Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Italija bi razdrla sengen s Slovenijo

Italija bi razdrla sengen s Slovenijo

Zaradi nevarnosti teroristov med migranti je Italija zaprosila za prekinitev sengenskega sporazuma.

Oni hocejo globalizem ene same svetovne drzave, a dosegli bodo samo to, da bo EUrazpadla na prafaktorje.

Ni samo terorizem problem.

Oni pač nočejo Balkancev. Ne marajo niti slovenskih zamejcev.

Problem je v navadnem človeškem egu in ne v teroristih.

In Slovenija bo dala Italiji 12 točk na Eurosongu. Kao za odnose.

Imajo več terorizma znotraj lastne države kot ga prihaja od nas k njim.

Razlog za mejo je drugje…

Če si majhen… bodi srečen, da si živ…

 

Tako kot mi pravimo šiptarji …. pravijo on nam …. marsikaj…

Ampak pomislite… v tej naši državi nam dobro ravno ne gre. Nimamo nekih dobrin, nafte, denarja, posledično smo revna država,  posledično smo v nižjem življenjskem standardu, pa čeprav smo bolj pridni od Italijanov.

S SLO ima I vzhodno mejo. Na tej meji bi bila lahko katerakoli država. Italija želi imet zaprto proti vzhodu / od tam prihaja veliko beguncev, migrantov/. Italija ima namreč od juga  /preko Lampeduze/ tudi zelo velik naval.

To govori država, kjer dobesedno mrgoli raznih migrantov, teroristov ali ne…

Fašisti ostanejo vedno fašisti!

Odgovor na objavo uporabnika
Schiavi, 05.05.2024 ob 08:39

Tako kot mi pravimo šiptarji …. pravijo on nam …. marsikaj…

Ampak pomislite… v tej naši državi nam dobro ravno ne gre. Nimamo nekih dobrin, nafte, denarja, posledično smo revna država,  posledično smo v nižjem življenjskem standardu, pa čeprav smo bolj pridni od Italijanov.

Kolikor sem se vozil po Italiji, ima po mojem občutku Slovenija boljši življenjski standard. Vsaj kar se navadne raje tiče.

To nam je zakuhala ta škodljiva vlada, ki je naredila dve nori napaki – odstranjevala ograjo in to na polno objavljala

– spustila Hrvaško v Šengen, od česar imamo samo težke probleme.

 

Bravo, ptičji škodljivci!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET POWER, 05.05.2024 ob 10:12

To nam je zakuhala ta škodljiva vlada, ki je naredila dve nori napaki – odstranjevala ograjo in to na polno objavljala

– spustila Hrvaško v Šengen, od česar imamo samo težke probleme.

 

Bravo, ptičji škodljivci!!!!!

Ja, ograja je bila res nepropustna. Ko so migranti prišli do nje, je bilo za njih potovanja konec. Samo obrnili so se lahko nazaj domov.

Odgovor na objavo uporabnika
mislim349, 05.05.2024 ob 09:53

Kolikor sem se vozil po Italiji, ima po mojem občutku Slovenija boljši življenjski standard. Vsaj kar se navadne raje tiče.

Na podeželju v Italiji povprečen, ali nižji sloj slabše živi kot tak v Sloveniji.

Odgovor na objavo uporabnika
res, 05.05.2024 ob 10:16

Na podeželju v Italiji povprečen, ali nižji sloj slabše živi kot tak v Sloveniji.

Kaj pomeni, da slabše živijo? Italijani imajo eno najdaljših pričakovanih življenjskih dob. Mediteranska dieta velja za eno najbolj zdravih, k dobremu počutju pa vplivajo tudi socialni stiki. Vsi pač niso obsedeni z materialnimi dobrinami in faušarijo do sosedov.

Ko so postavljali ograjo je bil SDS proti, ko jo podirajo je tudi proti, kaj bi bilo po logiki SDS prav?

Odgovor na objavo uporabnika
Samo povem, 05.05.2024 ob 11:13

Ko so postavljali ograjo je bil SDS proti, ko jo podirajo je tudi proti, kaj bi bilo po logiki SDS prav?

 

Obakrat proti, praviš?  Mah, se ne ukvarjam z njimi.

 

Nič ni bil SDS proti.

Ugled Slovenije bo padel na nulo. Vlada nam dela sramoto in Italiji dam čisto prav. Migrantov je  čisto preveč

Ta vlada je ograjo morala umakniti takoj ko je šla Hrvaška v schengen, to je logično.

Je pa tudi res, da Hrvati vozijo migrante k nam, mi pa s taxiji in kombiji v Italijo, zato je logično da si želi Italija zapreti mejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ttrree, 05.05.2024 ob 08:36

Ni samo terorizem problem.

Oni pač nočejo Balkancev. Ne marajo niti slovenskih zamejcev.

Problem je v navadnem človeškem egu in ne v teroristih.

In Slovenija bo dala Italiji 12 točk na Eurosongu. Kao za odnose.

Imajo več terorizma znotraj lastne države kot ga prihaja od nas k njim.

Razlog za mejo je drugje…

Če si majhen… bodi srečen, da si živ…

 

E, baš oni! Cel Apeninski polotok  je poln ci.ganov,  šipcev – cela že zelo stara enklava, a totalno neprilagojena, Saracenov, upam, da veste da so Sicilijanci več kot v polovici navadni Arabci, Kalabrijci pa ci.gani. In ti bi bili radi vzvišeno nad Slovenci. Aa, ne bo šlo. To smo lahko samo mi ščavi, kot nam pravijo nad njimi. E, daleč je vaša slava rimskega imperija. Sploh pa kaj so bili Rimljani. Mix  vseh miksov ljudstev, ki so živela v Sredozemlju. Phhh, tako imanovani Italijani. Samo stran od njih. Mi bi morali zahtevati prepoved približevanja tega ….

No, saj Slovenija lahko spet začasno nazaj uvede mejno kontrolo s Hrvaško, ampak potem boste spet pizdili čez Goloba, ko boste v kolonah stali, ko se boste vračali z morja. Nikoli vam nič ni prav.

Pa ja ni SLO problem?? Po morju jih kar pripeljejo na tone. Ne vem kaj so sploh čakali do zdaj? Bella Italia je POPOLNOMA uničena! Slabo gospodarjenje države. Zelo slabo. Kaj je trade mark zdaj? Grozno je.

New Report

Close