Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu iščem eno

iščem eno

Iščem žensko, vezano ali ne, ki si želi pogovora in veliko nežnosti, vročih trenutkov, česa novega. imam 30 let, 180 cm, 75 kg, modre oči, kratke lase Diskretnost zagotovljena.

Piši na mejl: [email protected]
031 402 608

Neverjetno! Ali je še nisi našel? Ali mogoče nisi našel prave?
Pazi se, tukaj lahko fašeš čisto ta pravo žensko, zaradi katere boš še jokal, ko se boš moral splaziti nazaj svoji zakonski ženi…

o,si zvelčan

Imaš vse, kar mi je všeč,toda škoda, da mi ne “ležejo” mlajši.
:))
Ti pa vsekakor želim, da najdeš eno fajn pupo! srečno!

si za?

pa saj lahk vseen probava…

matjaž, sam vztrajen pa si.
svaka čast : )

js ga bom pa kar poklicala, ker ta vikend bomo pr nas drva pospravljali, pa bi rabil enga mladga, močnega in …diskretnega:)
Za jedačo in pijačo bo poskrbljeno!

Lp

ja to pa res….

ha ha. Za jedačo in pijačo ne rabiš skrbeti.

al nas boš pol po opravljeni akciji še na večerjo pelal?

js sem navajena, da se za delovce kej konkretnega skuha:)

haha

Cena?

Zastonj.

Si že zamočil! Ženske hočejo plačat!!! hehe

Pozabil si povedat kako dolgega imaš!!! Ko sem jaz to storil, se mi je zamašil poštni predal…

😉

🙂 Zakaj iščeš? Pa tud nekam dolgo že iščeš. Nekje mora biti problem.

Ker želim več seksa kot le pet minut 2 krat na mesec. Moja je pač taka, da si zaradi vzgoje, ki jo je imela, ne želi teh stvari. Zakaj pa tako dolgo iščem? Ker se nobena noče pečat s poročenim. Ampak diskretnost zagotavljam.

sory če je mal butasto vprašanje ampak: a sta bila vidva do poroke vzdržna?

Ja in kakšne vzgoje, da ne želi sexat… Kaj so ji pri 12 kirurško odstranili željo do sexa?

********************************************* We all know that cats rule the world!

vera najbrž

oK, SAJ ME NE BRIGA, TODA TO JE MORAL VEDETI ŽE PREDEN JO JE VZEL ZA PARTNERKO. Ups, črke…… sori!
jaz mu nič kaj ne verjamem to zgodbico glede vzgoje.

zakaj pa ne, saj so taki modeli ki čakajo, jst tudi bolj težko to štekam ampak so.

te pa si je sam kriv. :)))

Hja res je vrjetno kaj verskega zmes… kaj veš! Ampak lahko pa je tudi cela zadeva za lase privlečena…. hmm kdo bi vedel razen on – morda pa kaj odgovori… 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

New Report

Close