Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu iščem eno

iščem eno

Če se noče pogovarjati, pa če z njo nisi srečen, je zaradi otroka nespametno vztrajati ob nekom!
Otrok bo po 20 letu šel po svoje, vidva pa ….razen če ti paše bit z njo zaradi drugih vzrokov…končno, sta lahko tudi kot brat in sestra, s tem, da ti nadaljuješ s tako ponižujočim iskanjem spolne potešitve!

A tvoje telefonske nihče ne pozna, da bi ji lahko kdo namignil? ali se ona strinja s tem, da dobiš drugje, to, kar se njej zdi…grdo?

kaj pa še čakaš???

vsak dan, ki ti mine…..je zavržena prilika…….

ajde mali…..sploh pa dokler si mlad……..veš tisto pravljico….biba leze,biba gre…vse podre…hahahahah

sam..ne pozabi…potem napisati svoje prigode…hihih

leta letijo - iščem stevardeso

se ne bi strinjala, če bi ji povedal.
Te cifre mobija pa sploh ne pozna, ker imam dve številki, tako da diskretnost ni problem.

pravi profi si:)

upam da te vse to vsaj malo osrečuje:)

začutila???? da si ne bo kdo še kej mislil : )

no ja… poštekala.

kaj pa ti iščeš tu gor?
samo klepet o teh temah al tud kaj konkretnega….

Oj miško ,ja bo ne.Poljubček tud teb,na noska.

nit pogovora tko ne iščem:)
sem velika klepetulja tudi v realu:)

tukaj pridem, pogledam, se nasmejim, sočustvujem, povem svoje mnenje, pokomentiram, provociram in se pozabavam…kar tako…da vidim, kako ljudje živijo, pa kakšne probleme imajo, ker jaz očitno nimam svojih dovolj:))))

ravno včeraj mi je vedeževalka prerokovala…da bom živela tja preko 80:) nikol ljubimca…niti ko bom vdova, se ne bom, kljuv ogromno prilikam…več poročila;) he he…si misliš..

Hvala,sladek je.Bodi fajn in lep dan ti želim.

To pa ziher samo zato, ker znaš lagat. 😀 Ker si se na forumu pohvalila glede tega bo od sedaj naprej to vsak vedel na tem svetu in se več ne bo hotel s tabo poročit.

Tak ti je prav… “Samohvala se po dreku vala!”. Ti pa se še hvališ, kako znaš lagat… jao mijao! Saj sem rekel… z lepim se hvališ. 😉

Piranha:))) sej js sem poročena:)))))
nč bat zame….

in to…precej srečno, za slovenske in forumske razmere…mogoče je še srečko tam nekje, pol pa jih js ne poznam več:) možno da pa so:)

sicer se pa ne bojim, da nebi mogla najt enga korenjaka, če bi ga rabla….pa niti ga na forumu iskala nebi, ker ….js moram takega, ki bi ga bla pripravljena omožit….čutit:))) vohat…poslušat…pa še marsikaj:)

tko da ni panike, tud če se noben več ne bo hotu z mano poročit:))))))

si me pa spravil v lol (glasen smeh)

viš, pa je dan takoj lepši:)

mirella se lahk kaj zmeniva?

matjaz1, ti me spravljaš v smeh. Spominjaš me na zgonjenega mačka, ki teži mački nonstop dokler se ga ne usmili ali pa ji dok.urči. Vedno je pripravljen za akt, noč in dan. Ko pa je mačka pobegnila v hišo, pa se je cele ure drl okol bajte pa zavijal in jo čakal. Mater so hormoni hudič a? 😀

Skuliraj se malo Al Bundy of the MON. 😉

meniva se lahko kadarkoli in kolikor hočeš:))))

samo nisem pa jaz prava oseba, za zadovoljevanje tvojih potreb:)

Jaz imam to vse all incluzive kar doma:).,.iz ljubezni, ne boš verjel, pa tudi dolgčas nama ni:)…kot bi pomislil povprečen slovenski očka, glede na svoj zakon:))))

Smo si različni;)

potem se niti ne moremo čuditi, če…..njegova noče:)))

ker takega mačka bi še vsaka tako potrpežljiva gospodinja dala kastrirat:)

Sej…matjaž1 …vse lepo in prav…samo malo spoštovanja do sebe in soproge pa vseeno…priporočam!

si jo že našel, upam, da, ker se mi taki kot si ti smilijo!
veliko sreče

naj se ti ne smilijo:)))

ker mogoče imaš takega doma;) al ga boš pa imela čez 10 let….

on ima primarno družinsko življenje “urejeno”

Hehe, do sedaj najboljši odgovor na forumu!

🙂
no ja:) to je bil ….hitri odziv:)

Lep dan, g.minister!

Ej Matjažek

a ti je uspelo ?

ne še…
Lahko se pa midva zmeniva….

nisem še našel….
lahko se pa midva kaj zmeniva….

upanje pa res umre zadnje … se mi več ne zdi, da je to samo floskula;-) … mazjaž obrača teze na glavo;-)

Nemorem verjet….?! Med časom tvojega iskanja, bi jaz dobil zagotovo ene 3, ti pa ob vseh teh oglasih nobene…???

New Report

Close