Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščem moškega za sex!

Iščem moškega za sex!

le te zanima par iz lj se nama javi na zs

Ojla imas kak mail ali telefon da se dogovoriva?
Lp

Lahko mi pises na [email protected] pa se dogovoriva

zivjo

Evo me, tudi jaz v podobni situaciji. Vec na [email protected]

Hej, sem 21letni diskreten moški, ki išče njo za občasna diskretna srečanja..piši na [email protected]

Ne lahko poklices

Iscem vroco macko za sex 051****** brez telefonskih, prosim!

še dobro da nisi EMŠO davčne hahahaha

A prides do mene

Jaz bi fukal. Se kdo ? Javi se.

Iscem zensko za seks brez obveznosti! Resen in diskreten 26 letnik! Iscem pa staro med 20 in 40 leti! Resne pisite in si izmenjamo mail!

Evo me pisi

Če še nisi nič dobila mi piši na zs.

Mucka,
če si resna, piši na mail: [email protected].
Vezan 37 letnik, potreben avanture.


Zdaj vem. zakaj si ločena.


Zdaj vem. zakaj si ločena.
[/quote]

piši mi Klara
evo tu sem se ne bom hvalil se dobiva
piši mi na mail
[email protected]

Zdravo potreben sem za seks poklici 040 ****** 17 cm

Brez telefonskih prosim!

iscem zensko. star 28 sem vezan iz maribora.. [email protected]

Klara oz. Jožica in real life. Ti klinac iščeš moškega za seks. Ti iščeš zgolj virtualno pozornost in potrditev, da si zaželena in seksualno konkurenčna ostalim samicam. In kaj boš po ponujenem in na x straneh prebranem v zvezi s ponudbami naredila? Nič. Ker si navaden strahopetec, da na tak način oblikuješ svojo samopodobo temelječo na močvirju neizpolnjenih želja. Mastrubacija na kombinacijo enostavčnih besednih zvez enega foruma, še nikoli in nikdar ne bo seks. Zdaj pa sesalec v roke in posesaj prah, ki se je med tednom nabral. Bo več koristi. To pa je reala. Joži, saj bo. Ampak malo boš morala še žgancev pojest. Potem boš mogoče našla nekoga, ki ti bo dajal občutek, da si brezpogojno ljubljena, brez teh virtualnih wannabe vlozkov in s katerim se boš res dobro in strastno pofukala. Takrat bo tleskanje tvojega špeha ob zibajoče joške, ko te bo nabijal, najlepši zvok in ritem in vse bo tako kot mora bit. Popolno. Razumeš?!

Hei pozdravljena klara ali še iščes moskega za sex sm iz okolice celja visok okoli170 tezek okli65 zeleno modre uci sportna postava star 23 ce te zanima kaj vec me kontaktiraj

iščem žensko, star sem 25let, leta in razdalja niso pomembna

lahko rečeva kako več 🙂

Piši mi na mail: [email protected]

lepo pozdravljena, jast sem 40 letni moski iz okolice postojne. Lahk bi se zmenla, se dobila 😉

New Report

Close