Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Iscem punco za Sun Garden Swinger club, da gre zmanom

Iscem punco za Sun Garden Swinger club, da gre zmanom

Daviddoff, iščem damo, za skupni obisk Sungarden

Zdravo iščem punco, ki bi šla zraven mene v  sun garden 21.6

Pozdravljena draga dama.

Iščem partnerko za obisk

SUN GARDEN kluba.

Če bi šla z menoj, mi piši na

[email protected]

 

Lp. Sebastjan

 

I am  man   33 and  185cm .  I am not Slovenian, I do not know Slovenian thats why if you accept pls send me the message. ” couples or womens ” [email protected]

 

Če je še kakšna za avanturco, spontan sex, oralo, masažo ali kaj podobnega naj me kontaktira na [email protected]

sem iz primorskega..lp

Odgovor na objavo uporabnika
Dr Luca, 26.06.2023 ob 23:13

Sem redna obiskovalka sun gardena je kakšen tip ali par za akcijo da se dobimo v sežani, grem 29.6.2023 ker sem okoli sežane, vem da nebo veliko gužbe in se lahko fanj pozabavamo in družimo  javite Lp

[email protected]   pls send me message

Odgovor na objavo uporabnika
Miško435, 07.06.2024 ob 19:35

Hej, če si kaka dama želi družbo za v san graden se lahko javi urejenemu 38 letniku.. Lahko pod skrito 070204624 

[email protected]

send me message please

Odgovor na objavo uporabnika
Nataša1, 26.03.2024 ob 11:57

Zabavljač.. 

A si že šel.. Jest sem čist neizkušena v teh krogih, sem pa ful radovedna, kako bi se s kero ali s kerim Mal zalizala, in sevede sexala, spontano..

Oj Natasa

Javi se se zmenva

Odgovor na objavo uporabnika
Runer, 23.02.2024 ob 06:00

Iscem damo za obisk omenjenega kluba, sem 43letni resen tip, ki ima zeljo poizkusiti nekaj novega. Iscem damo do 50+ let, zato kar odpisite resne. Lp

Pisi

živjo, iščem žensko da greva skupaj v sungarden. Imam 31 let, športno postavo

lep pozdrav
Star sem 35 let in iščem žensko za skupni obisk svingerskega kluba
Nikoli nisem bil, sem prvič
Če jih najdete, pokličite na 051 743 902

Ja bi pa išla sa tebom u sun gardena

[email protected].

Oglasi se kaj …

Odgovor na objavo uporabnika
Starija, 08.09.2024 ob 05:39

Ja bi pa išla sa tebom u sun gardena

Starija … rad bi te spoznal.

[email protected]

Ojj. Mi lahko pises;) [email protected]

Se lahko malo predstavis kdo si in kako izgledas?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2153, 13.09.2024 ob 07:21

Se lahko malo predstavis kdo si in kako izgledas?

 

Hey, Runer, ali do že obiskal Sun? Bi podelil izkušnjo na forumu?

Sicer pa.. V blizini Lj se nahaja cudovit, luksuzen klub, swingic, kamor se hodi zabavat predvsem nasa elita se pravi folk s politicnega parketa, tudi dosti estradnikov tam redno srečujes.

Plača se mesečna oz. letna članarina in s tem imaš vse ugodnosti swingica, plus vse VIP usluge imaš s tem na voljo. For example, vsako jutro si pred jobom zazelis norega oralca dveh klubskih damic? Nic lažjega kot to! Prideta direktno na dom, lahko tudi direktno v office in tvoj potrebnez bo obdelan vrhunsko! Ena od VIP uslug je tudi spremstvo na business trips. Ni boljšega kot združevati prijetno s koristnim!

Tudi sama sem itak VIP članica, imamo res divje fuk partye. Osebje pa tudi kot rečeno – vedno pri picki, kadarkoli se mi zahoce! 🙂 Nedolgo nazaj me je na poslovni trip v Španijo spremljala majbolj seksi mačka iz kluba…ter njeni trije sodelavci, ravno tko klubski žrebci.

Za dobro jutro me vsi trije čudovito prefukajo. Nato sledi pa se the best oralc moje mackice.  Tej moji bejbiki zjutraj najprej nastavim pohotno rit in mi mastno picko zlize in zdrka do večkratnih vrhuncev..

Javi se mi na mail, če te še zanima in ti podam podrobnejše info..

Ciao horny45, ne nisem se bil bi pa zelo rad obiskal tak klub. Velika zelja mi je probat trojcka z dvema zenskama. To so moje sanje, ko vidim dve macke se obdelovati med sabo. In nato obe oralno na mojega tica.

Kje je to v Lj? Ali je to samo za elito ali tudi navadne smrtnike?

Horny hvala ti za odgovore in obilo sexa.

Odgovor na objavo uporabnika
Horny45, 14.09.2024 ob 01:39

Hey, Runer, ali do že obiskal Sun? Bi podelil izkušnjo na forumu?

Sicer pa.. V blizini Lj se nahaja cudovit, luksuzen klub, swingic, kamor se hodi zabavat predvsem nasa elita se pravi folk s politicnega parketa, tudi dosti estradnikov tam redno srečujes.

Plača se mesečna oz. letna članarina in s tem imaš vse ugodnosti swingica, plus vse VIP usluge imaš s tem na voljo. For example, vsako jutro si pred jobom zazelis norega oralca dveh klubskih damic? Nic lažjega kot to! Prideta direktno na dom, lahko tudi direktno v office in tvoj potrebnez bo obdelan vrhunsko! Ena od VIP uslug je tudi spremstvo na business trips. Ni boljšega kot združevati prijetno s koristnim!

Tudi sama sem itak VIP članica, imamo res divje fuk partye. Osebje pa tudi kot rečeno – vedno pri picki, kadarkoli se mi zahoce! 🙂 Nedolgo nazaj me je na poslovni trip v Španijo spremljala majbolj seksi mačka iz kluba…ter njeni trije sodelavci, ravno tko klubski žrebci.

Za dobro jutro me vsi trije čudovito prefukajo. Nato sledi pa se the best oralc moje mackice.  Tej moji bejbiki zjutraj najprej nastavim pohotno rit in mi mastno picko zlize in zdrka do večkratnih vrhuncev..

Javi se mi na mail, če te še zanima in ti podam podrobnejše info..

noro interesantno moj mejl je [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Runer, 14.09.2024 ob 07:36

Ciao horny45, ne nisem se bil bi pa zelo rad obiskal tak klub. Velika zelja mi je probat trojcka z dvema zenskama. To so moje sanje, ko vidim dve macke se obdelovati med sabo. In nato obe oralno na mojega tica.

Kje je to v Lj? Ali je to samo za elito ali tudi navadne smrtnike?

Horny hvala ti za odgovore in obilo sexa.

Živjo Runer,

v klubu se druzi v najvecji meri elita, kot rečeno s politicnega parketa, znani poslovneži, estrada.. Tudi tujci se nam pridružijo. Mesečna članarina je sicer malce višja kot v običajnih klubih, vendar za ta denar resnično noro uživaš v hudem luxuzu, se pravi v vsem kar ti srce oz. tič in picka poželi!!

Verjemi, da ti ne bo žal, če se nam boš pridružil, dobrodošel! Bejbe se tu vedno razveselimo novih, potrebnih tičev, željnih divjega fuka!! Kaj pa tvoja boljša polovica, ali ima tudi ona mogoče podobne želje? Npr moj tip je ravno takšen potreben hornic kot jaz.

Javi mi svoj mail, pa ti sporočim natančno lokacijo. Bodi prepričan, da bosta oba s kurcem več kot božansko uživala!! Evo ravno danes sem si še s tremi friendicami privoščila novincevega korenjaka. Najprej smo noro fukale med sabo, potem pa izmenično fafale tega huge in hard tiča. Kot vedno, sem tudi danes imela zadnji las na glavi zlepljen in trd od potoka sperme, naravnost božansko!! Pokavsal me je na sanku, prvorazredno!! Pridružil se mu je tudi moj tip, s kurcem direktno v mojo rit. In še rima se ouyeeeaaahhh..

Hvala, Runer, tudi jaz tebi želim obilo sexa, da bos živel svoje sexi fantazije!! In javi mi mail, da te kontaktiram privatno.

No limits……

Ej Horny45, kako je z vstopom v ta klub? Moras bit povabljen ali ne rabi? Koliko je mesecna clanarina?

Po tvojih opisih si zelo velika packa🤭

Lep seksualni dan😘

 

Horny45

Tudi mene zanima, da bi postal član tega kluba zato prosim za navodila kako do članstva…[email protected]

Včasih sem dokaj redno obiskoval SW klub v Šiški pri Jankotu tako, da so mi pravila jasna.

LP, Robi

 

New Report

Close