Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščem moškega za sex!

Iščem moškega za sex!

hej. sem zainteresiran. prihajam iz okolice ptuja, 184/80. sem urejen in diskreten, naj ti razdalja ne bo ovira. piši mi na [email protected]

z veselej mti ustrezem lp bobo

z veseljem ugodim vsaki tvoji zelji lp bobo

Folk, vi pišete ženski (če sploh je) po enem letu, a se vam to zdi normalno?

Jaojaojaojao … a sploh kdo pogleda datum posta???!!! :)))))

Samo da je omenjeno, da ženska išče sex, pa đihaaaaaaaaaaa … pa makar, če je objavila 10 let nazaj (ali pa 50, pa je že pod cipresami :))))))))))))) )

Ma ja… sam, da se dogaja! 😉

Ah, Ivan Raztresen se itak javi na vsako temo, kot moški, kot ženska, poročen, ločen, samski, samohranilec … z različnim številom otrok … človek se kar zamisli, kdo vse je na svobodi, pa ne bi smel biti.


Look who is talking … 🙂


Look who is talking … :)[/quote]

Bodi vsaj dosleden in na zlobne pripombe ne limaj smeškotov kot ena pičkica.


Look who is talking … :)[/quote]

Bodi vsaj dosleden in na zlobne pripombe ne limaj smeškotov kot ena pičkica.[/quote]
A starunkla je prišla že semkaj zdraho delat? ojoj nikjer več nismo varni pred njenim -10 IQ 🙂 🙂 🙂

Se vedno

Sem stara 24 let in sem res potrebna enga dobrega fuka. Po opisu se mi zdis Super zato če si za akcijo mi odpisi.

Kaj se lahko spoznama?

Potrebnamucica111

mi daš kak kontaktni podatek? Zelo rad bi te spoznal, tudi jaz bi probal s tabo vse strasti….oglasi se.

Ojla

Sem stara 24 let iščem seks brez obveznosti.

Zainteresiran,

Kolk si star? Rada mam fante stare od 23 do 30.

Potrebnamucica,

imam 35 let, bo v redu?

Čaoo Mucica…imam 25 let..če si za kakšen dogovor piši na mail [email protected] ali tukaj na zs..

Vidva sta pa res potrebna nda? 😉

Od kje si muca?

Potrebnamucica111,

piši mi na mail

[email protected]

Ojla ,lahko mi pišeš na [email protected]

[email protected] ali zs.

potrebna muca piši na zs ali [email protected]

Oj če si za akcijo pridi v zagorje imam prostor in ta bom razvajal drugače pa me kontaktiraj na [email protected] pa se zmeniva ok.

New Report

Close