Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem zobozdravnika

Iščem zobozdravnika

Pozdravljeni,

rada bi si uredila zobe.Sicer imam zobozdravnico a se že dobesedno bojim k njej saj mi je že dva zoba zafrknila,da sta morala nazadnje ven.Dva pa sta že tudi na podobni poti.Iščem nekaj samoplačniškega,dobrega in ugodnegsa,saj vem,da drugače v teh časih ne gre.Pripravljena sem tudi na zdravljenje v tujini.

Mogoče poznate koga,kakšen namig,nasvet,priporočilo,karkoli.Super bi bilo,če je možnost obročnega plačila.Prosim za pomoč,hvala.

Ti se bojiš k zobozdravniku pa ti je zobozdravnica zafrknila dva zoba. Ma nemoj. Točno poznam take imam kolegico ki se kao blazno boji in ne hodi na termine zobe pa take da se Bog usmili to da si jih ne čisti nima nobene veze s tem da ji zobje gnijejo. Vse so drugi krivi. Pol bi pa poceni al pa zastonj samoplačniško.  takrat ko gre k zobozdravniku pa si da amalgamsko plombo. Bolano. Pejt v bosni pa si tam zrihti zobe pa boš videla kako ti res zajebejo zobe. Ta strah je je neki sej nisi stara 5 let odrasti. Za vsako storitev ti pripada anestezija tako da nimaš izgovorov packa nemara.

Mislim ej,pa kje mi živimo.Da si si vzel/vzela čas za tako nekoristen komentar nekomu,ki prosi pomoč,ki ga sploh ne poznaš,ga opljuvaš…Rekla bi,da si zelo osamljena oseba,brez srca,ki si polni ego na račun ostalih.In za trenutek se ti nasmehne a si kmalu zopet sam/sama.Žal mi je za tebe,potrebuješ duševno pomoč saj sem mnenja,da te v krog prijateljev nihče ne sprejme,ker podajaš vedno tako črna mnenja.

Vem,da te ne zanima a ti vseeno povem.Zobe si umivam vsak dan,vsaj 2x in ja,redno hodim k zobarju.Ampak moja stara zobarca je šla v penzijo,nova se pa trudi ampak ne zna delati.To je to.Žal.

Zato sem se obrnila na forum po pomoč.Kaj sem našla?Nekoga,ki še bolj potrebuje pomoč.

Jaz te razumem. Tudi meni je moj zlati zobar, kateremu sem dolga leta zaupala uničil pol zob tako, da je polnil svoj račun prek zzzs. Namreč, če te zob boli in ti uniči živec, imaš mrtev zob, za to pa dobijo plačilo, ker ga kao zdravijo, da ostane v dlesni. A mrtev zob je strup za telo! Kasneje ti delajo mostičke, implantate in tako ostajaš vedno stranka. To je samo biznis žal. Jaz ne zaupam nikomur več. Danes sem dobila nasvet od prijateljice, kontakt od zobarja, ki naravno biološko zdravi zob : Damir Škripec. Nisem ga še kontaktirala, ga ne poznam, zato ti ne bom priporočala, a le kot informacija, da obstaja, pa ti vidiš kako in kaj dalje. Ali ga boš kontaktirala, šla na pregled ali ne. Jaz bom nekaj morala ukreniti, ker tam kjer sem je obup. Veliko zobarjev ne zna pravilno odstraniti amalgamskih plomb – celostno poskrbeti za telo in naredijo precej škode. Žal mi je, da si v taki situaciji in da ne moremo zaupati zobarjem, a tako je

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5892, 27.05.2022 ob 20:55

Ti se bojiš k zobozdravniku pa ti je zobozdravnica zafrknila dva zoba. Ma nemoj. Točno poznam take imam kolegico ki se kao blazno boji in ne hodi na termine zobe pa take da se Bog usmili to da si jih ne čisti nima nobene veze s tem da ji zobje gnijejo. Vse so drugi krivi. Pol bi pa poceni al pa zastonj samoplačniško.  takrat ko gre k zobozdravniku pa si da amalgamsko plombo. Bolano. Pejt v bosni pa si tam zrihti zobe pa boš videla kako ti res zajebejo zobe. Ta strah je je neki sej nisi stara 5 let odrasti. Za vsako storitev ti pripada anestezija tako da nimaš izgovorov packa nemara.

Ne govori neumnosti, zobozdravniki, ki delajo na koncesijo, ti namerno zajebejo zobe, da prideš do njih samoplačniško. Seveda v kolikor niso preobremenjeni, od Avstrijcev, ali Italijanov. Tako, da ja pojdi na Hrvaško ali v Bosno, imela boš identično storitev z mnogo nižjimi stroški. Banjaluka je postala  pravi raj, za zobozdravstvene storitve.Mnogi imajo pozitivne izkušnje.

Blaži Jančar iz Lj. Jemlje zasebno in mogoče tudi na koncesijo, če ima še frej. Itak pa daje sam še bele plombe, kar je treba doplačati. Meni ni ničesar zjebala. Zrihtala mi je vse zobe in grem samo še 1x na 2 leti na kontrolo ali pa še manjkrat.

Pejt u Maroko. Te bojo kar na ulci na pručko posedli pa spulili al pa izbili če ke kej boli.

Ti si pa res no,…

Pa sprašujem zato,ker ko grem na potrebo ne letijo iz mene €….Žal nisem med bogatimi,si pa res želim lepega nasmeha.Sem upala na kakšen komentar-ful poceni,res dobro,prijazni,na obroke,…Saj bom plačala,vem da ni nič zastonj.Ampak vsaj na obroke,ki ne bodo 300€/mesec.Žal ne živim na veliki nogi🤷

Odgovor na objavo uporabnika
Delovka, 08.06.2022 ob 22:03

Ti si pa res no,…

Pa sprašujem zato,ker ko grem na potrebo ne letijo iz mene €….Žal nisem med bogatimi,si pa res želim lepega nasmeha.Sem upala na kakšen komentar-ful poceni,res dobro,prijazni,na obroke,…Saj bom plačala,vem da ni nič zastonj.Ampak vsaj na obroke,ki ne bodo 300€/mesec.Žal ne živim na veliki nogi🤷

Na obroke ne bo nic

kg dent, laporje (turjak). ugoden cene, prijazni, vse BP.

 

 

Krunoslav je najboljši.

Hodim v ZD Šiška, super dr., vse zrihta, se zelo potrudi, plačam samo nadstandard. Ne vem če še sprejema, je pa nekaj drugih, ki sprejemajo. Zakaj ste tako navalili na privat? Ne veste kam z denarjem?

Odgovor na objavo uporabnika
Uf, 27.05.2022 ob 22:05

Jaz te razumem. Tudi meni je moj zlati zobar, kateremu sem dolga leta zaupala uničil pol zob tako, da je polnil svoj račun prek zzzs. Namreč, če te zob boli in ti uniči živec, imaš mrtev zob, za to pa dobijo plačilo, ker ga kao zdravijo, da ostane v dlesni. A mrtev zob je strup za telo! Kasneje ti delajo mostičke, implantate in tako ostajaš vedno stranka. To je samo biznis žal. Jaz ne zaupam nikomur več. Danes sem dobila nasvet od prijateljice, kontakt od zobarja, ki naravno biološko zdravi zob : Damir Škripec. Nisem ga še kontaktirala, ga ne poznam, zato ti ne bom priporočala, a le kot informacija, da obstaja, pa ti vidiš kako in kaj dalje. Ali ga boš kontaktirala, šla na pregled ali ne. Jaz bom nekaj morala ukreniti, ker tam kjer sem je obup. Veliko zobarjev ne zna pravilno odstraniti amalgamskih plomb – celostno poskrbeti za telo in naredijo precej škode. Žal mi je, da si v taki situaciji in da ne moremo zaupati zobarjem, a tako je

 

Veliko sreče pri Škripcu hahaha

Ti povem koliko dobiš od zzzsza zdravljenja zoba, ki ima tri kanale 100 EUR. S tem da prideš včasih trikrat ali štirikrat za en zob. Obisk ni ovrednoten. Pa sploh ne vem kakšno prepričanje da je zdravljen zob strupen zdravljenja so v večini primerov uspešna in imaš lahko lasten zob namesto impl….. Ven ga lahko daš še vedno. Če pa ne želiš zdravljenih zob pa imaš vedno možnost da ga daš ven. Ne razumem. Če ti en zobozdravnik ne odgovarja ne pomeni da drugemu ne . Pač zamenjaj zobozdravnika imaš to pravico.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 27.05.2022 ob 22:05

Ne govori neumnosti, zobozdravniki, ki delajo na koncesijo, ti namerno zajebejo zobe, da prideš do njih samoplačniško. Seveda v kolikor niso preobremenjeni, od Avstrijcev, ali Italijanov. Tako, da ja pojdi na Hrvaško ali v Bosno, imela boš identično storitev z mnogo nižjimi stroški. Banjaluka je postala  pravi raj, za zobozdravstvene storitve.Mnogi imajo pozitivne izkušnje.

Ja to je pomen zobozdravnika da ti jebe zobe.

    Če te zob boli kaj pa naj bi naredil možno je samo zdravljenje ali pa ekstrakcija.

Odgovor na objavo uporabnika
Nitine, 09.06.2022 ob 06:45

Hodim v ZD Šiška, super dr., vse zrihta, se zelo potrudi, plačam samo nadstandard. Ne vem če še sprejema, je pa nekaj drugih, ki sprejemajo. Zakaj ste tako navalili na privat? Ne veste kam z denarjem?

Ker mislijo da bo ful boljše. Pa bi če je zobozdravnik dober je preko ZZZS ja ali pa privat.

Jaz hodim v Domžale, dr. Barbara Škrlj Golob, ima koncesijo, vendar je precej posegov za plačat. Najprej ti bo naredila pregled, potem te bo poslala na ustno higieno (brez tega ne dela), potem pa naprej. Takoj ti bo povedala, kaj je za narest, koliko stane in koliko časa čakaš na zavarovalnico in kako je če plačaš. Odločitev je tvoja, nič ne sili. Vendar moraš bit resna. Je zelo dobra zobozdravnica, ve, kaj dela, natančna, ima diplomo tudi iz laserske dentologije. Priporočam. Meni je nasmeh res lepo uredila. Imam pa slabe zobe, tudi genetsko.

New Report

Close