Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem moškega

Iščem moškega

Odgovor na objavo uporabnika
Tolikooo, 03.07.2023 ob 14:40

Mislim da je avtorica napisala kaj želi in česa ne. Včasih je fino, da je moški pri hiši za kako pipo prisraufat, kaj težkega premaknit, ali pa vreče iz trgovine pritrogat gor.

Mislim, da je prav vzajemno lažje živet z moškim, kot pa se z eno žensko. Če si že v začetku postavita meje, znata prav fino funkcionirati. Najverjetneje, bi j8 najemnina pobrala precejšnji del plače, dedec ima pa oprano in skuhano…pa še kaj

Po moje, ni treba pljuvati, če vam ponudba ni všeč, jo preskočite. Sej nikogar ne prisiljuje

Sam drgac cenej prides skozi ce najames gospodinjo… sicer ne za polni delovni cas… mislim da je bila tu tema da sta se dve sosedi spicili ker so dali eni od teh da kuha za 5e…

Cenej prides skozi pa se mir mas… ta je pa najbolj vreden.

kera luzerka omg.

Zakaj pa ne kakšno starejšo gospo ki živi sama?

Moški bo slej ko prej probal poseksat.

kdo še sploh naseda na takšne slovenačke finte. Tu gor je vse izmišljeno.

Zanimiv predlog in lepo, da si vse karte položila na mizo. Verjetno bi se celo našel primeren kandidat za tak dogovor, sigurno v določeni točki tudi sex, ampak … so vmes še otroci. Verjetno bo več uspeha, če se fokusiraš na moške v podobni situaciji in ne omenjaš tistega o cimrstvu.

Odgovor na objavo uporabnika
LanaDR, 03.07.2023 ob 11:29

Stara sem 40 let, mamica dvema otrokoma, v postopku ločitve. Iščem enega moškega, ki bi me bil pripravljen vzeti k sebi, da si deliva stroške, da lažje zvoziva skozi življenje. V zameno bom vsak dan kuhala kvalitetne obroke, s sladico vred, skrbela za urejenost doma, mu delela družbo ko bo želel, drugače bom zelo nemoteča, saj imam veliko hobijev in sem rada v naravi čez dan. Če si bova všeč, se lahko dogovoriva tudi za spolne odnose, ker tudi jaz sem krvava pod kožo. Ne želim se pa vezati, nobene poroke nikoli več ali otrok, le sobivanje, cimerstvo. Od njega ne potrebujem dejansko nič, razen tega. Vse ostalo je stvar dogovora in želja.

 

Takšne sostanovalske skupnosti niso nobena redkost. Seveda paje nekaj vprašanj, ki bi jih interesent lahko želel postaviti, da razjasni podrobnosti glede oglasne ponudbe:

1. Kakšen je pričakovani mesečni znesek, ki bi ga bilo treba deliti za stroške sobivanja?
2. Koliko sob naj bi bilo na voljo in kakšna je njihova velikost?
3. Kje naj se nahaja dom, kjer bi potekalo sobivanje?
4. Kakšni so pogoji in trajanje sobivanja?
5. Ali obstajajo kakšne omejitve ali pravila glede obiskov ali glede drugih aktivnosti v domu?
6. Kakšni so pričakovani obroki, vključno s posebnimi prehranskimi potrebami ali omejitvami?
7. Kakšna so pričakovanja glede skrbnosti in urejenosti doma?
8. Kako se bo delila vsakodnevna družba in koliko časa naj bo eden drugemu na voljo za skupne zadeve?
9. Kakšna so pričakovanja glede zasebnosti in osebnega prostora?
10. Ali obstajajo kakšne dodatne storitve ali koristi, ki jih ponujate?

To so le nekatera vprašanja, ki bi jih interesent lahko želel postaviti, da pridobi več informacij in razjasni podrobnosti oglasa, v ogib nesporazumom.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 03.07.2023 ob 14:42

Sam drgac cenej prides skozi ce najames gospodinjo… sicer ne za polni delovni cas… mislim da je bila tu tema da sta se dve sosedi spicili ker so dali eni od teh da kuha za 5e…

Cenej prides skozi pa se mir mas… ta je pa najbolj vreden.

Ti res v nekem svojem namišljenem svetu živiš a ne? Veš koliko mesečno stane gospodinja? 1,5k-2k. Polovični delovni čas minimalno jurja mesečno. Tale gospa bi se pa nekam priselila in delila stroške. Torej bi imel dedc manjše stroške, ker bi jih delil z njo. Pa še urejeno gospodinjstvo. Res se mu bolj splača najet gospodinjo ja 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
idesi, 03.07.2023 ob 15:57

Takšne sostanovalske skupnosti niso nobena redkost. Seveda paje nekaj vprašanj, ki bi jih interesent lahko želel postaviti, da razjasni podrobnosti glede oglasne ponudbe:

1. Kakšen je pričakovani mesečni znesek, ki bi ga bilo treba deliti za stroške sobivanja?
2. Koliko sob naj bi bilo na voljo in kakšna je njihova velikost?
3. Kje naj se nahaja dom, kjer bi potekalo sobivanje?
4. Kakšni so pogoji in trajanje sobivanja?
5. Ali obstajajo kakšne omejitve ali pravila glede obiskov ali glede drugih aktivnosti v domu?
6. Kakšni so pričakovani obroki, vključno s posebnimi prehranskimi potrebami ali omejitvami?
7. Kakšna so pričakovanja glede skrbnosti in urejenosti doma?
8. Kako se bo delila vsakodnevna družba in koliko časa naj bo eden drugemu na voljo za skupne zadeve?
9. Kakšna so pričakovanja glede zasebnosti in osebnega prostora?
10. Ali obstajajo kakšne dodatne storitve ali koristi, ki jih ponujate?

To so le nekatera vprašanja, ki bi jih interesent lahko želel postaviti, da pridobi več informacij in razjasni podrobnosti oglasa, v ogib nesporazumom.

“10. Ali obstajajo kakšne dodatne storitve ali koristi, ki jih ponujate?”

Sprašujete, če bi tudi v vinogradu pomagala? 🙂 Saj je rekla, da je odprtega duha, to je že v ceni,  da drug drugega po hrbtu popraskata, razen če bi bilo tega ful veliko.

PO DOMAČE POVEJ, DA IŠČEŠ NEKOGA, KI BI TI POMAGAL PREŽIVLJATI OTROKE

Odgovor na objavo uporabnika
eh, 03.07.2023 ob 17:07

Ti res v nekem svojem namišljenem svetu živiš a ne? Veš koliko mesečno stane gospodinja? 1,5k-2k. Polovični delovni čas minimalno jurja mesečno. Tale gospa bi se pa nekam priselila in delila stroške. Torej bi imel dedc manjše stroške, ker bi jih delil z njo. Pa še urejeno gospodinjstvo. Res se mu bolj splača najet gospodinjo ja 🙂

DEj ne sanji stari… ze 10 na uro je prevec. Pac zelo dobro in posteno placilo…

In nisem reku za polni delovni cas…

Ce jo mas vsak dan dve uri je ciszo dovolj… da skuha in pospravi… pa se to je prevec… npr na dva dni… en dan narocis drug ona kuha… pa si na 300e

In ne pravim generalno… recimo dvakrat na teden generalno… to za 50e… pomoje cisto fer…

Sepravi 400e

pardon… dvakrat na mesec…

Dost mas zdej komentarjev.

Zalostno kam smo prisli. Gospodicna srecno,da se vam vse uresnici bolje kot ste zapisali.

Meni pa se zdi zelo fer ponudba – jaz recimo ne maram kuhati in gospodinjiti in će bi ostal samski bi za foro privolil v tako sobivanje, seveda če bi se najini otroci razumeli.

Rad pa kosim travo in delam ostala moška opravila. Glede na to, da dobro zgledam, pa bi lahko preskočila tudi kakšna iskrica zakaj ne?

Avtorici želim veliko sreče in niti po pisanju je daleč od “škart” robe.

Čisto fer ponudba, me zanima… Seveda ob ustreznem dogovoru kako pa kaj. Avtorica, napišeš mail kamor ti lahko pišem…

Predvsem je pomembno, da mora napisati kje živi in koliko prostora potrebuje. Verjetno za začetek vsaj dve sobi, če ne 3. Da je ne bo na koncu vzel nekdo, ki ima kuhinjo, dnevni prostor, spalnico in kopalnico. To je kandidatka za nekoga, ki je sam in ima hišo s vsaj nekaj sobami tako, da se zagotovi neko zasebnost. Ampak na žalost je takih kandidatov malo oz. jih ni.

Sem delala do zdaj, šokirana nad odzivom na emailu. Nisem si mislila, da bo toliko sporočil! Hvala vsem, ki ste se odzvali.

Jutri preberem še komentarje v temi in vam vsem odgovorim. Lahko noč!

Odgovor na objavo uporabnika
LanaDR, 04.07.2023 ob 00:35

Sem delala do zdaj, šokirana nad odzivom na emailu. Nisem si mislila, da bo toliko sporočil! Hvala vsem, ki ste se odzvali.

Jutri preberem še komentarje v temi in vam vsem odgovorim. Lahko noč!

Ce se kdo radi dokaz, da je forum poln nedojebanih desperadotov, ki bi za en zenski pogled teden dni kosili travo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5039, 04.07.2023 ob 02:07

Ce se kdo radi dokaz, da je forum poln nedojebanih desperadotov, ki bi za en zenski pogled teden dni kosili travo.

Ampak res.

mrtvi zakon ponavadi pomeni varanje in glede na to da zadeva predstavljena logicno preracunljivo je sigurno obstajal tudi prvotni plan ki pa se ni uresnicil.

Problem je, ker v 99% ravno takih obupancev nočeš. Če si kolikor toliko normalna, seveda.

Pa bi se zdaj rada ti prisesala na plačo in delila stroške z drugimi, zato, ker si svoj lajf zavozila in dodatno zraven privlekla svoje froce, ne vem no kateri bedak ti bo ustregel. Varnost si jaz zamišljam pri tebi, kot samo da pridem do nekoga, ki ga bom finančno izkoriščala do trenutka, ko bo ostal brez denarja in potem iskanje nove moške “žrtve”. Takih žensk je danes na milijone, zato odjebi in prevzami odgovornost za svoj lajf s svojimi froci.

Podpis 10x!

Moža je varala, nazadnje pustila, najbrž zamenjala z nekom, s katerim se ni izšlo, svoje otroke prikrajšala za normalno odraščanje, sedaj pa išče debila, da ga bo parazitirala. Če bi ona imela pošten in spoštljiv odnos ter bila sposobna se držat dogovorov, potem bi še vedno bila srečno poročena. Tako se pa v zameno za protiusluge tukaj ponuja raznim low life primerkom.

V vesolju bi težko našli bolj bedno bitje kot je samohranilka…

Zveniš zanimivo samo kako si razlagaš delitev stroškov? Celo najemnino naj krijem jaz v zameno za gospodinjska dela?

Če živim v lastni nepremičnini pa: Stroški vzdrževanja so skupni?

Kje bodo spali tvoji otroci ko bodo pri tebi?

Zakaj nimaš 100% ali vsaj 50% skrbništva?

 

Moški hoče samo ffuuuuukkkkat. To je vse kar moderni moški opičjaki znajo. In živet na račun ženske. Najprej te vpraša, kaj imaš. Kot preklet zvodnik hudičev, ne pa tip. Kot trgovanje s sužnjami. Potem zna še vse preračunat, kot pretklet opičjak bozom, SAMO KAJ SE SPLAČA. A se splača žensko imeti? Po koliko jo kupim, prodam, koliko me stane uporaba. PREKLET IDDDIOT, MRŠ GOVNO.

Se vidi, da muslič ne more iz svoje hudičeve kože ven in je ženska  zanj samo sužnja. Zato pa so tako nikakvne plače, k opice razmišljajo o sužnjih in ne o ljudeh.

 

Opičja mentaliteta na vsakem koraku in gledanje na ljubezen skozi oči keša. Najrej keš, a se splača, potem vse ostalo.

IN NE IŠČI TIPA TAKO KOT KURRRBA.

Ko boš pa dobila kakšno socialno stanovanje, bo pa takoj kakšna opica prišla, k bo začutila koristi.

New Report

Close