Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem samsko žensko

Iščem samsko žensko

Nekaj takega ja.
Me veseli, da je tudi kaka normalna oseba tu gor. Večina jih pa je podn od podna.
[/quote]
Pa menda ne padaš na tako deško postavo? Bljak, kot bi imel enega mladega natreniranega fanta :-(((( To ni ženska postava.
https://www.instagram.com/p/zXb6nCxPlB/

Nekaj takega ja.
Me veseli, da je tudi kaka normalna oseba tu gor. Večina jih pa je podn od podna.
[/quote]
Pa menda ne padaš na tako deško postavo? Bljak, kot bi imel enega mladega natreniranega fanta :-(((( To ni ženska postava.
https://www.instagram.com/p/zXb6nCxPlB/
[/quote]

Kot sem napisala že zgoraj: anoreksične suhice niso po mojem okusu.
Ne vem kaj vam je ljudje, da mislite, da če nekomu debele niso všeč, je pa nor na anoreksične.


Pa menda ne padaš na tako deško postavo? Bljak, kot bi imel enega mladega natreniranega fanta :-(((( To ni ženska postava.
https://www.instagram.com/p/zXb6nCxPlB/
[/quote]

Kot sem napisala že zgoraj: anoreksične suhice niso po mojem okusu.
Ne vem kaj vam je ljudje, da mislite, da če nekomu debele niso všeč, je pa nor na anoreksične.
[/quote]
Saj ta ni tako anoreksična. Ima pa skoraj nič maščobe na trebuhu (in še kje). Poglej še kakšno njeno fotko, pa boš videl mišice. A ni to to, kar bi ti rad?


Pa menda ne padaš na tako deško postavo? Bljak, kot bi imel enega mladega natreniranega fanta :-(((( To ni ženska postava.
https://www.instagram.com/p/zXb6nCxPlB/
[/quote]

Kot sem napisala že zgoraj: anoreksične suhice niso po mojem okusu.
Ne vem kaj vam je ljudje, da mislite, da če nekomu debele niso všeč, je pa nor na anoreksične.
[/quote]

Kot si napisala??????? He he, do zdaj sem mislila, da si samski očka, očitno si samska mamica, ki ji je vročina udarila v glavo. Nov vročinski val pa to…..daj, pojdi raje prah pobrisat!

Kaj berem? Da to sploh ni debeli starac ampak ena zenska pokveka?? Ej folk je ubrisan majkemi haha svasta

Pa saj se je samo zmotila, nooo. :-)))))))))))))))))

Stanovanje imam. Delnic nimam. 38. plačni razred, JU. Nisem v NS.
Mi pa ne sedejo debele ženske.
[/quote]

38. plačni razred pri 51. letih (rang višjega svetovalca)? Hja, s tem se pa ni za hvalit. Pa brez zamere.


Kakšno zvezo bi pa ti imel z vezano?
[/quote]

Tako kot bi se dogovorila. Te zanima? 🙂
[/quote]
Niti v sanjah. Prvič ne prenesem lažnivcev in prevarantov in drugič imam najslabše možno mnenje o ljudeh, ki se mešajo v tuje zveze.

Stanovanje imam. Delnic nimam. 38. plačni razred, JU. Nisem v NS.
Mi pa ne sedejo debele ženske.
[/quote]

38. plačni razred pri 51. letih (rang višjega svetovalca)? Hja, s tem se pa ni za hvalit. Pa brez zamere.
[/quote]

Ti verjetno ne živiš v Slovniji a ne?
V Sloveniji ima ogromno ljudi manj kot 800€.

38. plačni razred pri 51. letih (rang višjega svetovalca)? Hja, s tem se pa ni za hvalit. Pa brez zamere.
[/quote]

Ti verjetno ne živiš v Slovniji a ne?
V Sloveniji ima ogromno ljudi manj kot 800€.
[/quote]

Ah no, priznaj pač, da neke kariere ravno nimaš. Plače pa tudi ne. Jaz sem 14 let mlajš, pa imam 46. razred. Pa brez nekih političnih potiskov.

Ti verjetno ne živiš v Slovniji a ne?
V Sloveniji ima ogromno ljudi manj kot 800€.
[/quote]

Ah no, priznaj pač, da neke kariere ravno nimaš. Plače pa tudi ne. Jaz sem 14 let mlajš, pa imam 46. razred. Pa brez nekih političnih potiskov.
[/quote]

Moj namen ni tekmovati z monovci glede plače.

Ti verjetno ne živiš v Slovniji a ne?
V Sloveniji ima ogromno ljudi manj kot 800€.
[/quote]

Ah no, priznaj pač, da neke kariere ravno nimaš. Plače pa tudi ne. Jaz sem 14 let mlajš, pa imam 46. razred. Pa brez nekih političnih potiskov.
[/quote]

Bravo! Pet plačnih razredov gor takoj ob zaposlitvi? :))

Ah no, priznaj pač, da neke kariere ravno nimaš. Plače pa tudi ne. Jaz sem 14 let mlajš, pa imam 46. razred. Pa brez nekih političnih potiskov.
[/quote]

Bravo! Pet plačnih razredov gor takoj ob zaposlitvi? :))
[/quote]
Ne, ne takoj.

Bravo! Pet plačnih razredov gor takoj ob zaposlitvi? :))
[/quote]
Ne, ne takoj.
[/quote]

Evo, to je nekaj.

Ti verjetno ne živiš v Slovniji a ne?
V Sloveniji ima ogromno ljudi manj kot 800€.
[/quote]

Ah no, priznaj pač, da neke kariere ravno nimaš. Plače pa tudi ne. Jaz sem 14 let mlajš, pa imam 46. razred. Pa brez nekih političnih potiskov.
[/quote]

Zdaj bodo kešp. priletele. Ena se je že nalepila nate.

Ah no, priznaj pač, da neke kariere ravno nimaš. Plače pa tudi ne. Jaz sem 14 let mlajš, pa imam 46. razred. Pa brez nekih političnih potiskov.
[/quote]

Zdaj bodo kešp. priletele. Ena se je že nalepila nate.
[/quote]

Avtor išče žensko, ki je dvajset let mlajša od njega (začel je pri starosti 30 let), brez otrok in ki ne želi imeti otrok, z idealno postavo in majhnim oprsjem, potem te pa moti, da smo mu našli Ahilovo peto?

Ah no, priznaj pač, da neke kariere ravno nimaš. Plače pa tudi ne. Jaz sem 14 let mlajš, pa imam 46. razred. Pa brez nekih političnih potiskov.
[/quote]

Bravo! Pet plačnih razredov gor takoj ob zaposlitvi? :))
[/quote]

Antilopa, matematika ti dela malo težav.

Ponovi vajo:
51 – 14 = ?

Zdaj bodo kešp. priletele. Ena se je že nalepila nate.
[/quote]

Avtor išče žensko, ki je dvajset let mlajša od njega (začel je pri starosti 30 let), brez otrok in ki ne želi imeti otrok, z idealno postavo in majhnim oprsjem, potem te pa moti, da smo mu našli Ahilovo peto?
[/quote]

Ne piše, da mora biti 20 let mlajša. Ni pa nič narobe, če je :).
Ja, brez otrok, ker pri 50+ se pa res ne mislim več ubadat z otroci. Moj je že konec z OŠ.
Ne, ne iščem ženske z idealno postavo. Oprsje pa normalno.
Mi je pa zanimivo, da ste ženske tako mahnjene na keš.
No takih žensk, ki ste mahnjene ne keš, tako ali tako ne iščem. Je pa zanimivo, da vas je toliko takih tu gor. Samo verjetno boste ostale samske, ker ima samo cca. 1/4 ljudi nadpovprečno plačo. Povprečna je pa tam okrog 1100€.
Toliko o tem koliko imate šans, da boste dobile bogatega tipa.

Polna luna, tebe daje polna luna….Pet plačnih razredov ob zaposlitvi je npr. pri nazivu podsekretar – začetni razred 41. in pet dodatnih razredov…46. plačni razred. Gre pa za osebo, ki je za 14 let mlajša od avtorja. Ampak, ta fant, je na drug način prišel do tega plačnega razreda, postopoma. To nima veze z matematiko, ampak s poznavanjem tega sistema.

In zakaj ne padam na debele ženske?
Ker sem tudi sam brez vampa, ker veliko športam, kolesarim, hodim v hribe. In ja, zato so mi privlačne ženske, ki so take. Neka bejba, ki vse dneve prečepi pred TV ali pa pri frizerju, taka me ne zanima, ker se z njo nimaš kaj pogovarjat.

Ker si sama debela brezvoljna baba! nehaj že nakladat!

Avtor išče žensko, ki je dvajset let mlajša od njega (začel je pri starosti 30 let), brez otrok in ki ne želi imeti otrok, z idealno postavo in majhnim oprsjem, potem te pa moti, da smo mu našli Ahilovo peto?
[/quote]

Ne piše, da mora biti 20 let mlajša. Ni pa nič narobe, če je :).
Ja, brez otrok, ker pri 50+ se pa res ne mislim več ubadat z otroci. Moj je že konec z OŠ.
Ne, ne iščem ženske z idealno postavo. Oprsje pa normalno.
Mi je pa zanimivo, da ste ženske tako mahnjene na keš.
No takih žensk, ki ste mahnjene ne keš, tako ali tako ne iščem. Je pa zanimivo, da vas je toliko takih tu gor. Samo verjetno boste ostale samske, ker ima samo cca. 1/4 ljudi nadpovprečno plačo. Povprečna je pa tam okrog 1100€.
Toliko o tem koliko imate šans, da boste dobile bogatega tipa.
[/quote]
Meni je pa zanimivo, zakaj bi en ata pri petdesetih, ki je mahnjen na neke točno določene gabarite in letnice rojstva in točno določen odnos do rekreacije in prokreacije, lahko komurkoli očital, da je mahnjen na karkoli?


Že mogoče je napisal, da je tekom let napredoval za 5 razredov, ne pa takoj.


Že mogoče je napisal, da je tekom let napredoval za 5 razredov, ne pa takoj.
[/quote]

Uffa tu je pa vroče:))) Bom brala zvečer za zabavo…
Nekaj mora bit zanimivga , da ste tolko strani naštepali..in to samooo danes…:)))

Tip s karakteristikami o katerih pise ta ostareli debelinko ali debelinka??? bi ze v reali nasel kaj zase. Tko je pa najbrz skart roba.
Sploh pa ta forum niso zenitni oglasi zato predlagam op da zbrise to.

New Report

Close