Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus ITALIJANSKI DOKTOR O TEM KAKO DRAMATIČEN JE VIRUS

ITALIJANSKI DOKTOR O TEM KAKO DRAMATIČEN JE VIRUS

Video

https://files.catbox.moe/3ns6c1.mp4

20 letniki s hudimi pljučnicami, 60 letniki prepuščeni v smrt, …

Bodite previdni, vozite otroke v šolo, hodite po njih po šoli, ne puščajte jih na postaje in avtobuse


Bodite previdni. Priporočam, da ne širite v javnost takšnih nepreverjenih zmazkov. Za kar nekaj dosedanjih se je izkazalo, da so fake-i in so morali lastniki in tisti, ki so jih širili, sodno odgovarjati.
Karkoli objaviš na netu, je brez težav dokazljivo in dosegljivo DO TEBE.


Bodite previdni. Priporočam, da ne širite v javnost takšnih nepreverjenih zmazkov. Za kar nekaj dosedanjih se je izkazalo, da so fake-i in so morali lastniki in tisti, ki so jih širili, sodno odgovarjati.
Karkoli objaviš na netu, je brez težav dokazljivo in dosegljivo DO TEBE.
[/quote]

Kaj je kjomunajzar, kaj je nepreverjeno. Doktor in doktorica govorita o virusu, da ni kdo šel fejkat video z fakti ja. Ti bom jaz dal zmazke budalo izrojeno, kaj je zmazek

Največ, 44 odstotkov, umrlih je bilo starih od 80 do 89 let,
31 odstotkov od 70 do 79,
14 odstotkov nad 90,
10 odstotkov med 60 in 69 ter
en odstotek med 50 in 59.

Tole je objavljeno na 24ur, za Italijo


Bodite previdni. Priporočam, da ne širite v javnost takšnih nepreverjenih zmazkov. Za kar nekaj dosedanjih se je izkazalo, da so fake-i in so morali lastniki in tisti, ki so jih širili, sodno odgovarjati.
Karkoli objaviš na netu, je brez težav dokazljivo in dosegljivo DO TEBE.
[/quote]

TI MENI IZRODEK GROZIŠ NEKAJ V MOOOOOOJJJJJJJJIIIIIII DRŽAVIIII ko jaz širim normalno novico iz Italije ??!?!?!?!?!?! Predrznost komunjerska

MOJA DRŽAVA NE TVOJA.

Če si zdrav, imaš normalno delujoč imunski sistem, je, da umreš za posledicami virusa, skorajda nična…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ok RTV Rogovc, in kako to negira zgoraj objavljen video? Ga ne, ane.


Bodite previdni. Priporočam, da ne širite v javnost takšnih nepreverjenih zmazkov. Za kar nekaj dosedanjih se je izkazalo, da so fake-i in so morali lastniki in tisti, ki so jih širili, sodno odgovarjati.
Karkoli objaviš na netu, je brez težav dokazljivo in dosegljivo DO TEBE.
[/quote]

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koronavirus/italijanska-vlada-karanteno-razsirila-na-vso-drzavo/516605

“Skupno število žrtev novega koronavirusa v Italiji je s 366 naraslo na 463. Število okuženih pa se je s 7375 povečalo na 9172.”

Moj ton naj ne bi povzrocal panike, uporabil sem besedo ‘dramaticno’, to ni pretiravanje, dogajanje ocitno je dramaticno, ce so v karanteno dali celotno drzavo? Posnetek je po vseh mojih obcutkih avtenticen, zakaj bi kdo to poneveril…

Ti se z mano res poskusil pogovarjat kot da sem otrok ane komunajzar. Ocitno vam je uspelo naredit tak vakum, da noben ne nikoli izzove vaših neumnosti in direktnih groženj.

Jaz zelim da so ljudje previdni pred izbruhom, ker v Italiji kjer imajo KATASTROFO, so pred 2 tednoma imeli 3 okuzene. Jaz upam da ti je jasno, da ti je boljse da se s takim pokroviteljskim tonom raje umakneš, pa upam da ti je jasno, da so take groznje resna napaka vbodoce. Razumes, komunajzar. Nimas nobene avtoritete ti tu. Nobene.

Kako je zinil marksist, ne morem sploh verjet da taki ljudje še obstajajo pa mislijo da so v letu 1981… Pa še vse polno jih je, pretenzov malih. Bodite EXTRA PREVIDNI, ker nas noben ne pazi.


Res je, da 20 letnik ravno ne umre za posledicami virusa, mu pa le ta trajno uniči pljuča (brazgotine), tako da je pri vsakem minimalnem naporu zadihan kot 90.letnik!
Če je to za tebe preživetje, kar tako naprej….

pri prvi okužbi morda res še ne… pri vsaki naslednji okužbi imaš pa vse večjo možnost. Imunosti na virus ni. Ciljanih zdravil ni. Preventivnega cepiva tudi še ni.
Vsakič naslednjič, ko virus spet vdre v telo, pa je telo bolj oslabljeno, imunski sistem bolj oslabljen, virus tudi mutira. Tako da, kar tolaži se 🙂

Strokovnjaki so že blizu zdravila. Tako da bo ta panika popolnoma odveč. In je tako prav, ker ljudje, ko berejo članke, ne preverijo strani, ne preverijo avtorja, ne preverijo je posnetek ukraden in prerejen, ne preverijo je posnetek dodelan …preverijo so to res doktorji pravi kdo je ta doktar, če je doktor družinske medicine ni ravno hmmm ….in tako dalje, ko to razčistiti vidimo, da je manj kot procent člankov pravih iz katerih lahko izvemo prave novice.


1. to je propaganda,s katero nas pomirjajo, dokler ne bo začel redčiti med nami. Ko ne bo več aparatov, bodo umirali tudi mlajši in prej zdravi.
2. Hitler je tudi rekel, če si čistokrven arijec, se nimaš česa bati, ostali pa v krematorije, ane?


1. to je propaganda,s katero nas pomirjajo, dokler ne bo začel redčiti med nami. Ko ne bo več aparatov, bodo umirali tudi mlajši in prej zdravi.
2. Hitler je tudi rekel, če si čistokrven arijec, se nimaš česa bati, ostali pa v krematorije, ane?
[/quote]

Pomirja noben. V bistvu medij dela paniko in zapirajo šole, meje pregled, karantena, štetje smrti in tako dalje.


1. to je propaganda,s katero nas pomirjajo, dokler ne bo začel redčiti med nami. Ko ne bo več aparatov, bodo umirali tudi mlajši in prej zdravi.
2. Hitler je tudi rekel, če si čistokrven arijec, se nimaš česa bati, ostali pa v krematorije, ane?
[/quote]

Tebi se vidi, da imaš rada nesrečo, bedo. Verjetno si tudi brez denarja. Brez prijateljev, brez empatije. Čeprav si v resnici želiš obratno ne boš dobila, ker potrebuješ vse našteto. Zato vidiš tisto kar hočeš, ne tisto kar je res.

Kaj je kjomunajzar, kaj je nepreverjeno. Doktor in doktorica govorita o virusu, da ni kdo šel fejkat video z fakti ja. Ti bom jaz dal zmazke budalo izrojeno, kaj je zmazek
[/quote]

… in s takimi komentarji se potem senzacionalistično pisanje samo diskvalificira.

seveda
pod pogojem, da ima zdravstveni sistem dovolj respiratorjev, na katerega te lahko priključijo, k ti pljuča odpovejo.
10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obolelim pljuča odpovejo. tudi mlajšim odraslim. samo otroci pod 9 let preživijo bolezen brez komplikacij.

uni pacient št 1, ki je okužil pol severne italije, je bil 38 let star maratonec. pa je pristal na intenzivni negi. do danes! več kot 3 tedne je bil na intenzivni negi!

https://abcnews.go.com/International/wireStory/patient-icu-virus-pushes-italy-brink-69498352

če bi danes zbolel, ko jim postelj na intenzivni negi že zmanjkuje… bi bilo vprašanje…

… in s takimi komentarji se potem senzacionalistično pisanje samo diskvalificira.
[/quote]
si poslušal pogovor do konca? meni se ne zdi popolnoma nič senzacionalističen, ampak brutalno realen.

Problem je, ker je vir nepreverjen, se strinjam. Vendar po drugi strani pa je potrebno vedeti, da se ta pripoved precej sklada z informacijami, ki prihajajo iz drugih krajev po Italiji in Kitajske, tudi iz Irana so sporočali, da so njihove bolnice prezasičene.

Ta virus ni gripa, povzroča resno bolezen (to poudarjajo tudi naši infektologi – intervju včeraj na Dobro juto) in niti nimamo podatkov kakšne bodo dolgoročne posledice za telo. Relevanten statistične podatke bomo lahko z zagotovostjo uporabljali, šel, čez tedne, ko bo pandemija mimo. Do sedaj pa so to samo približne projekcije.

Pamet v roke, brez panike, skrbite za svoje in zase v prihajajočih tednih. Srečno vsem.

seveda
pod pogojem, da ima zdravstveni sistem dovolj respiratorjev, na katerega te lahko priključijo, k ti pljuča odpovejo.
10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} obolelim pljuča odpovejo. tudi mlajšim odraslim. samo otroci pod 9 let preživijo bolezen brez komplikacij.

uni pacient št 1, ki je okužil pol severne italije, je bil 38 let star maratonec. pa je pristal na intenzivni negi. do danes! več kot 3 tedne je bil na intenzivni negi!

https://abcnews.go.com/International/wireStory/patient-icu-virus-pushes-italy-brink-69498352

če bi danes zbolel, ko jim postelj na intenzivni negi že zmanjkuje… bi bilo vprašanje…
[/quote]

Te aparute potrebujejo drugi bolniki, otroci, mladi, stari.

V Sloveniji imajo vsi milo obliko in se ne potrebuje aparat za kisik. Večinoma virus doma.prebolijo v tujini. Res težki primere obravnavajo v bolnici.

Pac pri nas so prve bolnike,ne vse, nekateri so v samoizolacijo vzeli v bolnico, ko bo velika okuženost, boste doma.prebolevali okužbo. Res mislite da boste zaradi virusa vsi po bolnicah. Smešno. 80 procentov jih preboli brez problema.

Te aparute potrebujejo drugi bolniki, otroci, mladi, stari.

V Sloveniji imajo vsi milo obliko in se ne potrebuje aparat za kisik. Večinoma virus doma.prebolijo v tujini. Res težki primere obravnavajo v bolnici.

Pac pri nas so prve bolnike,ne vse, nekateri so v samoizolacijo vzeli v bolnico, ko bo velika okuženost, boste doma.prebolevali okužbo. Res mislite da boste zaradi virusa vsi po bolnicah. Smešno. 80 procentov jih preboli brez problema.
[/quote]
me zanima, če ti bo smešno v enem mesecu. če zboli samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naše populacije, je to 200.000 ljudi. 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od teh 600.000 je 40.000. – ki bodo rabili intenzivno nego. koliko postelj so imeli prejšnji teden na voljo? 10?

Če poguglam tega doktorja, omenjenega v angleškem članku, linkanem malo više, to je dr. Guido Giustetto, mi ne pokaže niti enega letošnjega italijanskega članka z njim.


me zanima, če ti bo smešno v enem mesecu. če zboli samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naše populacije, je to 200.000 ljudi. 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od teh 600.000 je 40.000. – ki bodo rabili intenzivno nego. koliko postelj so imeli prejšnji teden na voljo? 10?
[/quote]

Tvoji procenti sicer štimajo, ampak od kod si privlekla, na podlagi izkušenj v kateri državi, da bo zbolelo toliko ljudi?
V Italiji živi 60 milijonov ljudi, okuženih je recimo da tale moment 10.000. A veš, koliko še manjka do tvojih 20 procentov? Trenutno niso niti na pol procenta.


me zanima, če ti bo smešno v enem mesecu. če zboli samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naše populacije, je to 200.000 ljudi. 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od teh 600.000 je 40.000. – ki bodo rabili intenzivno nego. koliko postelj so imeli prejšnji teden na voljo? 10?
[/quote]
Po celem svetu je okuženih cca. 110.000 ljudi, zakaj ti sanjaš, da jih bi bilo v Sloveniji 200.000?


Po celem svetu je okuženih cca. 110.000 ljudi, zakaj ti sanjaš, da jih bi bilo v Sloveniji 200.000?
[/quote]
ker raste število okuženih eksponentno in ker smo šele na začetku pandemije.
vsakih 16 dni se število okuženih podeseteri.
za špansko gripo se je okužilo 500 milijonov ljudi po celem svetu ali 27{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne populacije. pa niti slučajno ni bilo toliko potovanj, kot jih je danes.

italijani so zamudili okno, ko bi lahko zajezili epidemijo. mi smo ga verjetno tudi že zdavnaj, ker je italija preblizu. če jih imajo danes 10.000 obolelih, jih bo 26.3. 100.000 samo v italiji.


ker raste število okuženih eksponentno in ker smo šele na začetku pandemije.
vsakih 16 dni se število okuženih podeseteri.
za špansko gripo se je okužilo 500 milijonov ljudi po celem svetu ali 27{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne populacije. pa niti slučajno ni bilo toliko potovanj, kot jih je danes.

italijani so zamudili okno, ko bi lahko zajezili epidemijo. mi smo ga verjetno tudi že zdavnaj, ker je italija preblizu. če jih imajo danes 10.000 obolelih, jih bo 26.3. 100.000 samo v italiji.
[/quote]

Španska gripa je bila problematična zaradi tega, ker je bila proti koncu 1.svetovne vojne, ko so bili ljudje oslabljeni že zaradi tega. Bil je virus H1N1, enak, kot je razsajal leta 2009 in 2013.

New Report

Close