Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščeva par

Iščeva par

Iščem prijateljico od 40 do 60let po možnosti iz Zasavja ali okolice do 50km za klepet druženje če iskra preskoči lahko tudi kaj več, sem urejen ločen 40letni očka.

[quote=R0se post_id=14036611 time=1616136404]
iscem moskega :
-35+ za dopisovanje,prijateljstvo …
-ljubljana in okolica…
-zazeljen juznjak
-resen

sama sem v vezi,lusna,vitka ,92 letnik
[/quote]

Hej! Sem samska punca iz Kopra, na papirju jih imam 31, kažem jih malo manj 🙂
Iščem prijatelja/sugar daddy-ja, ki bi mi bil pripravljen v zameno za redna prijetna druženja plačevati mesečno najemnino za stanovanje.

[email protected]

Sem 29 letni samostojen moški z jasnimi cilji v življenju iz štajerskega konca. Želim spoznati preprosto žensko z katero bi si lahko stvaril družino. Vse zainteresirane pisite na moj mail: [email protected]

Sem v 40-tih letih, za popestritev v spolnosti iščem poročeno, vezano žensko, za daljše obdobje. Če tudi tebe mikajo prepovedani trenutki v dvoje in znaš biti diskretna, se mi javi na mail

[email protected]

Sem mlad fant (seveda polnoleten). Želim spoznati žensko za pogovore in druženja lahko pa se razvije tudi kaj več. Po karakterju sem miren, nevsiljiv, skoraj vse me spravi v smeh, skratka optimist. Zunanji videz pa je športna postava (ne našpikan od steroidov). V prostem času se zelo rad ukvarjam z fitnesom, hodim na sprehode, jem dobro hrano in vozim avto. Imam veliko prijateljev, občutno manj pa pravih prijateljic. Starost je od 18- naprej, saj so leta le številke. Skratka iščem žensko za pogovore, družbo, pijače, zabave, morda pa kasneje tudi kaj več. Nisem eden tistih, ki bi že na prvem zmenku želeli… Zelo mi je všeč če je ženska urejena in ima močan karakter in ve kaj si želi.
Upam, da se najdeva 😉
Gmail: [email protected]

Iščem starejšo žensko za erotično masažo in sicer obojestransko, lahko pa tudi jaz zmasiram samo tebe. Kamor seže domišljija.lp

Pozdravljene,

sem 38 letni tip, iz LJ, v vezi. Če te vzburja misel na podrejenost in podobno, mi piši. Zaenkrat iščem samo pogovor. Samo ženske, 18+

[email protected]

sem 45 letni moški in iščem kakšno z Dolenjske ,če si osamljena se javi.če so močnejše postave in obdarjena še boljše.nula tri ena tri nula štiri štiri štiri devet

Iščem zelo strogo dominantno dolgolaso podjetnico-šefico ljubiteljico usnjenih,latex,vinil,pvc kril ter oblek in usnjenih špičastih lakastih salonarjev z visoko,ozko,tanko petko in tankim podplatom katera bi me zaposlila in me za moje napake kaznovala tako,da bi me dala-upognila čez kolena in me zelo močno našeškala po nagi riti z odprto dlanjo!

Sem samski ubogljiv moški srednjih let.Iščem zelo strogo dolgolaso dominantno žensko ljubiteljico šeškanja čez kolena po nagi riti z odprto dlanjo,oprijetih usnjenih,latex,pvc in vinil kril ter oblek in usnjenih lakastih špičastih salonarjev z visoko,ozko,tanko petko in tankim podplatom katera bi me zelo strogo vzgajala in me zelo pogosto(vsaj enkrat na teden) dala-upognila čez kolena in me zelo močno našeškala po nagi riti z odprto dlanjo.Možna tudi trajna veza.

Postaven, urejen, star 29let iščem dekle za avanturo brez obveznosti.
180/75

Lahko me kontaktiras na [email protected]

sem 36 letni, poročen oče 3 otrok, a žal zapuščen. vedno zvest in nežen, ki ga je žena varala in zapustila. želim si spoznati simpatično damo do 35 let, lahko s podobno izkušnjo , da bi mi popestrila kak večer. vezane niste zaželjene, saj nisem razdiralec družin. sem iz okolice Kranja. piši na zs ali [email protected]

Javi se [email protected]

Iščem žensko, staro do 35 let za pogovor, druženje, norčije, aktivnosti v naravi (sprehodi, hribi, gorništvo…), če se ujameva, pa lahko še za kaj več. Glede na trenutne omejitve je zaželjeno, da prihajaš z naše prelepe Goriške regije :).

Mika me ena malce drugačna ter ne ravno vsakdanja želja…
Iščem pa žensko, ki bi bila za enkratno diskretno avanturo, v zameno za nagrado.

Glede denarja… sliši se čudno ter nenavadno. Ampak v življenju je tako, da je potrebno kdaj storiti malce drugače, kot bi običajno človek storil, če želi izpolniti svojo fantazijo. Po eni strani, me ta drugačen način z denarjem in neznanko zelo vzburja, priznam. Zame bo to glede denarja prvič… ampak ker je želja, zakaj je nebi poizkusil izpolnit.

Vem obstajajo ženske, ki so za denar, ko ti reče, plačaj mi in ti dam noge narazen.
Žal me takšen tip žensk ne zanima, tako da tudi tebe ne primerjam s tem, ker vem, da kar ti bom dal, je to izključno moja ideja.

malce sem bil dolg in upam da nisem preveč zakompliciral ter zafilozofiral.

[email protected]

Še nikoli nisva poskusila trojčka z žensko, ker se nama nobena ne javi. Sva par sredi tridesetih, ona bsx. Zelo si želiva odprto punco za malo popestritve v postelji. Bodi preprosta in predvsem resna. Sva zelo prijeten in simpatičen par brez izkušenj. Nimava nobenih predsodkov. Sva nežna in nekonfliktna. Nama boš uresničila te fantazije? Piši nama na [email protected]

Moški prosim obvoz, niti se ne trudite. Hvala.

Hej.

Se najde kakšna punca oz. dama, ki jo lahko povabim na pijačo, klepet brez zavor in še kaj, danes zvečer?
Če te zanima mi piši na [email protected] in ti lahko pošljem še fotko.

Lep petek vsem.

zdravo se najde tukaj kakšna dama bbw močnejše postave z večjim oprsjem,zberi pogum pa se javi,greva na pijačo potem pa vidma za naprej.069 685 117

Iščem kako zensko za druženje, pijačo ali resno zvezo, naj bo iz obale ni pa nujno. Isčem pa v razponu od 25 do 40 let, sam imam 32 let, če je katera zainteresirana naj piše na mail [email protected].

Lep pozdrav dame.

Naj se najprej predstavim, sem vezan moski, star 40 let, 181 cm visok, 85 kg, rjavolas, kratko ostrizen, rjave oci…. na splosno moj izgled dame ocenjujejo kot zelo dober oz simpaticen, seveda pa imajo vsake oci svojega malarja in definitivno kaksni tudi nisem vsec 🙂
Naj dodam, kar je meni sicer samoumevno, da zelo skrbim zase in za svojo urejenost ter cistoco.

Toliko o meni….

Kaj iscem?
Urejeno damo, za obcasna redna srecanja, recimo 1x tedensko. Pricakujem, da si simpaticna, urejena in pa stabilna kot oseba.

Kaj nudim?
Dober seks (no vsaj upam haha), in pa mesecno nagrado v visini po dogovoru (s tem ne mislim na drobize tipa sto evrov, ampak konkreten znesek za ustrezljivo damo)
Nagrada pa ne pomeni, da iscem prostitutko, za iskanje le teh obstajajo drugi portali, me NE zanimajo.

Zainteresirane prosim, da se javijo z kratkim opisom (izgled, postava, pricakovanja itd.) na email naslov :
[email protected]

Lp,
XxX

Rose, imaš kakšen kontakt?

iscem zrelega resnega tipa za dopisovanje in mogoce druzenje. veza samski porocen nima veze
lj in okolica
karkoli sam slovenc ne😂
iskalci zabav in z bolnimi fetisi obvoz
sm 28 mjhna vitka lusna dolgi lasje
[email protected]

Piši na [email protected]

Dekle, študentka, razvezanka, za sugar daddya piši na

[email protected]

New Report

Close