Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu IŠČEM ZELO STROGO SAMSKO DOLGOLASO GOSPODARICO-DOMINO

IŠČEM ZELO STROGO SAMSKO DOLGOLASO GOSPODARICO-DOMINO

Sem samski ubogljiv moški srednjih let.Iščem zelo strogo dolgolaso dominantno žensko ljubiteljico šeškanja čez kolena po nagi riti z odprto dlanjo,oprijetih usnjenih,latex,pvc in vinil kril ter oblek in usnjenih lakastih špičastih salonarjev z visoko,ozko,tanko petko in tankim podplatom katera bi me zelo strogo vzgajala in me zelo pogosto(vsaj enkrat na dan,še raje pa 6-10 x na dan) dala-upognila čez kolena in me zelo močno našeškala po nagi riti z odprto dlanjo.Možna tudi trajna veza. Iščem zelo strogo dolgolaso GOSPODARICO-DOMINO,katera bi me večkrat na dan dala upognila čez kolena na takšen način,da se z rokami in nogami ne bom dotikal tal-roke in noge med šeškanjem nemočno bingljajo v zraku in me zelo močno ter zelo dolgo našeškala po nagi riti največ z odprto dlanjo,pa tudi s šibo,palico,usnjenim bičem,kuhalnico,različnimi šeškalniki,iztepačem-prakarjem in usnjenim širokim lakastim ženskim pasom.Želim,da je šeškanje tako zelo močno,da bom jokal,vpil na ves glas od bolečin in prosil za milost-ker,do sedaj še nisem bil našeškan tako zelo močno,da bi jokal,si pa to zelo želim in tudi potrebujem.Lahko sem njen osebni-hišni suženj na zelo dolgi rok-lahko tudi za vedno.Možna trajna veza.

New Report

Close