Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem samsko žensko

Iščem samsko žensko

Prestar zame in prestara zate. Imam jih 45. Pa plačilni razred v ju sem višje.
Je še kakšen kandidat?

Lahko se je hvalit s plačnim razredom v JU, če ti službo, kdo zrihta. Če ti je ne in prej nisi bil v javni upravi, imaš lahko 30 let delovnih izkušenj in te butnejo v najnižji razred. Taka je pri nas realnost.

Pri 51 očka? Očka? Resno?

Ma kaksen ocka. To je en debeli glupi ded ali pa ena debela monovska gos!

Itak, da je vse skupaj izmišljeno ampak izraz očka pa mene niti malo ne moti. Tako jaz kličem svojega očeta od kar pomnim in tako ga bom klicala vedno, pa bo čez par dni star 90 let. Kako pa ti kličeš svojega očeta?? Resno sprašujem, ker res ne vem zakaj bi moral nek naziv z leti spreminjati. Zaradi okolice? Sama se požvižgam nanjo. Moj očka je pač moj očka in zaradi tebe in drugih ne bo postal ne oče, oča, deda, stari, foter…..pa če bo tebe zaradi tega kap, te pa bo, tvoja stvar 🙂

Itak, da je vse skupaj izmišljeno ampak izraz očka pa mene niti malo ne moti. Tako jaz kličem svojega očeta od kar pomnim in tako ga bom klicala vedno, pa bo čez par dni star 90 let. Kako pa ti kličeš svojega očeta?? Resno sprašujem, ker res ne vem zakaj bi moral nek naziv z leti spreminjati. Zaradi okolice? Sama se požvižgam nanjo. Moj očka je pač moj očka in zaradi tebe in drugih ne bo postal ne oče, oča, deda, stari, foter…..pa če bo tebe zaradi tega kap, te pa bo, tvoja stvar 🙂
[/quote]

Jaz svojega očeta kličem ati.
Ampak on sam sebi ne reče ati 🙂 In bi bilo rahlo smešno, če bi on sebe (vdovca) oglaševal kot samskega atija, kaj meniš?
Tudi jaz sebi ne rečem, da sem samska mamica. Ampak kvečjemu, da sem samska ženska.
Tako da ja, če star dedec sam sebi govori, da je očka, je to smešno. In če stara baba, kot sem jaz, sebe imenuje mamica, je tudi smešno. To paše mladim ljudem s predšolskimi otroki. Potem se mora pa počasi nehat no, popkovina prerezat, sebe spet videt kot osebo, ne samo v vlogi starša.

Noup. JU odpade.

Sami dobro stoječi megadedci, ki obupno iščejo babo, kar ponavadi uspe vsakemu dedcu, ki to res hoče.

Jz iscem takega 100miljonov 40vrocine 70 let kandidati pisite v zs….

Avtor išče žensko, ki je dvajset let mlajša od njega (začel je pri starosti 30 let), brez otrok in ki ne želi imeti otrok, z idealno postavo in majhnim oprsjem, potem te pa moti, da smo mu našli Ahilovo peto?
[/quote]

Ne piše, da mora biti 20 let mlajša. Ni pa nič narobe, če je :).
Ja, brez otrok, ker pri 50+ se pa res ne mislim več ubadat z otroci. Moj je že konec z OŠ.
Ne, ne iščem ženske z idealno postavo. Oprsje pa normalno.
Mi je pa zanimivo, da ste ženske tako mahnjene na keš.
No takih žensk, ki ste mahnjene ne keš, tako ali tako ne iščem. Je pa zanimivo, da vas je toliko takih tu gor. Samo verjetno boste ostale samske, ker ima samo cca. 1/4 ljudi nadpovprečno plačo. Povprečna je pa tam okrog 1100€.
Toliko o tem koliko imate šans, da boste dobile bogatega tipa.
[/quote]

Saj verjetno bos tudi ti ostal samski, ze to, da objavljas svoj placilni razred tu na forumu, pove vse o tebi, da si en star obupanec, ki pa zelo rad sanjari, da bi imel eno dvajset let mlajso, pa brez otrok pa z lepo postavo, ja pajade. Srecno kekec!

Avtor, mi je žal, da je nate padel ves gnev tukajšnjih čudakov. Jaz mislim, da si čist fejst dec in ti želim, da bi spoznal fajn sopotnico 🙂

Zunaj je veliko žensk, ki so super. Problem vidim več ali manj le v tem, da bo res težje najt mlado damo, ki si (zares zares) ne želi otrok.

Če jih imaš 51, bi imho lahko krasno fural s kakšno športno mamico cca 40 ali 45. So ene zelo gajstne 🙂

Res je, če prideš na novo v JU in če si prej delal nekje v gospodarstvu, vseeno kar lepo na začetku štartaš.

Hvala za lepe želje :).
Tudi tebi vse fajn.

😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

38. plačni razred pri 51. letih (rang višjega svetovalca)? Hja, s tem se pa ni za hvalit. Pa brez zamere.
[/quote]

Ti verjetno ne živiš v Slovniji a ne?
V Sloveniji ima ogromno ljudi manj kot 800€.
[/quote]

ja že, samo če upoštevaš preživnino, potem nisi več tako dobro stoječ, ne? …

New Report

Close