je bil dovolj, da sem vztrepetala. Prihajalo in oddaljevalo se je. Čutila sem kako hudo mi je kljuvalo v celotni vagini. Bila sem že cisto preč. “Zdaj, zdaj mi bo prišlo”, sem govorila. Se spomniš? Potem pa si pritisnil se močneje in prodrl vame do konca. Če konec v meni sploh obstaja. Takrat sem te hotela imeti celega v sebi. Če bi le lahko, bi si vase potisnila pol tvojega telesa. Še posebej zato, ker si z glavičem prodrl v maternico. Nabijal in polnil si me in gledal v oči. Hropeče si mi zašepetal: “Pomagaj si! Primi se za pizdo in drkaj.” Tvoje umazane besede so me se bolj podžgale in en sam dotik ščegetavčka je bil dovolj, ko sem zakričala. Z roko si mi prekril usta da sem lahko izpraznila pljuča. Nabijal si vedno intenzivneje in videla sem, da ne boš mogel še dolgo nadaljevati v takem ritmu. Krči so prevevali pizdo, trebušček in zalivali celo telo. Muca je postajala vedno bolj občutljiva in vsak pritisk vame, ko sva podrgnila drug ob drugega je bil že rahlo boleč. Potegnil si ga ven, počepnil in me objel okoli ritke. Z jezikom si se lotil muce. Bila sem na poželjivi meji ugodja. Zaradi vse krvi, ki se je naselila v mucin čepek in ga naredila neverjetno občutljivega, sem uživala v tisti rahli bolečini. Prijela sem te za obraz in potegnila k sebi. “Samo poljubljala bi se”, sem ti rekla in prijela za *****. Med nežnimi poljubi sem ti ga drkala. Všeč ti je bilo, saj si začel pogledovati navzdol. Pogledal si žensko poleg sebe pa mene, spet navzdol in mi rekel: “Opazuj naju.” Prijel si jo v bokih, obrnil in nakazal naj se skloni naprej. Rit, ki ti jo je nastavila je imela v trenutku polno. Ves čas si se s pogledom sprehajal po meni. Nisi potreboval dolgo, ko si naenkrat nagnil glavo nazaj, zamižal in zaječal: “Prihaja mi!”. Rit si ji napolnil s spermo in pohitela sem poleg. Ko si ga izvlekel, si ji nekaj tople tekočine nanesel na ledja. Mmmmmm, kako je pasalo. V očeh sem ti prebrala, da si hotel biti samo moj. Kljub temu, da si končal v njej sem vedela, da sva se našla drug za drugega.

Še dobro se nismo oblekli, ko sva drug poleg drugega korakala proti izhodu. Ona je vstopila v rdečega enoprostorca, ti pa si se usedel v … . 😉 Kasneje, že pošteno v večer, sem dobila sms. “Si varno prispela? Jaz sem že doma. Danes se ne bom tuširal.”

Piši Miklavžu:-))

Ni 2x za rečt 🙂

:)))))))) bujna mašta…

Poljub je kralj dotikov

Samo da ne bo pijan Miklavž:-)
Potem ne bo nič in bo samo hropel:-)

Iščem žensko, vezano ali ne, ki si želi pogovora in veliko nežnosti, vročih trenutkov, česa novega. imam 30 let, 180 cm, 75 kg, modre oči, kratke lase Diskretnost zagotovljena.
Lahko se zmeniva!
piši na: [email protected]
031 402 608

Mater Matjaž, če jo nisi tvojim opisanim čarom navkljub še vedno nisi našel, je pa res kriza!

Predlagam, da napišeš da si grd, star in sploh *****, pa bo morda šlo:-))))

Naj ima noge do tal ali kako?

Hehe, KIR!

kaj?

:-))))

kot kaže imava podobne težave. Javi se mi če te še zanima

več glav več ve … morda klub ustanovita z matjažem?;-)

New Report

Close