Najdi forum

Naslovnica Forum Arhiv Ženski in moški čvek Iščeva nove ljudi za prijateljsko druženje

Iščeva nove ljudi za prijateljsko druženje

Pozdravljeni,

Sva družaben par iz Goriške regije, ki išče nove stike za prijateljska druženja. Najraje bi spoznala kakšen par, s katerim bi imela skupne interese in teme za pogovor, v starosti med 25 in 45 let. Druženje je lahko izlet, večerja, kartanje, dober kozarec vina… Seveda ste dobrodošli tudi posamezniki ali družbica, ki rada spoznava nove ljudi in bi naju sprejela medse.
Trenutna situacija je marsikoga spremenila, veliko ljudi je po najinih opažanjih kar ostalo doma, tudi ko je bilo druženje dovoljeno. Ujameva se z ljudmi, ki razmišljajo s svojo glavo in se zavedajo, da je v življenju zelo pomembno, da te obdajajo podobno misleči ljudje.
Želiva si spoznati osebe iz Goriške regije in širše, glede na to, da si v Sloveniji relativno hitro kjerkoli. 🙂
Razna svinganja pri nama odpadejo, tako da s takimi komentarji lahko kar odjadrate na kakšno drugo temo. Verjameva, da za take stvari obstaja kakšna druga spletna stran.
Če pa ima kdo le idejo kje bi lahko spoznala kar iščeva, kar na dan z besedo. 😀

Pojdita na izlet in spoznavajta nove, drugačne ljudi, mogoče bosta morala narediti kaj glede mišljenja in komunikacije… kot vsi, sam nisem izjema.
Pa srečno!

Osebno sem spoznal da je bila ta kriza ravno pravšnja za spoznat kdo je del klape in kdo odpade…… tisti ki odpadejo ko jih jebe, tisti ki so ostali super….. drgač pa če zavijeste kej proti Kvarnerskemi zalivi, javte pa nardimo en bbq (smo na slovenski strani meje) =) za vino, šnopc,…. karte in ostale druzbene igre pa ni panike =) Oboje vedno pri roki =) ….. Sam ne monopoli k vedno zgubim =) =) =)


O ti šment
jaz sem pa ravno na swinganje pomislil.
spet ne bo nič.

Tudi nama z partnerjem bi prisla prav druzba. Sva pa oba stara 50 let z se manjsimi otroci. Sva iz okolice Postojne. Vesela bi bila, ce bi spoznala druzine za druzenje, sprehode in izlete v prostem casu. Lahko ste iz sirse okolice Postojne, iz goriskega konca, lahko pa tudi iz Ljubljane, saj sva veliko tudi tam.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close