Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iščeva par

Iščeva par

ma je nekaj sreče,v zs

velik sreče pri uspostavitvi kakršnega koli kontakta kajti tudi sam iščem podobno pa trenutno še nič

Bi ti to plačal?

kolk pa računaš ??????????

piši na zs mail, [email protected]

Je tu gor kaka ki je v vezi oziroma poročena in bi rada se dobivala še iz kom za občasna srečanja in da bi to samo med nama ustalo.

Kaj pa bi delala?

Kaj pa bi delala?[/quote]

hahah, karte igrala 🙂

In, ki bi se dobivala, kaj pocela, otroke zabavala…

Kjerkoli, po tvoji želji.


Najprej bi se igrala s tvojimi otroki, ko bi pa oni zaspali, pa bi začela z igro midva. S tvojo muco, pa prsmi…

Ne njo za avanture

Jst bi ti jo z veseljem nastavila, da bi mi jo obdelal z jezikom! Jst mam tud izkusnje z enim parom izpred 10 let! A si bil ti v paru z parom al sam s parom?


Hej bi jo meni tudi nastavila, jaz obužujem lizanje potrebne mucke. Poližem ti jo do orgazma, da boš stokala….Iz kje pa si, jaz sem iz Lj ?

Hej kok si pa star? Jaz sem tudi iz lj!

…Jaz grem pa nocoj v LJ,spotoma te lahko porihtam….Lp


Verjetno sem mlajši od tebe (25), vendar to upam da ni problem 😉 imam rad starejše 🙂

potrebna bejba javi se v zasebno sporočilo

Dan danes lahko dobiš sex, pogledaš na oglase, prodajalke ljubezni – dekleta na na klic, pokličeš, plačaš, sex in greš. To ni moje področje in me ne zanima. Iščem žensko – ljubico za skupno uzivanje, žal je veliko žensk neresnih, neprijazne, neresne glede telefonskih števil, mail-ov,…. Spoznati želim RESNOOO žensko za erotiko-eros, avanturo, sex…(industrija me ne zanima) in kar nama paše, cartanje, romantika….. seveda diskretno. Predvsem pa RESNO in sproščeno in ki ve kaj hoče. Za daljši rok in večkratno dobivanje. Imam 36 let urejen, diskreten, nasmejan in RESEN iz LJ. Prosim resne in brezvezno dopisovanje v nedogled po mail-u me ne zanima! Vse ostalo se dogovoriva kako, kaj, kje in kdaj na mail-u: [email protected] ali pošli na ZS.

Kej ti si žene frej?
Kej pa stanovanje imaš?

Žene frej ja.
Stanovanje je.

živjo!!
vem da je veliko pogovora na to temo..ampak jih je enostavno preveč da prebrskam vse te strani!!!

sva mlad par stara 30 in 25 let, ki si želiva popestriti spolne užitke,,,sicer je za oba prvič da bi se podala v to izkušnjo..vendar je to že dolgo želja mojega fanta..ki je vsak dan večja tudi z moje strani…

in sicer iščem punco (najbolje da se najde sama če se vidi v omenjenem) za sex v troje (mžž) po možnosti da ima že podobno izkušnjo.

pišejo naj samo resne ki bi izmenjale kontakte in po možnosti dogovorile za nepozabno izkušnjo…

pa hitro ker se mi že meša od fantazije 😀 😛
XOXO

sm robi iz pirana..22 let..180cm..70kg..22cm..sm zlo resen..diskreten…studiram promet..in oddajam apartma…naj se javi kaka zainteresirana..slikice dobis pod zasebnih sporocilih…javite!

[img]https://www.avanture.net/pictures/view/68102[/img]

https://www.avanture.net/profile/robinson1991

New Report

Close