Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iskanje primernega partnerja

iskanje primernega partnerja

Družbena anksioznost je le ena izmed kategorij, ki so v večji ali manjši meri prisotne pri introvertiranosti.

Z amatersko psihologijo se ne pride daleč, boste videli.

Že tko nisem še prišla k seb od zavrnitve.. da mi pa ena druga ext-a spelje..

04b632e85f8b24381f0ec385f8d4f18aa54d92db_hq.gif
[/quote]

Aha, …kul,…. ja, ok.

ext, RUN!!!! 😉

Najbrš sem prestar zate 48 let..

Aha, …kul,…. ja, ok.

:)) sej veš.. a woman scorned..

ext, RUN!!!! 😉
[/quote]

Rule 34

O bemtiš, kam sem pisala odgovor. Vidiš, kaj mi delaš ext!

Rule 34

Jst sebe sploh ne znam opredelit. Zdej, malenkost mi je Stepni volk razjasnil zadeve. Ampak tale tvoj zapis pa res prežene vse dvome! 😀
[/quote]

vžgeš sredino med mojo filozofijo in njegovo, malo tu malo tam, pa si na konju, oz. na tistem, ki ga maš pod sabo, hehe..

Če bi ti jaz kaj delal… huhu
😉

Ja, že res – a verjetno gre za okolje / družbo. Večinoma so takšne kot pišeš – sem ter tja se najde kaj tega, o čemer pišem jaz. Ponavadi ob strani teh bolj vreščečih zabav. Pa zelo je odvisno od družbe, v kateri se giblješ.
Pa pustiva to – želel sem ti samo dati malo upanja, ker možnost obstaja.

In mislim da ni nič narobe direktno povedati – večinoma so te zadeve res brez vsebine – oz. vsebine se skrivajo po kotih.
[/quote]

Tisto po kotih se tako redko najde, da se raje ognem zabav, če se le da.
Tisti, ki so tudi bolj zaprti vase, očitno tudi raje izpustijo take žurke. POtem pa so koti prazni.
Pa, da ne bo pomote, ne pravim, da to niso ok ljudje. Samo pač jaz ne pašem zraven. Vedno upam, da bo kak bolj introvertiran nov sodelavec pa dobimo še bolj ekstraverta (kandidate izbirajo ekstraverti).

Če bi ti jaz kaj delal… huhu
😉
[/quote]

The nerve…[attachment=0]tenor.gif[/attachment]

Rule 34

The nerve…tenor.gif
[/quote]
https://www.youtube.com/watch?v=3QQhudemIkg

:))

[attachment=0]tenor.gif[/attachment]

Rule 34

Ti pa že dolgo nisi imela kranjske klobasice v ustih, a? 🙂

Hahahahaha 😀 hmmm definiraj ‘dolgo’

Rule 34

Mininum 17 cm.

Uuuu lepa!

Rule 34

Eh ja, seveda, itak, da ti vse veš. Jaz pa pojma nimam. AMpak meni pač dol visi kaj si o meni misli en vsevedni monovec 🙂 in se preprosto ne bom pričkala s tabo.
[/quote]
Glej, teme nisi odprla ti. Za mnenje, nasvete sprasuje druga. Stepnemu volkcu dam prav. Moj nasvet zenske; moski so vizualni tipi in ce se znas vsaj malo urediti, da nimas ne vem koliko kilogramov viska, oddajas pozitivno energijo, je uspeh zagotovljen. Mnogo je sportov, dejavnosti, kjer se tare moskih. Samo v akcijo je potrebno.


Glej, teme nisi odprla ti. Za mnenje, nasvete sprasuje druga. Stepnemu volkcu dam prav. Moj nasvet zenske; moski so vizualni tipi in ce se znas vsaj malo urediti, da nimas ne vem koliko kilogramov viska, oddajas pozitivno energijo, je uspeh zagotovljen. Mnogo je sportov, dejavnosti, kjer se tare moskih. Samo v akcijo je potrebno.
[/quote]

Hm, nisem vedela, da ne smem komentirati v temi, ki je nisem jaz odprla. Niti nisem spraševala ne za mnenja, ne za nasvete.
V končni fazi pa tudi ti komentiraš temo, vendar nisi dala nobenega konkretnega nasveta :). S tvojimi nasveti si avtorica ne bo mogla prav nič pomagat.

Samo ne na monu iskat. Zdaj se bo tvoj zs-predal napolnil z monovskimi pohotneži. Večina je itak poročenih.

Samo ne na monu iskat. Zdaj se bo tvoj zs-predal napolnil z monovskimi pohotneži. Večina je itak poročenih.
[/quote]

Imaš tukaj enih lovilcev svetlobe v izobilju.

Imaš tukaj enih lovilcev svetlobe v izobilju.
[/quote]

Misliš to poročene dedce ali tiste ta zagrenjene tipe, ki sovražijo ženske, vendar se vseeno vsaki prilepijo, če samo omeni, da je samska?
Na monu so isto psihiči kot na kakih druihg portalih kot je recimo kupid. Ponudbe ogromno, večina pa v stilu: a ti pošlljem sliko svojega tiča? bi gledala moje drkanje… namesto pozdrava, seveda.

4 strani pa niti enega samega predloga kako se naj avtorica loti iskanja.
Sem na podobnem kot avtorica in me je tema pritegnila pa sem ugotovila, da nobenih pametnih predlogov ni.


In jih ne bo. So stvari ki se upravičeno skrivajo. So stvari, ki nekomu koristijo, drugemu pa ne.
In so stvari, ki jih moraš kar sam poskusit. Jaz sem poskusil kar nekaj stvari, pa jih nikomur ne priporočam.


hihi, my name is ext.

He, he, kako ste zanimivi. Ljudje, ki me sploh ne poznate, točno veste kakšna sem, jaz pa seveda ne vem kakšna sem :).
Še malo pa me boste proglasili za ekstroverta :). Aja, saj to mi že vbijate v glavo, da nisem introvert.
[/quote]
napisala sem, da introvertiranost ni tvoj problem, ampak da si osamljena čisto iz drugega razloga


napisala sem, da introvertiranost ni tvoj problem, ampak da si osamljena čisto iz drugega razloga
[/quote]

Hm, od kje ti to, da sem osamljena? Nikjer nisem napisala, da sem osamljena.
Če ne maram žurk, še ne pomeni, da sem osamljena.

New Report

Close