Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščemo pomoč pri negi za starejšo osebo

Iščemo pomoč pri negi za starejšo osebo

Moji stari starši štejejo čez 80 let. Dedek je zaradi kapi slabo pokreten. Živita doma, v svojem stanovanju, čakalne vrste za dom so dolge. Babica vse potrebne nege ne zmore več sama.
Z organizacijami ala “Pomoč na domu” nista bila zadovoljna zaradi nezanesljivosti – so bili dogovorjeni ob uri, pa so zamujali tudi tri ure, ali čez uro ali dve sporočili, da jih sploh ne bo.
Zato iščeta zanesljivo osebo, ki je pripravljena pomagat pri negi. Živita v Ljubljani v Šiški.
Ali kdo pozna tako osebo? Ali kdo pozna bolj pravi forum za tako vprašanje?
Če bi kdo kakorkoli lahko pomagal, bomo zelo veseli. Lahko na forum ali direktno na mail.

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Lahko vprašam gospo, ki jo dobro poznam in ima izkušnje vendar bi prej rada vedela za kakšno pomoč bi šlo, kolikrat na teden, dopoldne ali popoldne in kakšno je plačilo?

Lp,P

Sama že 15 let pomagam ostarelim. Za kakšno nega gre, za koliko ur dnevno potrebujeta pomoč, kakšno pomoč poleg nege še potrebujeta, kje točno stanujeta (zaradi parkirišča)?

Se bom natančno posvetovala z babico in se oglasim. Ali mi lahko pustiš mail in pošljem natančne podatke, ko bodo znani? Pomoč bo potrebna v novembru.

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Ali mi lahko tudi ti pustiš mail?
Stanujeta pa v Šiški, na drugi strani Celovške kot je kino Šiška (nizki starejši bloki med Celovško in progo).

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Dobro, mail je : [email protected]

Javlja mi “Delivery to the following recipients failed.”
A mi lahko ti pošlješ mail na [email protected]?
Pa hvala.

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Eh ja prepoln predal, sem poslala mail.

Živjo, poznam mlajšo gospo, ki nekajkrat na teden obiskuje starejše ljudi, jim kaj skuha, pospravi itd. Je pa zelo vesele narave in ker jo že dolgo poznam, vem da je zanesljiva. Če vas zanima, lahko pokličete na 031/665-376 in se sami z njo pogovorite.

Lp, Danaja

New Report

Close