Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek islamski vs krščanski skrajneži

islamski vs krščanski skrajneži

No pa so islamski skrajneži dobili protiutež. Ja, mislim, na norveški pokol.

Razlike je le v tem, da Evropa z 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obsoja dejanje.
Ko pokol ali drugo terostično dejanje povzroči islamist, za njim stoji vsaj 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} muslimanov.

Japajade obsoja. Cel kup desničarjev, cele brigade, se hudomušno nasmihajo in si mislijo, da je imel prav, samo da so hvalabogu takšne riti, da si tega ne upajo javno izustiti. Ker Evropa je hvalabogu tako civilizirana, da morajo desničarski blazneži biti tiho.

Japajade obsoja. Cel kup desničarjev, cele brigade, se hudomušno nasmihajo in si mislijo, da je imel prav, samo da so hvalabogu takšne riti, da si tega ne upajo javno izustiti. Ker Evropa je hvalabogu tako civilizirana, da morajo desničarski blazneži biti tiho.[/quote]

Točno tako, le da desničarski blazneži niso tiho, ampak poskušajo z argumentom, da je pokol povzročilo preveč liberalizma, multi-kulti, enakopravnosti priseljencev, homoseksualcev, čefurjev, muslijev etc etc etc, in da se je zato ubogemu poštenjaku Breviku pravzaprav upravičeno strgalo.

je imel N`toko prav, ni se treba bati neonacistov s pobritimi glavami ampak tistih ki jih na ulicah nikoli ne vidimo, tistih ki živijo “urejeno družinsko življenje”, so pokorni kristjani in konzervativci.

[youtube]lq8NGcwT2lU[/youtube]

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ja, skoraj se ne najde evropski ( skrajni) desničar, ki bi bil tako zmeden, da bi zagovarjal dejanje norveškega psihopatskega morilca.

Evropski in slovenskih ( skrajnih) levičarjev, ki so javno hvalili podobno psihopatskega liderja teroristične organizacije Al Kaide in še bolj množičnega morilca Osamo bin Ladna je bilo pa kar precej, tudi po forumih kot je tale. 🙁

p.s. Človek je enako vreden, če ga likvidirajo desni ali levi teroristi! In vsak terorizem je zločin. Tudi rdečebrigadni ali revolucionarni.

Dajmo, laurus, na plano z linki, v katerih so evropski in slovenski (skrajni) levičarji hvalili psihopatskega leaderja Osamo bin Ladna.

Sicer pa dajati temu Norvežanu pridevnik krščanski je nekoliko zmedeno dejanje.

Če pa pri tem na vsak način vztrajamo, je treba zaradi korektnosti dodati protestantski skrajnež. Ne recimo katoliški.

( Da ne bomo končali na bedni ravni Dnevnika POP TV včeraj, kjer je novinar Denis Oštir včeraj sveto zatrjeval, da se je tip navduševal nad privrženostjo Radovana Karadžića Katoliški cerkvi. :()

S tem se popolnoma strinjam

aktivisti anonymous za destrukcijo Brevikevega manifesta !

http://www.news.com.au/technology/anonymous-bid-to-destroy-norwegian-killer-anders-behring-breiviks-manifesto/story-e6frfro0-1226102267855

[img]http://farm6.static.flickr.com/5069/5587718950_20bc7315c1.jpg[/img]

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ne bluzi. Že na tem forumu jih je kar nekaj, ki zagovarjajo to, da se je treba znebiti muslimanov, južnih priseljencev in druge, po njihovo, golazni. Samo ne bodo napisali, da bi bili najbolj srečni, če bi se te ljudi kar pobilo, ker vseeno se to ne spodobi.

je Pahor lezel v rit Gadafiju, sedaj židom, Türk Mubaraku….

Vrane družijo se rade!

Je bil sicer uradno protestant, vendar se je zavzemal, da bi ta cerkev postopno postala spet katoliška (pa še druge ideje je imel v zvezi s cerkvijo in njeno hierarhijo).

duhovitka,

ti ga pa očitno mnogo bolje poznaš kot jaz. (Ne mi rečt, da se je tudi Radovan Karadžić intimno prizadeval, da bi srbsko pravoslavje razglasilo samo-razpustitev in primat Rima.)

Skratka, vidim da so levičarjem bolj kot dejanje množičnega umora pri tem psihopatskem Norvežanu moteča njegova politična stališča. No, pri meni je ravno obratno.

Ne obsojam nobenega od njih ker mi niso naredili nič. Ko oz. če mi bodo pa bo situacija drugačna. Drugače pa sem strog nasprotnik multikulturnosti v neki državi ker to le povečuje probleme zaradi nezadovoljstva priseljencev in staroselcev. V skrajnosti pride do takšnih napadov. Pa ne da ne prenesem kakšnega naroda ali se imam za kaj več ampak ljudje so z namenom ustvarili različne države. Ker pač določeni narodi imajo svoje navade, ki ne grejo in ne spadajo v določeno okolje. Tako kot ne spada đamija na blejski otok, tudi ne cerkev v meko. In podobno. Ker nisem musliman se nebom preselil v Irak in se šel sveto vojno proti njim, prepovedal ženi da nosi ruto in postavil cerkev ter se vlačil po raznih sodiščih ker mi tega ne bodo dovolili in bodo nestrpni do mene. Pač pa se bom JAZ prilagodil NJIM. Ker me ni nihče prosil da pridem in lahko tako kot sem prišel tudi grem če mi kaj ne paše. Tako nekako se tudi obnaša 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} priseljencev v EU in ker to negre več naprej je moralo slej kot prej usekati. Me čudi da ni že prej. Tudi države v katerih se imajo ljudje za najbolj tolerantne ni to več tako. No pa saj pravim mi je popolnoma vseeno kaj počnejo, naj se pobijajo če jih je volja – dokler to ne vpliva na mene in moje domače to ni na meni da komentiram.

Evo, to je natančno tisto, o čemer sem govorila v svojem postu malo višje.

u dolini pod poncami,

se povsem strinjam s teboj. Tu me pa ne gane, da bi se moral odreči svojega odklanjanja diktata modnega levičarskega multikulturalizma zato, ker ga je odklanjal tudi ta množični morilec.

Mene tudi Norveška zanima kot dežela Norvežanov, ne kot nek svet v malem.

Enako Slovenija. Ne želim, da bi bila Slovenija neka Jugoslavija v malem. Smisel osamosvojitve je bil prav v dogoročni zagotovitvi preživetja slovenstva, ne v nadaljevanju jugoslovanstva. Ne trdim, da se morajo priseljenci odreči svojih korenin, poznavanju materinega jezika in kulture, a po drugi strani naj vejo, da se v Sloveniji integrira v slovenstvo, ne v nekaj poljubnega.

Podobno je z islamom v Evropi. Muslimanom velja verska svoboda kot drugim. Ni pa v Evropi prostora za politični islam ali islamski pravni red, kot kje v Arabiji. Tu so oni priseljenci in se morajo oni prilagoditi pravnemu redu in civilizacijskim vrednotam Evrope in ne obratno.

Protestant je kristjan in krščanski skrajnež je čisto pravo poimenovanje. Tudi pri muslimanskih skrajnežih ne gremo v podrobnosti, kaj za eno muslimansko čudo so.

A dej no, kakšen diktat.
Noben tebi ne diktira, da ne smeš jest kranjskih klobas, oblačit lederhoz in špilat harmonike, kolikor ti paše. Ampak gre za to, da bi ti diktiral onim drugim, da ne smejo v svojem sosednjem stanovanju jest kebaba in oblačit rute. In to je tista resnična diktatura, ne pa anti-multikulti pozicija.

Saj tako tudi je. Mogoče v Sloveniji kje upoštevajo šeriatsko pravo in podobno?

Nekateri ste čisto izgubili kompas, resno. Daj pojdi si malo ogledat, kakšne ideje vse je imel tale Breivik. Njega so še iz raznih desničarskih in verskih združb izgnali, ker je bil preveč ekstremen.

Ne bluzi. Že na tem forumu jih je kar nekaj, ki zagovarjajo to, da se je treba znebiti muslimanov, južnih priseljencev in druge, po njihovo, golazni. Samo ne bodo napisali, da bi bili najbolj srečni, če bi se te ljudi kar pobilo, ker vseeno se to ne spodobi.[/quote]

In gejev, pasjeljubcev in vegetarijancev, si pozabil/a.

Kam plove ta svet, groza. Vedno več je nestrpnih ljudi in vedno glasnejši so. Najhuje pa je to, da se opravičujejo s tem, da so v bistvu največji moralneži in zagovorniki tradicionalnih vrednot. Sposobnost uvida v lastna mišljenja je enako 0.

Če sem zavedna Slovenka, sem pa skrajnež, omejena, ne zagovarjam drugih ljudi in podobno.
Še enkrat poudarjam, sem DOMOLJUB. S tem ne zagovarjam atentatov, ma človeku se je strgalo, kako mu uničujejo domovino.

Jezi me tudi dvojna morala. Nekdo hoče narediti red v lastni domovini in nima pravice niti nič reči, ni čudno, da se mu strže. Muslimani ponavadi delajo atentate v tujini in so vsi spoštovani.

Zdaj pa napadite me tisti na IĆ Itak vas je več kot 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

EVO, A VIDITE??? OPRAVIČEVANJE FANATIKA TIPA BLAZNI NORVEŽAN. DA NIČ ČUDNEGA, DA SE MU JE STRGALO, UBOGEMU, KI NI IMEL PRAVICE NIČ REČI. Ti ljubiteljica morilcev, imel je pravico govoriti in je govoril, imel je pravico pisati in je pisal. Samo mu to ni bilo dovolj, je moral ubiti še skoraj sto otrok zraven. Lasten oče se ga sramuje, vi pa ga poveličujete.

Takim samooklicanim “zavednim slovencem” je brez zveze kaj dopovedovati.
Ostali si lahko preberejo tole in tole[/url].

Ne zagovarjam atentatov, to mislim, da je bilo povedano. Samo pravim, da se Evropa igra s čustvi narodov.

New Report

Close