Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščem resno žensko

Iščem resno žensko

Star sem 43 let, simpatičen, zdrav, urejen, diskreten, vezan, dobro situiran, izobražen, mladosten…. Prihajam iz zahodne Slovenije. Iščem žensko najraje za daljše obdobje. Bodi urejena in resna, lahko si poročena, ločena, samska, leta niso pomembna. Če se tudi ti počutiš, da ti nekaj manjka, mi piši. Za začetek seveda samo klepet in pijača, da vidiva, če je kemija med nama:) Za srečanja, se lahko prilagodim tvojemu času….

[email protected]

Iščem, pa prosim samo resne. Oddaljenost ni ovira.

[email protected]

Iščem nekaj resnega, za daljše obdobje…piši na:

Še vedno iščem kakšno normalno žensko. Piši na:

sweetlover40@ proton.me

Star sem 43 let, urejen, diskreten, simpatičen, zdrav, urejen….iščem kakšno prijetno in urejeno žensko, najraje za daljše obdobje. Leta niso pomembna.  Piši na:

[email protected]

Me normalne smo z parterji in otroki zunaj.zdsj ko je lepo vreme.

 

Lepo bodi.

Še vedno iščem kakšno prijetno družbo. Piši

[email protected]

Še vedno iščem žensko, najraje za večkratna srečanja. Sem poročen, nagrada ni problem:)

[email protected]

    Sam sebi piši in se pofukaj

Pozdravljen,

kaj pa ženski lahko nudiš? Gre za kakšno sugar daddy varianto?

Pozdravljena,

Kaj lahko nudim je vse stvar dogovora….definitivno razvajanje kot je npr. obisk wellnessa, kakšno dobro kosilo, lahko izlet in pa seveda finančna nagrada. Ne iščem samo goli sex ampak žensko, ki bi bila v prvi vrsti prijateljica, ljubimka in ljubica. Če te kaj več zanima, mi piši na moj mail:

[email protected]

Iščem njo piši mi na:  [email protected]

Še vedno iščem žensko, resno za daljše obdobje. Lahko si poročena, ločena, samska, starost ni pomembna, pomembna je kemija. Dobiva se na kavi in vidiva, če se sva si zanimiva….piši na:

[email protected]

New Report

Close