Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem moškega

Iščem moškega

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 03.07.2023 ob 17:13

Odgovor na objavo uporabnika
idesi, 03.07.2023 ob 15:57

Odgovor na objavo uporabnika
LanaDR, 03.07.2023 ob 11:29

Stara sem 40 let, mamica dvema otrokoma, v postopku ločitve. Iščem enega moškega, ki bi me bil pripravljen vzeti k sebi, da si deliva stroške, da lažje zvoziva skozi življenje. V zameno bom vsak dan kuhala kvalitetne obroke, s sladico vred, skrbela za urejenost doma, mu delela družbo ko bo želel, drugače bom zelo nemoteča, saj imam veliko hobijev in sem rada v naravi čez dan. Če si bova všeč, se lahko dogovoriva tudi za spolne odnose, ker tudi jaz sem krvava pod kožo. Ne želim se pa vezati, nobene poroke nikoli več ali otrok, le sobivanje, cimerstvo. Od njega ne potrebujem dejansko nič, razen tega. Vse ostalo je stvar dogovora in želja.

 

Takšne sostanovalske skupnosti niso nobena redkost. Seveda paje nekaj vprašanj, ki bi jih interesent lahko želel postaviti, da razjasni podrobnosti glede oglasne ponudbe:

1. Kakšen je pričakovani mesečni znesek, ki bi ga bilo treba deliti za stroške sobivanja?
2. Koliko sob naj bi bilo na voljo in kakšna je njihova velikost?
3. Kje naj se nahaja dom, kjer bi potekalo sobivanje?
4. Kakšni so pogoji in trajanje sobivanja?
5. Ali obstajajo kakšne omejitve ali pravila glede obiskov ali glede drugih aktivnosti v domu?
6. Kakšni so pričakovani obroki, vključno s posebnimi prehranskimi potrebami ali omejitvami?
7. Kakšna so pričakovanja glede skrbnosti in urejenosti doma?
8. Kako se bo delila vsakodnevna družba in koliko časa naj bo eden drugemu na voljo za skupne zadeve?
9. Kakšna so pričakovanja glede zasebnosti in osebnega prostora?
10. Ali obstajajo kakšne dodatne storitve ali koristi, ki jih ponujate?

To so le nekatera vprašanja, ki bi jih interesent lahko želel postaviti, da pridobi več informacij in razjasni podrobnosti oglasa, v ogib nesporazumom.

“10. Ali obstajajo kakšne dodatne storitve ali koristi, ki jih ponujate?”

Sprašujete, če bi tudi v vinogradu pomagala? 🙂 Saj je rekla, da je odprtega duha, to je že v ceni,  da drug drugega po hrbtu popraskata, razen če bi bilo tega ful veliko.

Ne, nimam vinograda. Če bi se jaz spustil v takšno skupnost, bi najraje videl, da lahko kompenziramo čimveč stroškov medsebojno. V mojem primeru bi šlo za korespondeco, knjigovodstvo, ipd., kdo drug bi raje videl kaj drugega – morda res tudi okopavanje vinograda. 😉

Dala bi ponudbo, da se priseliš k kakšni starejši upokojenki in v zameno za stanovanje skrbiš zanjo, kuhaš itd.

Moški so opice v tej državi, dobrih in pametnih več ni. Ostala je samo golazen, oderuška, sebična, pokvarjena, vulgarna….

Samo stran od teh nagravžnih, odurnih tipov. Raje vprašaj v varni hiši, ali pa se preseli v Avstrijo. Tle je samo še greznica od ljudi. Nizke plače, dobro živi le mafija, ki ima ljudi za sužnje in nihče drug.

žal iz te moke nebo kruha  😣

Vse mestne babe so lajdre. V tej državi je nemogoče najti eno normalno žensko. 😒

Opičja mentaliteta na vsakem koraku in gledanje na ljubezen skozi oči keša. Najrej keš, a se splača, potem vse ostalo. …

Lej ti to kaj bluzi to zblojeno bitje. Ženske same se obnašajo kot material, obešajo se samo po uspešnih in premoženih, na vse ostale gledajo s prezirom. Potem pa nekaj o ljubezni in podobnih bedarijah, ko debila, ki bi lepo delal z njo in mu je nekaj do nje odvrže kot smet za malo pozornosti nekoga, ki ima več. In z njo dela kot s svojo lastnino. Najhujše so samohranilke, takoj kot se jim zazdi, da lahko dobijo boljšega, moža odvržeko kot smet, briga jih za družino, otroke ipd.. Ker so škart ostanejo same, potem pa na stara leta obupano skušajo spraviti v promet svoje dotrajano truplo. Ker jim ne uspe, se grejo feminizem ipd., sovražijo in napadajo vse po vrsti.

Današnje feministične ženske se obnašajo kot bi ušle iz farme v Ihanu… Totalno zblojene terajo celo družbo v propad. Samo poglejte ono državno skretarko Tino Sršen in njen histeričen izpad. Prototip sodobne ženske. Že na daleč se vidi, da spada na zaprti oddelek, ne pa na vodilno mesto. Edina rešitev je totalni bojkot tega zblojenega škarta, naj se grejo svoje blodnje, sam brez nas!

 

Pustite srcu neka voli

 

.https://youtu.be/t51CPj6DnoM

Brez zamere, sem se odločila v poplavi sporočil dati priložnost prvemu, ki se je oglasil. Sva se dogovarjala sinoči do poznega in se danes dobiva osebno za potrditev. Jaz sem oseba akcije in ne maram kompliciranja ter tratenja časa ne svojega ne vašega, zato se zahvaljujem še enkrat vsem za priložnost. Zlati ste in upam, da vsak najde tisto kar išče v prihodnosti. Srečno vsem!

v bistvu avtorica teme ponuja poslovni dogovor in je v tem poštena.., tudi omeni, da lahko pride do česa več, saj je tudi ona samo človek..

če pogledamo resnici v oči.., so vse veze po 40 letu matematične, plusi, minusi, čista kalkulacija, se splača ali ne… in najboljš varianta je poslovni dogovor, ki bi moral pri zrelih ljudeh tud držat, ni tukej več zajebancije.., vroče, hladno, nestabilnosti.. saj skulirani, normalni ljudje v teh letih ljudje stojijo za svojimi besedami.

Odgovor na objavo uporabnika
LanaDR, 04.07.2023 ob 11:15

Brez zamere, sem se odločila v poplavi sporočil dati priložnost prvemu, ki se je oglasil. Sva se dogovarjala sinoči do poznega in se danes dobiva osebno za potrditev. Jaz sem oseba akcije in ne maram kompliciranja ter tratenja časa ne svojega ne vašega, zato se zahvaljujem še enkrat vsem za priložnost. Zlati ste in upam, da vsak najde tisto kar išče v prihodnosti. Srečno vsem!

šele zdej videl, ko sem oddal komentar…, eee to, bravo..

Upam, da se vama obnese. Jaz sem se vedno bolje razumela z moškimi kot ženskami ravno iz razlogov, ki jih omenjaš. So praktični, manj komplicirajo, manj čustvene navlake, kot jih imaš z ženskami. Se pa jaz vseeno ne bi odločila za to potezo zato, ker so se vsaj meni dobra prijateljstva z moškimi običajno končala zato, ker so sčasoma želeli več. Srečno!

Dodala bi še to, da glede po prvem zmenku sem pripravljena nudit tudi spolne storitve v zameno plačevanja stroškov z druge strani. Se mi zdi fer ponudba.

😬enostavno grozno…ker si razocarana v lajfu in ljubezni se bos s cimrstvom.kurbala.. dalec od kilometrine in pozitive, zgolj razocaranje te vodi v se vecji kriminal nad sabo.. jebemti zenske a ste tok nesposobne zase poskrbet?

Odgovor na objavo uporabnika
LanaDR, 04.07.2023 ob 11:33

Dodala bi še to, da glede po prvem zmenku sem pripravljena nudit tudi spolne storitve v zameno plačevanja stroškov z druge strani. Se mi zdi fer ponudba.

Tega seveda nisem jaz napisala in tudi ne bom več odgovarjala na to temo, tako da vse kar sledi z mojim vzdevkov bodo le provokacije trolov. Toliko od mene, lepo se imejte!

Ptičica je našla gnezdo ! 🥲

Na jok mi gre!

Te naše NEODVISNE in PONOSNE ženske. Potem pa mora skleniti KOMPROMIS z moškim za golo preživetje. Pa UNI diplomo v žepu!

Raje to, kot pa da zaman čaka na princa z belim konjem. Bravo zate ženska.

Odgovor na objavo uporabnika
moški so opice, 04.07.2023 ob 08:00

Dala bi ponudbo, da se priseliš k kakšni starejši upokojenki in v zameno za stanovanje skrbiš zanjo, kuhaš itd.

Moški so opice v tej državi, dobrih in pametnih več ni. Ostala je samo golazen, oderuška, sebična, pokvarjena, vulgarna….

Samo stran od teh nagravžnih, odurnih tipov. Raje vprašaj v varni hiši, ali pa se preseli v Avstrijo. Tle je samo še greznica od ljudi. Nizke plače, dobro živi le mafija, ki ima ljudi za sužnje in nihče drug.

Ja, jih je kar precej.

Ampak takšne si pač ti privlačila, zato ne dramatiziraj. Opice k opicam

Realno gledano. Kateri moški 40 + danes sploh rabi žensko za gospodinjska opravila? Zdrav moški takšne ženske zagotovo ne bo vlačil v svoje stanovanje.

Moškemu, ki je sam, ločen, ima hišo ali večje stamovanje.  in zna služiti s svojim strokovnim delom, se splača imeti doma osebo za gospodinjstvo.

Eno je generalno pospravljanje, ki res ne vzame več ko 20 ur mesečno,  drugo pa je  kuhanje kvalitetne hrane, vrtnarjenje .. to pa zahteva vsakodnevno kar nekaj časa.

Pri nas mož obvlada vsa moška tehnična dela, elektriko, betoniranje, vodovod, mizarjenje, montažo,  keramiko, …  po potrebi gre na  streho…zato jaz opravim vse glede hrane, se trudim z nabavo kvalitetnih surovin, kuhanjem, vrtnarim. On kosi in ima še par zadolžitev glede čiščenja. Sicer ga strežem kot v a la cart  gostilni.

Ravno zdaj prenavljamo starejšo hišo,  z njegovim delom zaslužimo največ. Tako da se takšna delitev dela in sobivanje lahko splača za obe strani.

Me čudi, da tega ni več. Je pa potrebo iskati kompatibilne cimre in vnaprej določiti pravila igre.

A res? Meni se zdi, da se vsakomur splača imeti enakovrednega partnerja, ki razume kaj je to medsebojno spoštovanje in poleg službe opravi še svoj del družinskih obveznosti. Pa naj bo to delavec za tekočim trakom ali zdravnik v UKCju. Ni potrebe po nobenem preračunavanju ali cimrstvu. Ženske, dajte se malo bolj spoštovati. Če se same ne boste, vas ne bojo niti drugi.

Daj ponovno oglas po letnih dopustih. Kar na začetku septembra.

Meni se pa ponudba sploh ne zdi napačna – odkrito je povedala, kaj išče, če se kdo v tem najde, OK, tisti, ki se ne, pa tudi prav.

Upam, da se vama obnese. Vso srečo 😉

Pazi to, ko bo po 3 letih zahtevala pol njegovega premoženja ker:

– bo trdila da sta bila par

– ima prijavljen stalni naslov pri njemu

– živi pri njemu

– otroci ga poznajo

– opravlja gospodinjska dela

in še kaj bo navrgla, našla 2 priči, ki bosta potrdili zunajzakonsko zvezo in tip ji bo moral plačati polovico premoženja.

 

Ma itak. Ženske so z vsemi žavbami namazane. Moja bivša je 30. let živela pri meni hkrati pa tajno varčevala za svoje stanovanje. In seveda tudi odšla za vedno.

Serečanje za celo noč – 500 eu

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno315, 04.07.2023 ob 14:13

Meni se pa ponudba sploh ne zdi napačna – odkrito je povedala, kaj išče, če se kdo v tem najde, OK, tisti, ki se ne, pa tudi prav.

Upam, da se vama obnese. Vso srečo 😉

IN nic ti ni cudno kam v ponudbo paseta otroka? Ju bo.moral cimer doma prenasat, vsi vemo da se moski otepajo tujih otrok, zakaj bi si nakopal dva zato, da njej omogoci lazje zivljenje?? Itak da ima v planu prikrito s pizdo pridt do polozaja v njegovem domu, samo to pac zapakirala v je tud ona krvava pod kozo.. ker drugace bi iskala zensko cimro za deljenje stroskov, samo tam nima moznosti si prifukat flet

Tipi so bebci ker ne prepoznajo agende v nebogljenih babah..

New Report

Close